27ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2022

Finale Criteriumtoernooi Brugge op dinsdag 27 en woensdag 28 december

KBSK-CLUBLOKAAL, SCHOOL STAMINA, DAVERLOSTRAAT 132, 8000 BRUGGE

Gratis parking in de nabije omgeving.

€ 10 bij inschrijving vooraf en € 15 bij inschrijving ter plaatse. Inschrijvingsgeld ter plaatse te betalen.

Gratis deelname in Brugge: U16: Wonder Dutre, Oscar Vandermeulen, Thibaut Daems, U14: Hailey Vermeulen,

U12: Victor Thiry, Jayden Wong, U10: Arne Stroobant, Hector Surkol, Suldee Tumenjargal, Odilon Seyns, Tuur Heyndels, Matthew Wong,

U8: Timur Klimenko, Basiel Verbeke, Timour Tajsumov,

Tempo: 30’ bij de U8 en U10 en 35’ + 5” per zet bij de overige reeksen.

Voorinschrijven tot maandag avond 18u.

Folder

MEER INFO

tom.piceu@gmail.com of 0473 12 41 94


8ste Criteriumtoernooi Gent (LSV Chesspirant) op zondag 27 november

Don Boscocollege Zwijnaarde, Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde toegang via Bollebergen

Op deze slechte druilerige herfstdag, kwamen 198 schakers deelnemen.

Open: ( 4 jeudsp. + 10 volw.): Nimrod Faybish (volw), Wolf Naessens (2de maar 1ste jeugsp.), U16 + volw -1500 elo: ( 18 jeugdsp + 8 volw): Elias Ruzhansky, U14 : (41 dln): Matei Govoreanu, U12: (34dln): Mathijs De Groof, U10: ( 46 dln) Hillel Toledo en U8: ( 36 dln): Eden Decraene.

Tussenstanden na Gent (LSV Chesspirant)

7de Criteriumtoernooi Zottegem op vrijdag 11 november

BEVEGEMSE VIJVERS , ZWEMBADSTRAAT 1 , 9620 ZOTTEGEM was het bakske vol met 193 schakers.

Open (12 jsp en 21 volw.) : Adriaan Dreelinck, U16 + volw. onder de 1500 (18 jsp en 9 volw.): Niel Dewever, U14 (30 spel.): Mateo Plomp, U12 ( 37 dln): Adriaan Declerck , U10 (35 dln) : Hector Surkol en U8 (31 dln): Timur Klimenko.

6de Criteriumtoernooi Turnhout op dinsdag 1 november

Ging door in het zeer kindvriendelijk Sint-Pietersinstituut, Jubileumlaan 1, 2300 Turnhout.

Er waren 204 deelnemers aanwezig.

De einduitslagen:

U8 (-8j): 45 dln: ,Klimenko, Timur U10 (-10j): 51 dln: Surkol Hector, U12 (12j): 37 dln: Declerck, Adriaan , U14 (-14j): 25 dln: Musabayev, Maxim, U16 + volwassene -1500 : 15 js en 5 volwas. : Dutre Wonder, Open: 5js en 21 volw: Dauw Sterre.

5de Criteriumtoernooi Leuven op zaterdag 17 september

Het vond plaats in Sint-Pieterscollege, Minderbroedersstraat 13, 3000 Leuven.

Er waren 140 deelnemers aanwezig.

De einduitslagen: U20+Open: Dauw, Sterre (10j+11 volw. dln), U16: Nguyen, Khoi (19 dln), U14: Froeyman, Hugo (25 dln), U12: Declerck, Adriaan (25 dln), U10: Toledo, Hillel (32 dln) en U8: Klimenko, Timur (18 dln)

4de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

Het toernooi vond plaats in het lokaal van de KOSK, Koninklijke stallingen, Koninginnelaan 76, Oostende

180 schakers kwamen genieten van het mooie weer in Oostende.

De einduitslagen: U20&Open: (volw: 26 dln) 1ste Decrop Benjamin, (j: 13 dln): 3de Rogge Parcival, U16 + volw -1500: (j: 28 dln + 12 volw.) Dutre Wonder, U14: ( 31 dln): Plomp Mateo, U12: (29 dln): De Groof Mathijs, U10: ( 26dln): Tumenjargal Suldee en U8: (15 dln): Klimenko Timour.

3de Criteriumtoernooi Landegem op zaterdag 25 juni

Sportzaal van Landegem, Stationstraat 19, Landegem.

Er waren 193 schakers die streden voor de lekkere aardbeien.

De einduitslagen vind je hier: U20&Open: (11 jeugd + 24 volw): Boudry William, U16 & volw.-1500: (28 dln +7volw.): Roose Casimir, U14: (35dln): Burssens Maya, U12: (34 dln) : Maes Lander, U10: ( 40 dln): Surkol Hector en U8: ( 16 dln) : Klimenko Timour.

2de Criteriumtoernooi Aalter op donderdag 26 mei

Gemeentelijke Sporthallen Aalter, Lindestraat 17 – 9880 Aalter, verwelkomen 190 deelnemers.

De einduitslagen vind je hier: U20&Open (13 volw. en 8 j.) Vandendriessche Jan, U16&-1500 (23 j. en 6 volw.) Musabayeva Diana, U14 (26 j.) Plomp Mateo, U12 (42 j.) Decraene Lotus, U10 (45 j.) Stroobant Arne en U8 (27 j.) Klimenko Timour.

Bedankt aan de nieuwe sponsor Marcel Van Herck.

Ons oud mailadres is niet meer bruikbaar gelieve contact op te nemen langs: jeugdschaakcriterium@gmail.com

1ste Criteriumtoernooi Limburg op zaterdag 2 april

Op deze koude april zaterdag kwamen 88 deelnemers zich opwarmen in de mooie zalen van Atlascollege in Genk.

De einduitslagen kan men hier zien. U20&Open (3j. en 9 volw.): Sterre Dauw, U16&-1500 (7j en 5 volw): Dana Faybish, U14 (11 dln): Lars Lehaen, U12 (20 dln): Yaroslav Akulov, U10 (22dln): Arne Stroobant en U8 (11 dln): Akul Gupta.

De kalender voor 2022

Brugge: dinsdag 27 en woensdag 28 december

Reglement voor 2022

Door de afname van de deelnemers hebben we beslist dat deze online criterium toernooien geen nut meer hebben, we gaan voor de live criteriumtoernooien in de toekomst. wij bedanken, Martin, Luc en Annelies voor de maandelijkse organisaties.

Online Criterium Februari 2022

Voor deze laatste editie waren ze met 52 deelnemers.

Op zaterdag 19 februari : 5 ronden Rapid Swisstoernooi met tempo van 10min + 5sec per zet


Open reeks (7 dln): Kiajan69, U14 (12 dln): Chess_Tiger, U12 ( 16 dln): cici_schaak, U10 (13 dln): buglu en U8 (4 dln): TristanTheys

Online Criterium Januari 2022

Ze waren met 70 die mekaar hebben bevochten op een online platform schaakbord.

Zaterdag 29 januari 2022 : 5 ronden Zwitsers met als tempo 10min+5sec/zet.

Open: 11dln: Dwaaas, U14: 17dln: Chess_Tiger , U12: 25 dln: ArneStroobant, U10: 12 dln: buglu en U8: 5dln: TristanTheys. (De eerste speelde in een verkeerde reeks).