WALCZYK

Krzysztof Walczyk

Firma WALCZYK swoją działalność prowadzi od 2012 roku.

Początkowo działalność firmy ukierunkowana była na projektowanie obiektów budowlanych w branży konstrukcyjno budowlanej. Z biegiem lat zakres i wielkość prac projektowych ulegała zwiększeniu owocując coraz większą stabilizacją firmy na rynku branży budowlanej.

Od 2018 roku w wyniku poszukiwania nowych kierunków rozwoju firma WALCZYK wprowadziła do swojej oferty kompleksową obsługę inwestora w zakresie wykonywania pełno branżowych projektów obiektów budowlanych oraz nadzorów nad realizacją inwestycji. Dodatkowo dzięki naszym partnerem biznesowym możemy zaoferować Państwu dostawę dowolnej konstrukcji stalowej oraz jej montaż.

Nasza oferta skierowana jest do pracowni i biur architektonicznych, generalnych wykonawców, deweloperów, firm oraz klientów indywidualnych.

Chcemy się rozwijać po to aby naszym klientom móc oferować to co najlepsze.

Naszą misją jest dynamiczny rozwój w segmencie projektowania i budowy hal stalowych oraz stworzenie marki rozpoznawalnej na rynku.

W naszej pracy kierujemy się wieloma wartościami, a głównymi z nich są zaangażowanie w rozwój firmy, zorientowanie na klienta oraz pracownika.