Hakkımızda

Ekibimiz

Veteriner Hekim

Turhan Gökhan

Klinik Yöneticisi

Nuriye Gökhan

Veteriner Hekim

Yaşar Koçtürk

Veteriner Hekim

Berat İlbey Şenerge

Müşteri İlişkileri ve Muhasebe Sorumlusu Enise Sadıkoğlu

Turhan Gökhan Hakkında

1959 yılında Yalova Çınarcık İlçesine bağlı Şenköy'de doğdum.

İlkokulu Şenköyde, ortaokulu Çınarcık ortaokulunda 1972 yılında tamamladım. 1975 yılında Bursa Erkek Lisesini bitirdim. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne başladım. 1981 yılında veteriner hekim olarak mezun oldum .

1983 yılında Yalova Belediyesinde Veteriner İşleri Müdürü olarak başlamış olduğum görevimi 2008 yılında tamamladım. 1983-1990 yılları arasında kanatlı hastalıkları yumurta tavukçuluğu ve broiller yetiştiriciliği konusunda, 1990-1995 yılları arasında, büyükbaş hayvan hastalıkları ve süt hayvancılığı ve besi hayvancılığı konusunda çalışmalarda bulundum.1995 yılından beri Pet hayvancılığı konusunda çalışmaktayım. 1988 yılında Yalova Veteriner İşleri Müdürü olarak 80 sığır 300 kuzu kesim kapasiteli 1000m kapalı alana sahip monoray üzerinde havalı kesim hattında hayvanların kesim ve yüzüm işlerinin tamalandığı modern mezbaha tesislerinin proje ve yapım çalışmalarında koordinatör olarak görev aldım. Sokak hayvanları rehabilitasyonu konusunda ilk çalışmayı başlatan belediye veteriner işleri müdürlüğü olarak 1995 yılında bursa 3. Km sinde Yalova Belediyesi Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezinin faaliyete sokulmasında görev aldım.

Veteriner Hekim Yener Öz le birlikte ortalama her yıl 300 sokak kedisi 350 civarında sokak köpeğinin kısırlaştırılması , kuduz aşısı, ve paraziter mücadelesinin yapılarak küpelenip alındıkları mekana bırakılması konusundaki çalışmaları 2000 yılından beri sürdürmekteyiz. Biz veteriner hekimlerin sokak hayvanları rehabilitasyonu projesinde görev almalarının , bu hizmetin sağlıklı yürütülmesi için mesleğe gönül borcumuz olduğu inancı içindeyim. Meslekte 25. Yılını doldurduğum 2007 yılında Turhan Gökhan Veteriner Kliniği’ni açtım. Halen burada mesleğimi icra etmekteyim.

Ekibimiz