youtube abone satın al

youtube abone satın al Sosyal medyadaki yükseliş serüveninize hazır olun! İster fenomenlik ister popülerlik hedefleyen bir kullanıcı olun tüm sosyal medya hesaplarınızı yükselişe geçirebileceğiniz İyi Sosyal Medya Marketi hizmetinizde. Milyonlarca kişiye hitap ederek para kazanabileceğiniz Youtube platformunda videolarınıza izlenme ve youtube kanalınıza abonelik satın alabilirsiniz.

Youtube'da para kazanmak için gerekli adımlar şu şekildedir:

- Youtube 1.000 abone kazan

- Youtube 4.000 saat izlenme satın al

Hizmetlerimizden youtube abone satın al servisimiz %100 Türk abonelerden oluşmaktadır. Youtube abone paketlerimiz düşüşlere karşı 30 gün garantilidir.

Youtube kanalınızdan para kazanma özelliğini açmak isteyenlerin yapması gereken diğer adım ise youtube 4.000 saat izlenme satın almaktır. Bu paketleri kullanabilmeniz için en az 1 saat uzunluğunda video yüklemelisiniz.

İlk iki adımı başarı ile tamamlayan kullanıcılar Youtube'da para kazanma özelliğini aktifleştirebilir. Artık youtube videolarınıza izlenme de satın alabilirsiniz. Youtube izlenme satın al servisimizdeki tüm izlenmeler Türk kullanıcılar tarafından izlenir. Bu serviste izlenme sayınızda düşüş olmaz, Türk gerçek kullanıcılar videonuzu 30 saniye ile 5 dakika arasında organik bir şekilde izler.