DMG a WN8

9.17 - 9.18/9.19

Jak wiadomo aktualizacja 9.18 wprowadziła do naszej kochanej gry wiele zmian i nowych mechanizmów - które to zostały przyjęte w dość niejednoznacznych sposób - w zależności od gustu graczy. Jednak mniejsza z tym!

Wiele nowych mechanizmów i innych zmian wiąże się zawsze ze zmianą samej rozgrywki - w tym wypadku mówimy o nowych czołgach lekkich - częściowej zmianie stylu gry owymi pojazdami - oraz stworzeniu "nowej" artylerii z ogłuszeniem. Wszystko to i wiele innych nowinek przekłada się na zmianę wymagań WN8 dla naszych czołgów.

Mając zestawienie wymaganego DMG na każdy z poziomów WN8 dla każdego z pojazdów dostępnego w grze postanowiłem zestawić stare wartości z tymi nowszymi - pochodzącymi z dłuższego okresu po aktualizacji 9.18 w celu skonfrontowania, które pojazdy straciły, a które zyskały jeśli chodzi o łatwość osiągania wysokiego WN8.

Całą tabelę zawierającą blisko 500 pojazdów wraz z wartościami DMG (stare + nowe i zmiana wartości ) możecie znaleźć tutaj (PDF: KLIK) (XML/Excel: KLIK)

P.S Po aktualizacji 9.18 można zaobserwować uśrednienie wymagań DMG pod WN8 dla danej klasy danego poziomu danej nacji, co w niektórych przypadkach daje dość nieobiektywne wyniki WN8 dla niektórych pojazdów.

P.S2 Znalezienie informacji, wrzucenie tego w skoroszyt, ogarnięcie samego skoroszytu trochę mi zajęło. Jeśli byś chciał możesz wysłać mi gifta w złocie :P.

Galeandir - tu mnie znajdziecie ;)