Кожен із нас частину свого життя провів чи то проводить у школі. А для того щоб вона була не лише виконанням обов’язку перед державою, але й залишала в дитячих серцях приємні спогади про проведені тут роки, в школі повинна панувати приємна та дружня атмосфера. Коли в навчальному закладі не лише приємно навчатися, але й приємно просто знаходитися, то навчально-виховний процес минає легко і непомітно.