Сайт фізичного виховання ДНЗ "ППЛ"

Сайт Державного Навчального Закладу " Пологівський Професійний Ліцей"  licey-30.at.ua


Дистанційне навчання в ДНЗ "Пологівський ПЛ"

Шановні учні та батьки!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 року, наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА № 03.2-1/297 від 12.03.2020 року,

наказу ДНЗ "ППЛ" № 41 від 12.03.2020 року та рішення педагогічної ради протокол № 9 від 12.03.2020 прийнято рішення про організацію освітнього процесу дистанційно.

Сайт Фізичного вихвання ДНЗ "ППЛ" створено для учнів та їх батьків

ДНЗ “Пологівський професійний ліцей”,

на сайті крім авторських, ще розміщені матеріали, знайдені на інших сайтах в мережі Інтернет, на власність яких ми не претендуємо.


Волейбол, баскетбол, естафети, стрільба – спортивно-психологічна розрядка для педагогів.

10.01.2020

Доки учні Пологівського Професійного ліцею на відпочинку, майстри та викладачі закладу активно проводять час з користю для власного організму.

Викладачем фізичного виховання – Аліною Хоменко було підготовлено комплекс спортивних вправ, з естафетами та іграми, саме для викладацького складу закладу.

Дорослі з ентузіазмом підійшли до спортивних розваг – вони не лише виконували фізичні вправи та завдання, aле ще й встигали пожартувати, вболівати один за одного, придумуючи ритмічні кричалки в підтримку того чи іншого учасника.

За словами самих працівників ліцею, певна психологічна розрядка під час канікул їм не завадить, бо скоро знову розпочнеться навчально-виховний процес.

Тому сьогодні вони самі, немов діти, розважалися, спілкувалися та заряджалися позитимов.Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Фізичне виховання - це система соціально-педагогічних заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я, загартування організму, гармонійний розвиток форм, функцій і фізичних можливостей людини, формування життєво важливих рухових навичок та вмінь.

Зміст фізичного виховання полягає в :


  • 1) зміцнення здоров'я і загартування організму школярів, сприяння їх фізичному розвитку та підвищенню працездатності.
  • 2) формування та вдосконалення рухових навичок і вмінь. Метою фізичного виховання є формування життєво важливих навичок і вмінь у природних видах рухів: бігу, стрибках, ходінні на лижах, плаванні.
  • 3) розвиток основних рухових якостей. Для виконання багатьох дій людині необхідні сила - здатність долати зовнішній опір або протидіяти йому за рахунок мускульних зусиль; швидкість - здатність виконувати рухи за мінімальний період часу; витривалість - здатність виконувати певну роботу тривалий час; гнучкість - здатність виконувати рухи з великою амплітудою; спритність - здатність швидко засвоювати нові рухи й успішно діяти в умовах, що змінюються. Ці рухові якості розвиваються й виявляються в тісному взаємозв'язку;
  • 4) формування звички та стійкого інтересу до систематичних занять фізичними вправами. Позитивний вплив фізичних вправ можливий лише за умови їх систематичного виконання, що переростає у звичку і потребу. Для виховання такої потреби необхідно пробудити в дитини інтерес до вправ, підбирати цікаві вправи, вчасно заохотити учня до їх виконання. Змістовне дозвілля сприяє активному відпочинку і духовному вдосконаленню школярів. Формуванню звички до занять фізичними вправами сприяють правильний режим дня і тижня, здорове харчування, достатній за часом сон.
  • 5) виховання гігієнічних навичок, формування знань про фізичні вправи та загартування. Гігієнічну освіту учні здобувають під час вивчення різних предметів, зокрема біології. Вони дізнаються про режим дня, гігієну харчування, сну та ін. У процесі занять фізичними вправами учні засвоюють правила їх застосування, дізнаються про вплив вправ на організм, про гігієнічні вимоги до загартування, оволодівають прийомами самоконтролю за своєю працездатністю, втомлюваністю, пульсом, загальним самопочуттям.