Osada Nienawiszcz 49 mieści się nad jeziorem Nienawiskim. 

Jest to nasz prywatny obiekt w którym chętnie spędzamy swój  czas wolny. 

W czasie, kiedy nie korzystamy z naszej osady zapraszamy Was drodzy Goście 

do wynajęcia osady na wyłączność. 


Osada składa się z Chaty Świerkowej i Chaty Za Szopą, 

które pomieszczą do 14 osób oraz

szopy biesiadnej dla około 20 osób.

Chaty różnią się między sobą standardem, więcej szczegółów w zakładce "Nasze Chaty" 

Teren osady jest ogrodzony, do dyspozycji naszych gości jest m.in.:

 miejsca na ognisko, mały plac zabaw, miejsce na kampera lub przyczepę kempingową. 

Teren oddalony jest od najbliższych sąsiednich zabudowań o 150 m. 


Zapraszamy na pobyty wakacyjne oraz weekendowe :)


Nienawiszcz

Wioska Nienawiszcz położona jest w otulinie rezerwatu Buczyna pomorska nad jeziorami  Nienawiskim dużym i małym oraz w bliskim sąsiedztwie dużych stawów hodowlanych Fundacji dla ryb . Obszar obejmuje zachodni, ponad 780- hektarowy, fragment zwartego kompleksu leśnego położonego między Rogoźnem a Murowaną Gośliną. Dominującym typem roślinności leśnej są lasy bukowe. Lasy te od dawna są uważane za jeden z najbardziej interesujących obiektów przyrodniczo-leśnych w okolicach Poznania, dlatego w 1958 roku utworzono tu rezerwat "Buczyna".  We wsi i w najbliższej okolicy znajduje się bardzo dużo domów weekendowych i rekreacyjnych.  W sąsiedztwie działa również gospodarstwo agroturystyczne oraz stadnina koni.


 Do Państw dyspozycji jest wiele lokalnych restauracji i innych ciekawych miejsc, można je znaleźć i odkryć w zakładce  "W pobliżu".

Osada Nienawiszcz 49 w odległościach:  

Jezioro  Nienawiskie  

200m (przez pole)

lub 400 m (drogą)

Plaża publiczna  400m

(w sezonie ratownik )

Sklep spożywczy  - 400 m

Bar czynny w sezonie letnim - 400 m

Jezioro - stawy hodowlane 

"Fundacja dla ryb" - 1500 m

Rezerwat Buczyna  - 1800 m

Lasy bukowe 1300 ha  - 200 m

Rogoźno - 10 km

Murowana Goślina  - 16 km

Poznań - 40 km

Piła - 70 km

Kontakt

Osada Nienawiszcz 49

64-610 Rogoźno

Kontakt: 

OKOLICA

KLIMAT

Obiekt dostępny do wynajęcia sezonowo, w okresie wiosny i lata,  

z wyłączeniem okresów, kiedy korzystamy z niego prywatnie.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu najmu.

KULINARNE SMAKI OSADY

Atrakcje


W szopie biesiadnej jak i na ogrodzie znajdują się stoły biesiadne, grill,

huśtawka, leżaki oraz  miejsce na ognisko.

Polecamy również stajnię w Grzybowicach, 

gdzie można skorzystać z jazdy konnej czy zorganizować przejażdżkę bryczką po okolicznych lasach.

Na pobliskiej rzece Wełna można skorzystać z bogatej oferty spływów kajakowych.

Plaże w okolicy

Nienawiszcz wieś - plaża z ratownikiem

Odległość: 400 m

Czas: 5 min. spacerem

Nienawiszcz - dzika plaża.

Odległość: 1000 m

Czas: 15 min. spacerem

Rogoźno - plaże miejskie oraz rynek.

Odległość: ~10 km

Czas: 10 min. samochodem

Zapraszamy!

Polecamy!

Regulamin wynajmu

Regulamin

1. Nasza Osada Nienawiszcz jest prywatnym miejscie, które udostępniamy w wolnych terminach naszym Gościom. Goście przebywający na terenie osady proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Przez cały okres pobytu obowiązuje zasada uszanowania dobrosąsiedzkich stosunków.

2. Do korzystania z domków uprawnione są osoby zameldowane.  Pobyt na osadzie trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia wyjazdu. Jest możliwość przedłużenia pobytu poza okres umówiony po wczesniejszym ustaleniu tego z nami.

3.  Rezerwacja nastąpi po wpłacie zadatku. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić gotówką w momencie zakwaterowania.

4. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości i podpisaniem umowy najmu.

5. Obowiązuje kaucja w wysokości 1.500 zł zł do zwrotu do 3 dniu od chwili wyjazdu przelewem na konto. Kaucja może zostać podwyższona w przypadku wynajmu osady dla większej grupy osób.

6. Najemca nie może przekazywać ani udostępniać domków / terenu osobom trzecim; domki nie mogą być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną przy rezerwacji. W domku może zamieszkiwać max 4-6 osób, chyba że na umowie najmu zaznaczono inaczej.

7. Domki są przekazywane gościom w użytkowanie i odbierane w dniu wyjazdu przez właściciela.

8. Domki są zawsze posprzątane i takie należy pozostawić po swoim pobycie. Śmieci należy bezwzględnie segregować. Brak segregacji śmieci spowoduje nałożenie kary w wysokości 250 zł, na poczet której może zostać użyta kaucja.

9.  Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu wyposażenia domku z listą wyposażenia znajdującą się na naszej stronie www.nienawiszcz.pl. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic, należy ten fakt zgłosić właścicielowi w ciągu pierwszej godziny pobytu.

10. Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających w okresie trwania umowy najmu.

11. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia domków prosimy Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg  kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.

12.  Na obiekcie obowiązuje cisza nocna 22:00-7:00.

13. Za rzeczy pozostawione w domku właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

14.   Przebywanie psów na terenie należy bezwzględnie zgłosić właścicielowi przed dokonaniem rezerwacji.  Przebywanie zwierząt na terenie dozwolone jest tylko z ważnym świadectwem szczepień, a w razie potrzeby w kagańcu i na smyczy. Właściciele psów zobowiązani są sprzątać odchody. Obecność zwierząt nie może zakłócać wypoczynku innym.

15. Mieszkańcy domku mogą parkować swoje samochody tylko i wyłącznie w  miejscu wyznaczonym na parking. 

16. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru,  nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych  lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w domku urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku.

17. Na terenie posesji domku obowiązuje zakaz palenia ognisk w miejscach do tego niewyznaczonych. Bezwzględnie zakazuje się pozostawiania ogniska bez nadzoru, a pod koniec biesiadowania ognisko należy zalać wodą. 

18.  W domkach i innych zabudowach rekreacyjnych obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, e-papierosów i innych tym podobnych urządzeń.

19.  Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu w pobliżu znajdują się gaśnice ppoż. i jak się je użytkuje.

20.  Właściciel  zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu / domków przez Gości, nie przestrzegających Regulaminów – szczególnie zakłócających  w rażący sposób wypoczynek innym sąsiadom.

21. W cenie najmu domku wliczony jest prąd do maksymalnej ilości 10 KWh / dobę oraz woda 0,5 m3 / dobę liczone ( dla max.5 osób). W przypadku większej grupy ilości zostaną proporcjonalnie zwiększone. Stan początkowy zostanie podany na karcie meldunkowej. Najemca zobowiązuje się dopłacić ewentualną różnicę wynikającą z większego poboru prądu po cenach rynkowych operatorów sieci. W przypadku nie wykorzystania limitu właściciel nie jest zobowiązany do rekompensaty tego stanu Najemcy. Aktualne stawik za prąd i wodę podane są na karcie meldunkowej.

 

Życzymy przyjemnego wypoczynku, 

Właściciele Osady Nienawiszcz 49

Polityka plików Cookies