Гризлюк Володимир Іванович

асистент вчителя 

Рожнівського ліцею "Гуцульщина" імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради Косівського району Івано-Франківської області

Дата народження: 18.06.1964р.

Домашня адреса: с. Рожнів, вул. Героїв Небесної Сотні, 28/6

Освіта: 1989 року закінчив Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника, 1993 рік курси перекваліфікації у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника

Педагогічний стаж: 35 років.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І кваліфікайної категорії

Моє життєве кредо: 

"Вік живи - 

                  вік учись" 

(народна мудрість)

Педагогічне кредо: 

"У серце увійде лише те, що йде від серця" 

 Науково-методична проблема, над якою я працюю:

"Організація інклюзивного навчання в Рожнівському ліцеї "Гуцульщина" імені Федора Погребенника"


Актуальність досліджуваної проблеми

Навчання в інклюзивних закладах дозволяє дітям набути знань про права людини (хоча їм це не викладається спеціально), а це призводить до зменшення дискримінації, оскільки діти вчаться спілкуватися один з одним, вчаться розпізнавати і приймати відмінність. Інклюзивна освіта передбачає не лише активне включення й участь дітей обмеженими можливостями в освітньому процесі закладу загальної середньої освти, але більшою мірою перебудову всього процесу загальної освіти як системи для забезпечення освітніх потреб всіх дітей. 

Мета роботи: забезпечення комфортного освітнього середовища для дітей з особливостями розвитку 

Відповідно до поставленої мети роботи визначені наступні завдання:

1) створення єдиного психологічно комфортного освітнього середовища для дітей, які мають різні стартові можливості;2) забезпечення діагностування ефективності процесів корекції, адаптації та соціалізації дітей з особливостями розвитку на етапі шкільного навчання;3) організація системи ефективного психолого-педагогічного супроводу процесу інклюзивної освіти через взаємодію діагностико-консультативних, корекційно-розвиткових, лікувально-профілактичних, соціально-трудових напрямів діяльності;4) компенсація недоліків дошкільного розвитку;5) подолання негативних особливостей емоційно-особистісної сфери через включення дітей в успішну діяльність;6) поступове підвищення мотивації дитини спираючись на її особисту зацікавленість і через усвідомлене ставлення до позитивної діяльності;7) охорона та зміцнення фізичного й нервово-психічного здоров`я дітей;8) соціально-трудова адаптація дітей із особливими освітніми потребами;9) зміна суспільної свідомості щодо дітей з особливостями в розвитку.

31 серпня 2022р. - Семикласники! Тема 1 уроку. Ми українці: честь і слава незламним! 

21 листопада 2022 р. - Відбулася благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ у дворику нашого ліцею! НАШ торг 2250 грн. 

20.12.2022р. - Виховна година "ВЕЙПІНГ - вплив на здоров'я людини". 

30.12.2022 року. - Новорічна вечірка, перегляд комедійного фільму, ігри та конкурси. 

4 травня 2023 р. Відкрита виховна година "Шануй батька й неньку, буде тобі скрізь гладенько"  

6 Лютого 2024 Року У Світі Відзначається День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

22 лютого 2024 року в Рожнівському ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника відбулося засідання Методичного об'єднання асистентів вчителів та соціально-психологічної служби. Робота тренінгу під назвою «Тривожність. Вигорання. Стрес».

Отже, не такий страшний стрес, як його дехто уявляє. Ми вже знаємо як можна ефективно боронитися від його фізичного ефекту, як нейтралізувати його шкідливий вплив, як оптимізувати рівень стресу та управляти ним. Стрес може бути навіть корисним. Якщо б у житті все завжди йшло за нашими планами, якби ми ніколи не зустрічалися із загрозою, не ставили б перед собоюскладні цілі, то що б нас змушувало замислюватися над життям, виробляти у собі терпіння, стриманість, мужність, волю? Ми б втратили багато можливостей для удосконалення.