ČAŠNÍCI

Čašníci majú byť predajcovia, nie podajcovia.

Dobre oblečený čašník môže lepšie komunikovať s klientom a stáva sa z neho kvalitný predavač, ktorý Vám vie zvýšiť tržby o viac ako 30%.

Tu nájdete širokú škálu košieľ a záster, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Či už hľadáte niečo formálne, ako napríklad klasickú čašnícku košeľu, alebo niečo modernejšie, ako je košeľa s farebným vzorom. Máme pre vás veľa možností. Všetky naše košele a blúzky vieme pekne doladiť štýlovými zásterami.

Košele, vesty a motýliky, sú už celé desaťročia základom uniformy čašníka. Ale nové vzory a štýly, môžu vytvoriť čašnícke oblečenie moderné a svieže.

Stačí správne vybrať motýlik a elegancia zmení reštauráciu.

greiff mode corporate wear

Pokiaľ ide o čašnícke oblečenie do reštaurácie alebo pubu, nie je nič univerzálnejšie ako kvalitná polokošeľa, alebo tričko. Naša kolekcia profesného oblečenia, je vybraná len od kvalitných značiek, ktoré sú zamerané pracovné odevy. Nájdete tu širokú škálu polokošieľ a tričiek, ktoré vyhovujú potrebám Vašej dynamickej.

Naša spoločnosť Work Zone Vám ponúka výber najkvalitnejších produktov pracovného oblečenia z Európy a Ameriky. Našim cieľom je poskytnúť dokonalý výber štýlov a kombinácií, aby ste nosili v práci profesné oblečenie, ktoré je úplne iné a jedinečné.

Zástera je jedným najdôležitejších prvkov, ale môže byť aj najštýlovejší detail oblečenia čašníka, alebo kuchára. Zástera nieje zbytočná. Náš sortiment záster kladie dôraz na kvalitu a životnosť, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie.

Ponúkame Vám zástery vyrobené z rôznych tkanín.

Náš nový sortiment: denimové zástery, ľanové zástery a tiež zástery s koženými prvkami.

Praktická je napríklad zástera so skrytou podšívkou.

Skvelá vec na tričku, polokošeli, alebo na zástere, je potlač loga vašej spoločnosti. S našimi vyšívacími a potlačovými službami Vám môžeme pre Vašu reštauráciu vytvoriť jedinečnú uniformu.

Ďalšou z našich možností, je vyrobiť pre vás originálnu etiketu s logom vašej značky.

Pozrite sa na video našich vyšívacích služieb a napíšte nám, či by ste aj Vy chceli vyšiť brending na Vašu novú čašnícku uniformu.

Aj keď máme na výber veľkú škálu čašníckych záster, možno nemáme na stránke takú, akú máte na mysli Vy :(

Ak by ste chceli vidieť niečo, čo teraz nevidíte, čo najskôr sa s nami skontaktujte. Dohodneme si termín a prídeme vám ukázať taký štýl, aký bude vhodný pre vašu reštauráciu; či už ide o

nové štýly, materiály, farby, alebo prvky.


Naším cieľom je poskytnúť vám dokonalý výber štýlov a kombinácií, aby ste si vybrali čašnícku uniformu, ktorá je úplne iná a jedinečná. :)

Detaily sú niekedy veľmi dôležité.