ЯК ПОВІДОМИТИ КП "ЗООКОНТРОЛЬ" ПРО ЗБИТУ ТВАРИНУ НА ДОРОЗІСписок скріншотів (інтерфейс програми з описом)


1. Зовнішній вигляд програми.


2. Основне меню повідомлень. (Потрапити в неї можна після натискання на жовту кнопку внизу екрану) Водій вибирає тип небезпеки на дорозі.

Для сообщения про сбитое животное, необходимо нажать "Небезпека"

Детальніше »

КП „ Зооконтроль ” ДМР

Шановні власники домашніх тварин, згідно з рішенням міської ради від 13.04.2017 №72/19 « Про затвердження Правил утримання тварин у домашніх умовах та поводження з домашніми тваринами на території міста Дніпра» починається обов'язкова реєстрація домашніх собак, (кішок - за бажанням власників)

Реєстрація (облік) тварин включає внесення даних про тварину в електронну базу з присвоєнням кожній тварині індивідуального номера, введення транспондера (чіп) та видачею власнику тварини індивідуального жетона і картки реєстрації тварини.

Реєстрація (облік) тварин, які вже мають транспондер(чіп), включає внесення даних про тварину в електронну базу з присвоєнням кожній тварині індивідуального номеру та видачею власнику або утримувачу тварини індивідуального жетону і картки реєстрації тварини.

Як отримати послугу:

• Зібрати необхідні документи:

- паспорт власника тварини;

- документи на тварину, що підтверджують проведення протиепізоотичних заходів (щеплень) якщо такі є

• Забезпечити особисту присутність під час реєстрації:

- власника

- тварини

• Звернутись у:

- КП " Зооконтроль" через особистий візит на вул.Березинська, 60;

- через особистий візит у заклад згідно переліку установ, що проводять реєстрацію;

- самостійно заповнити дані по тварині та господарю на сайтіhttps://animal-id.info/ з вибором установи, що найзручніше відвідати згідно переліку з подальшим візитом для оплати послуги, отримання реєстраційної картки , жетону та за необхідністю транспондера (чіпа)

Робочий графік та умови прийому на реєстрацію у КП «Зооконтроль»

• Запис на реєстрацію по телефону 067 908 89 86 або 050 294 98 16

• Графік прийому громадян:

- Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця з 09.00 до 17.00 год.

Рекомендація! Здійснювати завчасний запис на реєстрацію. При відсутності запису прийом відбуватиметься у порядку живої черги.

УВАГА !!! Носіння ідентифікаційного жетону за межами місця постійного утримання тварини є обов’язковим. Перебування тварини без жетону на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, дворах, у громадському транспорті та інших публічних місцях є порушенням правил реєстрації. Така тварина вважається незареєстрованою.

Перелік клінік в яких можна зареєструвати свого улюбленця (перелік постійно оновлюється):

- КП "Зооконтроль" вул. Березинська,60

- ветеринарна клініка "Айболіт" , Січеславська набережна, 33-а


ЗООКОНТРОЬ ПРАЦЮЄ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН В МІСТІ ДНІПРІ

КП „ Зооконтроль ” ДМР додає 8 нових світлин.

ЗВІТ ЗА ЛЮТИЙ 2017

Звіт

КП Поводження з безпритульними тваринами ДМР

ПО ВІДЛОВУ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ безпритульних тварин у м. Дніпро

ЗА ЛЮТИЙ 2017 РОКУ СТАНОМ НА 1 БЕРЕЗНЯ

ВІДЛОВ та ПРИЙОМ ВІД соціальних ОПІКУНІВ - 121 собака

СТЕРИЛІЗОВАНО -102 собаки

19 собак перебувають на карантині

Інспектором в лютому зроблено 23 виїзди по 65-ти телефонним заявкам січня та лютого місяця. Виявлено 46 собачих зграй , зроблена фото і відео фіксація собак. Фільми надані для вивчення ловцям комунального підприємства для ознайомлення.

Кожні треті вихідні серпня відзначається Всесвітній день безпритульних тварин.

Спочатку, цей день було запропоновано обрати у 1992 році в якості Національного дня безпритульних тварин Міжнародним товариством прав тварин США (ISAR).

День безпритульних тварин не називають святом. Скоріше, це нагода привернути увагу до проблеми, яка вже багато десятиліть існує в багатьох країнах світу, в тому числі і в нашій.

Детальніше »

Утилізація трупів тварин

Трупи тварин утилізують відповідно до Закону «Про ветеринарії» і Ветеринарним законодавством.

В даний час з метою безпечного знищення трупів тварин, що виключає можливість поширення інфекційних хвороб і забруднення навколишнього середовища, застосовують чотири методи: переробка на ветеринарно-санітарних утилізаційних заводах, спалювання, знешкодження в біотермічних ямах і поховання на скотомогильниках.

Слід знати: у хворих на сказ тварин вірус починає виділятися зі слиною за 3-5 днів до появи клінічних ознак сказу і виділяється протягом усього захворювання. Це дуже важливо, тому в момент контакту з твариною вона може бути ще зовні здоровою, але вже заразною. Крім того, можливі атипові форми, при яких збудження і гідрофобія слабо виражені або відсутні, тобто сказ може протікати в стертій або навіть безсимптомній формі.


Повинні насторожувати незвичайні зміни поведінки тварини. Мирна, ласкава кішечка починає проявляти незрозумілу агресію, стає злою. Вночі вона накидається на господаря або підіймається на висоту (шафа) і кидається зверху на людину. У той же час дикі тварини, навпаки, проявляють нез'ясовну дружелюбність. Наприклад, скажена лисиця втрачає властиву їй обережність і сміливо підходить до людини.

Ознаки сказу у собак

Детальніше »


Правила особистої гігієни та заходи безпеки при поводженні із собаками


1. Під час поводження із собаками кінолог(ловець) має бути обережним та дотримуватися правил особистої гігієни:

завжди бути в спецодязі, який необхідно ретельно чистити, прати та зберігати у визначеному місці;

не дозволяти собаці лизати руки та обличчя;

не давати корм і воду собаці з особистого посуду;

Детальніше »Як захиститися від нападу собак


Інструкція
1

В разі нападу намагайтеся не дивитися собаці в очі, інакше тварина вирішить, що налаштовані ви агресивно. Дивіться на її вуха, ніс, рот, але тільки не в очі.


2

Не дозволяйте агресивно налаштованому тварині заходити до вас за спину. Якщо собака починає вас обходити, значить, зовсім скоро вона почне свою атаку. Тому намагайтеся весь час повертатися до собаки обличчям.


3

Щоб захиститися від нападу собак ззаду, встаньте спиною до стіни. Щоб захистити руки від укусів тварини, обмотайте їх верхнім одягом або намагайтеся завжди тримати перед собою сумку. Коли розлючений собака схопить приманку (сумку або захищену руку), як можна сильніше вдарте собаку ногою по горлу.Якщо сховатися від нападаючої собаки зовсім ніде, швидко нагніться, хапайте з землі жменю бруду або піску, киньте її в очі або пащу тварині. На пару хвилин це зможе відвернути собаку від нападу на вас. Не втрачайте час, швидше за тікайте в безпечне місце.

Детальніше »

Кожному собаківникові потрібно вміти рознімати собачі бійки, які небезпечні не тільки для безпосередніх учасників, а й для господарів. Тому дуже важливо правильно реагувати на такі бійки і чітко розуміти послідовність дій.

Чого не можна робити

  • Безглуздо кричати на собак, бити їх чому-небудь. Це тільки розохотить бійку.
  • Не можна махати руками і взагалі кидатися в гущу бійки, намагаючись розштовхати забіяк. Велика ймовірність опинитися покусали.
  • Ні в якому разі не можна хапати собаку за нашийник. Є велика ймовірність бути покусаним. У запалі бійки собака «втрачає голову» і нею рухає тільки інстинкт виживання. Вона вже не сприймає господаря як авторитет. Для неї, той, хто хапає за нашийник - ще один ворог і вона рефлекторно на будь-який вплив ззовні відповідає зубами.
  • Не варто користуватися електрошокером, його собака може і не помітити, зате побачить руку і може вкусити.

Як правильно рознімати собачу бійку

Детальніше »


ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНІ ТВАРИНИ (ДНІПРО)

Додаток

до Правил утримання

домашніх тварин

у м. Дніпрі


Перелік

порід собак, які визнано потенційно небезпечними та відповідальність власників яких підлягає обов’язковому страхуванню за шкоду, що може бути заподіяна третім особам


1.Аіді (вівчарка атласька)


2.Айну (собака айнський, хоккайдо)

Детальніше »Робочі собаки, мисливські, хорти, тер'єри і декоративні собаки.

Детальніше »