Веб-квест для дівчат

"У світі кодування"

Правила веб-квесту

Любі дівчата!

Кожного дня ми знайомимося зі світом, подорожуючи WorldWideWeb, читаємо новини, спілкуємось з друзями, переглядаємо фотографії. Інтернет надає безліч можливостей для навчання, роботи, спілкування, пошуку нової інформації.

Ми пропонуємо здійснити подорож по мережі з метою пошуку "цікавинок", які стосуються сучасних технологій, кодування та ролі жінок у розвитку ІТ-сфери.

Наша подорож триватиме з 8 години 9 жовтня 2018 року до 00 годин 11 жовтня 2018 року. Ви можете відправитися у віртуальний світ у будь-який зручний для вас час. Повне проходження веб-квесту орієнтовно займе 1 годину.

Веб-квест поділено на 3 частини, між частинами можна робити перерви. Частини веб-квесту необхідно проходити саме в тому порядку, в якому вони представлені на сайті.

Після проходження першої частини у разі всіх правильних відповідей ви отримаєте електронний сертифікат, який прийде на електронну пошту, яку ви напишете на початку проходження веб-квесту.

Остаточні результати веб-квесту стануть відомі після перевірки усіх відповідей 19 жовтня.

Кожен учасник виконує завдання веб-квесту самостійно.

Для пошуку відповіді на питання можна користуватися пошуком в Інтернеті або додатковою літературою.

Візьміть із собою добрий настрій, логічне мислення, творче натхнення.

Сподіваємось, що подорож буде цікавою та незабутньою!

Про нас

Захід проводиться ГО "Академія інноваційного розвитку освіти" в рамках ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP

Електронна адреса для зв'язку coding2018ua@gmail.com