Volup WarsawWarszawski Klub Piłki Siatkowej Volup jest stowarzyszeniem sportowym zawiązanym w 2005 roku, które realizuje zadanie promocji piłki siatkowej wśród osób nieheteronormatywnych. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i otwartej przestrzeni, gdzie każdy, bez względu na poziom umiejętności, mógłby kultywować pasję gry w siatkówkę.


Poznaj historię klubu

Volup Summer Cup


Volup Summer Cup to międzynarodowy turniej siatkówki amatorskiej, który od 2009 roku odbywa się corocznie w Warszawie, gromadząc sportowych entuzjastów z całego kraju oraz Europy. Całodniowym zawodom towarzyszą imprezy klubowe, miejskie wycieczki oraz wspólne kolacje. Turniej w Warszawie wpisał się już na stałe w kalendarz imprez sportowych dedykowanych osobom nieheteronormatywnym, zyskał grono sympatyków uczestniczących w każdej edycji, a wysokim poziomem gry wyróżnia się na tle zawodów rozgrywanych w innych częściach kontynentu. X edycja Volup Summer Cup odbędzie się w dniach 24-27 maja 2018 r.


Zobacz zdjęcia

Dołącz do gry

Zostanie partnerem naszej imprezy to niezwykła okazja, by dotrzeć do sprecyzowanej grupy odbiorców i zainteresować ich swoimi usługami, działaniami lub produktami. To także możliwość na zbudowanie pozytywnego wizerunku organizacji wspierającej takie dziedziny jak sport amatorski oraz takie wartości jak równość i tolerancja. Zapraszamy do skorzystania z proponowanych programów partnerskich: brązowego, srebrnego lub złotego.


Sprawdź programy partnerskie
Zainspiruj się największymi

Slajder - oferta partnerska


Znajdź swoją motywację

Kluczowa do osiągnięcia celów, jakie realizuje klub Volup, jest gra zespołowa. W tej grze każdy zawodnik znajdzie swoje miejsce, jego rola pozostanie nieoceniona a występ zapamiętany na długo.Nasz zespół

W skład komitetu organizacyjnego turnieju wchodzi 11 osób - pracowników administracyjnych, managerów, szkoleniowców, agentów ubezpieczeniowych i turystycznych - pochodzących z różnych środowisk, których połączyła pasja do siatkówki oraz potrzeba poznania innych osób nieheteronormatywnych. Przez same treningi klubu Volup przewija się regularnie ok. 60 zawodników.

Partnerzy

Volup Warszawa

KRS 0000326579

NIP 5272602862


VW Bank Direct

83 2130 0004 2001 0482 6368 0001

(SWIFT: INGBPLPW)