Безкоштовні онлайн-курси

Автор курсів кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ ім. Ігоря Сікорського. З 2010 року - викладач підготовчих курсів університету (довузівська підготовка). З 2017 року - керівник Центру тестування та моніторингу знань Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Автор наукових і методичних праць, в тому числі - співавтор збірників завдань для вхідного тестування студентів першого та другого курсу.

Лектор курсу Олександр Оленєв. Випускник магістратури факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З кінця 2013 р. працює в корпорації Intel, де займається координацією освітніх програм Intel в Україні та країнах СНД. Результат ЗНО з математики — 198,5 балів (2009 рік).

Методист Оксана Безущак. Доцент, кандидат фізико-математичних наук. Обіймає посаду заступника декана з навчальної роботи, доцента кафедри алгебри та математичної логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2007 р. – заступник декана з навчальної роботи.

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Проект iLearn створено командою громадської спілки Освіторія, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні.

передбачає 29 уроків. Викладає їх Сергій Зеленін — кандидат фізико-математичних наук, доцент ОНУ ім. Мечникова. Кожен урок містить кілька відео (по 8-12 хвилин), детальні конспекти з формулами і термінами, приклади розв’язання задач. Урок починається з «вхідного» тесту, а на завершення розбираються приклади із ЗНО минулих років. І наостанок даються домашні завдання. На сайті також є шкала успішності, де ви можете бачити свій прогрес у навчанні.

Схвалено для використання у загальоосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 02.02. 2018 № 22.1 / 12-Г-75).

Автори курсу:

Дмитро Номіровський, доктор фізико-математичних наук;

Михайло Якір, народний учитель України;

Аркадій Мерзляк, відмінник освіти України;

Віталій Полонський, заслужений учитель України.