Świadczymy usługi, których szukasz, bo ich potrzebujesz!!!

Usługi świadczone w formule B4B w Grupie - wirtualnyhandlowiec24.pl (...) to usługi świadczone 24h/dobę, 360 dni w roku. Świadczymy usługi naszym Partnerom handlowym, firmom, które już z nami współpracują lub z firmami, które usług takich poszukują, bo ich potrzebują (głównie są to DOSTAWCY).

Jakie to usługi?

Jak sama nazwa wskazuje B2B, czy B4B, Grupa - "Wirtualny Handlowiec", to usługi świadczone w Grupie, które możemy zdefiniować w jednym zdaniu.

W formule usług B2B, kupujemy aby sprzedać!!!

W formule usług B4B, otrzymujemy, przyjmujemy do realizacji zlecenia - sprzedaj!!!

Czym różnią się od siebie usługi świadczone w formule B2B od usług świadczonych w formule B4B, realizowanych przez zgrupowanych w Grupie - wirtualnyhandlowiec24.pl?

Usługi w formule B4B realizowane w Grupie - to usługi świadczone przez wielu dla nielicznych - dla jednego podmiotu.

W odróżnieniu co do usług realizowanych w formule B2B - jeden pracuje dla wielu, wywołujemy Efekt Skali, gdzie Efektem jest ilość kupujących, jeden kupuje dla wielu sprzedających - liczna Grupa podmiotów zajmujących się sprzedażą - zwani w Grupie jako ODBIORCY i DOSTAWCY.

Usługi B4B, to Skala działania, dla uzyskania Efektu tych działań - w B4B uzyskujemy Skalę poprzez Efekt, gdzie Skalą jest ilość DOSTAWCÓW (jeden dostawca) oraz dostarczane przez DOSTAWCĘ liczne grupy produktów a Efektem dla świadczonych usług jest ściśle określona Grupa docelowa ODBIORCÓW selekcjonowana pod kątem sprzedaży oraz ściśle przypisana do DOSTAWCY Grupa podmiotów sprzedających dostarczane grupy produktów- więcej