Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne - jak zacząć?

Jednym z najoczywistszych sposobów dodania odrobiny pikanterii w związku jest sięgnięcie po zabawki erotyczne. Eksperymentowanie z akcesoriami erotycznymi to coś, czego w obecnych czasach należy przestać się wstydzić. Zamiast zastanawiać się, czy wypada lub czy to na pewno dla Ciebie, należy pomyśleć o tym, jak zacząć. Choć pierwszy zakup może okazać się odrobinę straszny i stresujący, poniżej przedstawiamy kilka porad, które ułatwią wkraczanie w świat erotycznych przyjemności:

zabawki erotyczne

#1

Zapoznaj się z kategoriami zabawek erotycznych i dowiedz się więcej o tych, którymi się interesujesz. Istnieją akcesoria przeznaczone dla mężczyzn i dla kobiet, w różnych rodzajach, kształtach i rozmiarach. Wykonaj research, poczytaj o wszystkim, co powinieneś wiedzieć i nie podejmuj pochopnych decyzji. W końcu, koniec końców, cała zabawa ma sprowadzić się do Twojej przyjemności.

#2

Zarówno duże miasta, jak i mniejszych rozmiarów miasteczka mają do wyboru różne sex-shopy. Jeśli masz czas i chcesz dowiedzieć się o czymś z pierwszej ręki, warto rozpatrzyć wybranie się do sklepu erotycznego. Jednakże, jeśli wizyta w takim miejscu wydaje się zbyt stresująca, z ratunkiem przychodzą zabawki erotyczne sklep online, gdzie pozostaniesz całkowicie anonimowy.

#3

Pamiętaj, by przed zakupem zabawki erotycznej porozmawiać o eksperymentowaniu ze swoim partnerem. Może miał już doświadczenie z tego typu urozmaiceniami i są rzeczy, które nie przypadną mu do gustu? Zaskoczenie partnera i postawienie go przed faktem dokonanym może wywołać mieszane uczucia i wątpliwości co do Waszego dotychczasowego współżycia.

#4

Zacznij od podstawowych dodatków; zamiast rzucać się na głęboką wodę, kup olejki do masażu, świece, może nawet książki edukacyjne. Zorganizuj romantyczny wieczór i zagrajcie w grę, która wprawi Was w odpowiedni nastrój. Kiedy już przyzwyczaicie się do korzystania w sypialni z podstawowego wyposażenia, nadejdzie czas na korzystanie z erotycznych zabawek.