Akce open air

Vánoční jarmark v PAPU kafé

2. prosince 2018 - PAPU KAFÉ, Choceň

Na první adventní neděli jsme se potkali na rodinném vánočním jarmarku v naší oblíbevné choceňské babyfriedly kavárně PAPU kafé. Atmosféra byla vánoční, kolektiv byl přátelský. Těšíme se na advent v roce 2019 :)

2. odpoledne s módní stylistkou Hankou Dvořákovou

20. října 2018 - Choceň

Již druhé setkání s módní stylistkou Hankou Dvořákovou v choceňském PAPU kafé, které jsme si užily stejně parádně jako to první. Tentokrát se Hanka věnovala různým postavám, na obrázcích nám ukázala různé ženské postavy, čemu by se která postava měla vyvarovat a ba naopak, které modely jí lichotí. Druhou částí byla přehlídka modelů z Nového Šatníku, které nám předvedly tři modelky na 18 modelech. Kapacita se naplnila, z čehož jsme měly obrovskou radost. Těšíme se na třetí setákání, které se bude konat 30. března 2019 :)

Trutnovský jarmark

2. září 2018 - Trutnov

První účast NOVÉHO ŠATNÍKU na již tradičním Trutnovském jarmarku, při poslechu Mirai a Davida Kollera, tak jsme ukončili prázdniny.


Svatovavřinecký jarmak

11. srpna 2018 - Adršpach

Den prožitý v krásném prostředí, s krásnými lidmi a za krásného počasí. První výjezd trutnovského Nového Šatníku se uskutečnil do nedalekého Adršpachu na akci Svatovavřinecký jarmark, který se konal na louce u Café bar Kalírna.

JachtaFest

31. května - 2. června 2018 - Choceň

Největší kulturní událost choceňského léta, tak to byly tři dny hudebního festivalu pod záštitou restaurace Jachta, který se konal v krásném prostředí choceňského parku Peliny. Měli jsme tu čest se s naším stánkem zúčastnit.

Módní ráj - jaro s novým šatníkem

19. května 2018 - Choceň

Naše první velká přehlídka modelů, tak to byl Módní ráj, benefiční den věnovaný módě, ženám a dobrému jídlu a pití pořádaný Bohdanou Kobrovou na podporu stacionáře Berenika ve Vysokém Mýtě. Měli jsme tu čest zúčastněným dámám předvést přes tři desítky modelů z Nového Šatníku. Také jsme poprvé "zajely" náš nový, rudý stan.

Nový Šatník na Větráku

21. dubna 2018 - Holice

Dostalo se nám pozvání, abychom se zúčastnily Větráku, který pořádalo holické Artykadlo se záměrem vyvětrat si šatník. Konečně jsme se dočkaly krásného počasí, které bylo na venkovní akci jak dělaný a NOVÝ ŠATNÍK se tak parádně vyvětral.

Odpoledne s módní stylistkou Hankou Dvořákovou

7. dubna 2018 - Choceň

Druhou dubnovou sobotu jsme se uhostily v choceňské kavárně PAPU kafé na dámské odpoledne věnované módě nejen z Nového Šatníku. Styliskta Hanka si pro dámy připravila praktické povidání o tom, které kousky by každá dáma měla mít ve svém šatníku. Účast byla hojná, nálada byla uvolněná a velmi přátelská. Na další pokračování se můžeme těšit 20. října 2018

Velikonoční trhy Doudleby nad Orlicí

18. března 2018 - Doudleby nad Orlicí

Lákala nás účast na trzích. Vybrali jsme trhy navštěvované, známé, trhy v krásném prostředí doudlebského zámku, byly to první trhy roku 2018, před Velikonocemi. Avšak jsme nevěděli do jaké zkoušky se hrneme. Teplota vzduchu 5 stupňu pod bodem mrazu, pocitově mínus 12 a do toho vítr, který nám odnesl náš stan. Málem jsme to vzdali, málem mi ukápla slza, ale díky silnému týmu jsme se vschopili, zaimprovizovali a vytvořili si stánek mezi auty. Ano, prodávali jsme přímo z našich aut :) Byl to nejen nezepomenutelný zážitek, ale také doufáme, že byl neopakovatelný.

Nový Šatník na Jindřicháči po druhé

13. března 2018 - Pec pod Sněžkou

Herna na Jindřichově domě v Peci pod Sněžkou se již podruhé tuto zimu proměnila v alternativní Nový Šatník. Program byl jasný - přehlídka modelů s představením české autorské tvorby a potém se mohly dámy vrhnout na nákup :)


Nový Šatník na Jindřicháči

8. února 2018 - Pec pod Sněžkou

První výjezd Nového Šatníku se uskutečnil do Pece pod Sněžkou na horskou boudu Jindřichův Dům, kde jsme pro zdejší domorodkyně a hosty připravily krátkou přehlídků modelů z Nového Šatníku, povídání o české autorské tvorbě a možnost vyzkoušení a také nakoupení nejen prezentovaných modelů.