Бібліотечний батл

"Зимові клопоти або Новорічно-Різдвяний переполох

у бібліотеці"

Ви знаєте новину? До нас прийшов

Веселий, смішливий добряк – Новий рік.

Він нам приніс і удач, і тепла.

Усі ж невдачі зітліли дотла.

Ялинки розставив не лише у будинках –

На вулицях, в офісах, а також в лощинках.

І щоб це свято легко провести –

Вам до бібліотеки треба придти.


З 08 по 26 січня 2019 року на сайті "Зимові клопоти або Новорічно-Різдвяний переполох у бібліотеці" проводиться бібліотечно-пізнавальна гра - Бібліотечний батл.

Бібліотечний батл проходить в рамках інтернет-семінару "Використання інтернет-сервісів для популяризації читання: з досвіду роботи" (Ч.2) для бібліотечних працівників закладів освіти Запорізької області.

Якщо бажаєте розібратись в окремих формах бібліотечної роботи, таких як: віртуальна виставка, веб-альманах, мережева акція, їх особливостях, організації, оформленні тощо, якщо хочете спробувати сили у використання інформаційно-комунікативних технологій в діяльності бібліотекаря, тоді пропонуємо вам взяти участь у бібліотечно-пізнавальній грі "Бібліотечний батл".

Бібліотечний батл – це змагання між командами, які створюються за інтересами, за чітко визначеним графіком проведення гри: від формування команд, їх самопрезентації до завдань за трьома напрямами (раундами) із зазначенням термінів виконання до 3 днів на кожен раунд.

В ході гри ви:

  • більше дізнаєтесь про означенні форми бібліотечної роботи;
  • познайомитеся з інтернет-ресурсами: Google-документи, Wix, ThingLink, Playcast, Padlet і деякими іншими;
  • на практиці відчуєте їх можливості в організації обраних форм бібліотечної роботи;
  • придбаєте досвід роботи у віртуальній команді.

Якщо ви готові ризикнути і поринути з головою у віртуальну бібліотечно-пізнавальну гру, обирайте свій напрямок роботи (виставка, веб-альманах, мережева акція) та реєструйтесь за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WjD8vlcW9Was3tJ8GUjzhne2-oG00bqLyjYXN_aAWRQ/edit?usp=sharing