БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

 "ZlagodaFest"

 Фестивалі талантів


 ФЕСТИВАЛЬ  

   "Зірковий Драйв  

25.02.2024 р.

28.05.2023.mp4
Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» була заснована у 1998 році, та не є комерційною організацією і не співпрацює з жодною з політичних партій України. Протягом багатьох років фонд забезпечує спектр культурних послуг, які сприяють розвитку творчості талановитої молоді та дітей . Наш фонд проводить міжнародні фестивалі талантів, які дарують радість і надію багатьом дітям. За час свого існування фонд «Злагода» об’єднав тисячі народних умільців задля пропаганди українських традицій, промислів, які щорічно приймають участь у творчих мистецьких проектах. Однак, з початком війни наші дії набули нового спрямування. Ми змушені були звернути свою увагу до тих, хто страждає від наслідків конфлікту. Розлука з домівками, розпад сімей, травми та страждання — це лише частка реальності, з якою ми зіткнулися.
    Кожного місяця, не зважаючи на відсутність необхідних ресурсів, ми продовжуємо організовувати фестивалі для дітей і збирати кошти для придбання гуманітарної допомоги. Спільними зусиллями ми забезпечуємо всім необхідним тих, хто зазнає великих випробувань через жорстоку війну.
    Фінансові та гуманітарні ресурси фонду вичерпані. Це викликає біль у нашому серці, оскільки ми бачимо, як багато людей залишаються без необхідного. Саме тому ми звертаємося до всіх вас з проханням допомогти нам та підтримати нашу справу! Дякуємо вам за розуміння та готовність допомогти нам подолати труднощі та зробити світ кращим для тих, хто цього потребує. Ми робимо все, щоб допомогти усім хто потребує допомоги та наблизити нашу Перемогу, сподіваємося вже і з вашою допомогою. Разом ми сила ! Разом до Перемоги!
видео 07.2022_2.01.mp4
видео 09.2022_1.08.mp4

Юридична  адреса:  69041 м. Запоріжжя,  вул. Сергія Синенко д. 31 оф. 8  

Фестивалі талантів

БО Всеукраїнського благодійного фонду "Злагода"

Богомолова   Ольга

https://www.facebook.com/Zlagodafest


Ольга   Злагода

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017211695137


Фестивалі Благодійного фонду "Злагода"

https://www.facebook.com/groups/523538535157256


Instagram  канал

   https://www.instagram.com/zlagodafest/


YouTube канал ZlagodaFest 

 https://www.youtube.com/channel/UC5mpHsuN3JxNQYvc_BbnJ4g

 

 YouTube канал BF Zlagoda Fest

  https://www.youtube.com/channel/UC-FZ2JXPhCIdd1I0Ybx7TkA