17 травня 2018 року

Шановні колеги! Завершилась робота науково-практичного семінару з оффлайн-трансляцією «Застосування хмаро орієнтованого навчального середовища для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу в умовах реформи Нової української школи» (усі матеріали та виступи знаходяться в архіві у системі управління ресурсами «Семінари, конференції» кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ:https://sites.google.com/view/vosikt. Пропонуємо вам ТЕКСТ основних висновків за результатами проведення науково-практичного семінару на сторінці ФБ кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ: https://www.facebook.com/groups/vosikt/

НПС_висновки_проект.docx

Науково-практичний семінар з оффлайн-трансляцією:

«Застосування хмаро орієнтованого навчального середовища для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу в умовах реформи Нової української школи».

Мета проведення: наукова комунікація провідних науковців, молодих дослідників та практиків-освітян щодо обґрунтування та пояснення термінології, змісту та особливостей застосування хмаро орієнтованого навчального середовища для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу в умовах реформи Нової української школи, спрямування результатів наукових досліджень на модернізацію освітньої діяльності закладів освіти; сприяння систематизації та розповсюдженню сучасних галузевих та міждисциплінарних знань, оволодінню новітніми науково-практичними досягненнями як в Україні, так і за її межами.

Рівень проведення: Всеукраїнський.

Термін проведення: початок - 17 травня 2018 року, згідно із планом роботи ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» на 2018 рік, закінчення -21 травня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Орієнтовна кількість учасників семінару: 100 осіб.

Організатори проведення семінару: ЦІППО (кафедра систем відкритої освіти та ІКТ).

Питання, що плануються для обговорення:

  • Хмарні технології в освіті.
  • Знаннєво-орієнтовані технології в освіті. Онтологічна призма.
  • Рамка цифрової компетентності для громадян: роль учителя у цифрову еру.
  • Використання та впровадження Офіс 365 в післядипломній педагогічній освіті.

Заходи, що плануються у семінару:

- 17 травня 2018 р. відбудеться проведення семінару в оффлайн форматі;

- 23 травня 2018 р. розсилка сертифікатів та інформаційно-аналітичного повідомлення - учасникам семінару, закладам ППО.

Підсумки проведення заходу: видання е-збірника матеріалів семінару, розміщення його в системі управління ресурсами кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ «Семінари, конференції» на сайті Університету та в електронній бібліотеці НАПН України.

НПС КВОСІКТ_інфолист_17_05!.docx