«Моделювання

уроку української мови на засадах

діяльнісного підходу в умовах розвитку

цифрового освітнього середовища»

Група 1

04.03-06.03. 2019


Тренер : Корицька Галина Романівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ "ЗОІППО" ЗОР, член-кореспондент Української Академії Акмеології


Лист. Список учасників

Місце проведення: Запорізька ЗОШ № 33. Їхати: від універмагу "Україна" - № 70 (остання зупинка); від Металургів - №№54, 83, 73 ("Демократична" або "Світлофор"). До зустрічі!!!

Гриньова В.М., Резван О.О., Романовський О.Г. Ментальні карти як інноваційний спосіб організації інформації в навчальному процесі вищої школи [Електронний ресурс] / Валентина Гриньова, Оксана Резван, Олександр Романовський / Інформаційні технології і засоби навчання. – 2018. – № 2. – ТОМ 64. – С. 185-196. – Режим доступу до журналу : https://journal.iitta.gov.ua/index.php/itlt/article/view/2187/1334.

Виконання умов створення проекту.

Умова 1.

 1. Продумайте тему проекту.
 2. Створіть на своєму Google-диску папку під назвою “Прізвище. Проект”, надайте доступ тренеру, ввівши покликання в “Таблиці досягнення”.
 3. У папці створіть Google-документ, дайте документу назву “Прізвище. Проект”, відкривши доступ для коментування, напишіть своє педагогічне кредо та вставте гіперпокликання на ресурс (блог, сайт), який Ви створили.
 4. Надішліть листа тренеру на адресу kabinetzp@gmail.com. У темі листа вкажіть прізвище, прикріпивши покликання на створений документ.
 5. Продублюйте покликання на Google-документ у “Таблицю досягнень” (графа “Google-документ”).

Умова 2.

 1. У створеному Google-документі запишіть тему проекту.
 2. У Google-документі зробіть покликання на ресурси, де вони знаходяться (наприклад: завдання “Знайди пари карток, за якими скриваються антонімічні зображення”).

Умова 3.

 1. Зайдіть за покликанням (вибравши сторінку зі своїм прізвищем) і продумайте можливість використання створених завдань на кожному етапі уроку.
 2. Поклилання на проект вставте в “Таблицю досягнень” (графа “проект”).
 3. Створений урок вбудуйте у блог (сайт) на сторінці “ПРОЕКТ”.

Примітка.

 1. Зайдіть за покликанням і залишіть слід...