تولید انواع ویلای پیش ساخته ویلای ضد زلزله ویلای پیش ساخته سبک و ویلا سازی در ایران

دیوارهای ویلای پیش ساخته

تمامی دیوارهای ویلای پیش ساخته از نوع ساندویچ پانل شرکت ماموت میباشد و یا ساندویچ پانلهای آلمانی یا ترک که بنا به درخواست کارفرما قابل تغییر است از مهمترین ویژیگی های ساندویچ پانل میتوان به دوام بالای آن اشاره کرد و ضد زنگ زدگی این دیوارها نیز یکی دیگر از برتر بودن ساندویچ پانلهای ویلای پیش ساخته میباشد

قیمت ویلای پیش ساخته

قیمت ویلاهای پیش ساخته بسته به نوع سازه آن و مواد اولیه آن متفاوت است هرچقدر متراژ پروژه شما بزرگتر باشد قیمت نیز میتواند متفاوت تر باشد ایتم های زیادی در قیمت گذاری ویلای پیش ساخته مد نظر قرار میگیرد میتوانید با بخش فروش در ارتباط باشید تا به شما توضیحات کامل در این زمینه داده شود تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید .

ویلای پیش‌ساخته

ویلای پیش‌ساخته یکی از محبوب‌ترین سازه‌های ساخته‌شده به دست بشر است. امروزه عده زیادی با مراجعه به شرکت‌های تخصصی خواستار نصب و راه‌اندازی ویلای پیش‌ساخته در باغ و زمین‌های مسکونی خود می‌شوند. گروه تولیدی پلاستوفوم مرکزی با بیش از ده سال سابقه یکی از متعهدترین و زبده‌ترین شرکت‌های تخصصی در این زمینه است که افتخار خدمت به مشتریان عزیز کشورمان را پیداکرده است.

دلیل استقبال از ساختمان‌های پیش‌ساخته

ساختمان‌های پیش‌ساخته از بعد از جنگ جهانی دوم موردتوجه بیشتر دولت‌ها قرار گرفت. سرعت ساخت، کیفیت بالا و صرفه‌جویی در هزینه‌ها دلایل رو آوردن مردم به سازه‌های پیش‌ساخته است. این سازه‌ها در مقابل حوادث طبیعی چون زلزله مقاومت خوبی دارد و در آن‌ها از مصالح سبک و مواد اولیه باکیفیتی استفاده‌شده است.

ویلای پیش‌ساخته جایگزینی مناسب برای ساختمان‌های سنتی

درگذشته برای ساخت یک اتاق ساده وقت و زمان زیادی صرف می‌شد و عده زیادی ماه‌ها درگیر ساخت‌وساز می‌شدند. اما امروزه به لطف پیشرفت فنّاوری سازه‌هایی بسیار سبک و مقاوم جایگزین این بناهای سنتی گشته‌اند. تصور کنید که برای ساخت یک‌خانه ساده در گوشه باغ چه انرژی و هزینه‌ای صرف می‌شد تا نهایتاً بعد از چندین ماه کار بی‌وقفه سازه‌ای ساده احداث شود. امروزه این سازه با همان زیبایی و شکوه در مدت‌زمانی به‌مراتب کمتر احداث می‌گردد. ویلای پیش‌ساخته با فنّاوری جدید و مواد اولیه باکیفیت هزینه‌های شمارا در بلندمدت کاهش می‌دهد.

ویلای پیش‌ساخته مناسب انواع آب‌وهوا

ساخت‌وساز در کشور عزیزمان همواره با بررسی آب‌وهوا همراه بوده است. از سازه‌های مناطق کوهستانی تا سازه‌های زیبا در مناطق کویری همه و همه حاصل سال‌ها تجربه و تخصص پدرانمان بوده است. . شاید اولین پرسشی که برای شما پیش بیاید نحوه احداث ویلای پیش‌ساخته با توجه به تغییرات آب و هوایی در مناطق مختلف کشور است؟ گروه تخصصی پلاستوفوم ضمن بررسی منطقه بهترین ویلای پیش‌ساخته را مطابق فنّاوری مدرن و روز دنیا به شما ارائه خواهد کرد. این سازه مدرن در عین سادگی برای تمامی مناطق کشورمان قابل طراحی و پیاده‌سازی است. شما در کمترین زمان می‌توانید ویلای پیش‌ساخته خود را در مکانی خوش آب‌وهوا احداث نمایید. ویلاهای پیش‌ساخته ضمن توجه به معماری و ساخت بناهای قدیمی، بنای جدیدی را در کنار سازه‌های قدیمی احداث خواهند کرد که ازنظر ماندگاری و دوام هیچ‌چیز کمتر از سازه‌های سنتی ما ندارند. ضمناً با تأسیسات جدید ساختمان‌ها بیشتری سازگاری پیداکرده و در مدت‌زمان کمتری به بهره‌برداری رسیده است. توجه شمارا به تصویری از یک سازه پیش‌ساخته در کنار سازه‌ای قدیمی که بازمانده از جنگ جهانی دوم است، جلب می‌نماییم.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید این سازه با همان شکوه و زیبایی در کنار سازه قدیمی در انگلستان بناشده است. ساختمان پیش‌ساخته‌ای که بسیار سریع‌تر از ساختمان سنتی بنا گردیده است.

معماری ویلای پیش‌ساخته

معماری ویلای پیش‌ساخته بسیار منعطف و سازگار طراحی‌شده است. تنها موضوعی که در مورد سازه‌های پیش‌ساخته مطرح است. سادگی در معماری و طراحی آن‌ها است. ازنظر معماری مدرن این‌یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود و ازنظر صرف هزینه برای انرژی باز این معماری نقطه قوت بزرگی برای ویلای پیش‌ساخته عنوان می‌شود. گروه تخصصی پلاستوفوم با سال‌ها تجربه معماری این بنای مدرن را مطابق با خواست مشتریان و حسب ضروریات منطقه انجام خواهد داد

درباره ویلای پیش ساخته

استقبال از ویلای پیش‌ساخته در دنیا

استقبال از ویلای پیش‌ساخته در دنیا روزبه‌روز بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد سالیان سال است که از بعد از جنگ جهانی دوم ساختمان‌های پیش‌ساخته رونق بیشتری گرفته‌اند امروزه بخش ویلا سازی در کشور بیش از گذشته به ساخت و طراحی ویلاهای پیش‌ساخته روی آورده و پیش‌بینی می‌شود که سهم بالایی از بازار را به خود اختصاص دهد. فنّاوری ساخت در این سازه بسیار بالاست و کیفیت مواد اولیه گروه تولیدی پلاستوفوم را بران داشته است که کلیه خدمات خود را با تضمین ارائه دهد. به‌طورقطع آینده ساخت‌وسازها از آن ویلاهای پیش‌ساخته خواهد بود و این ویلاها جایگزین بسیار مناسبی برای ساختمان‌های سنتی خواهد شد.

صرفه‌جویی در هزینه در ویلای پیش‌ساخته

کلیه هزینه‌ها در درازمدت کاهش خواهند داشت. در ادامه به اهم مزیت‌های مالی در پروژه‌های پیش‌ساخته اشاره می‌گردد:

  • زمان ساخت در ویلای پیش‌ساخته کاهش پیدا می‌کند و این زمان کمتر منجر به ایجاد مزیت برای صاحب‌ملک می‌شود.
  • نیروی کارگری کمتری درگیر ساخت و بهره‌برداری از ویلای پیش‌ساخته می‌شود.
  • ویلای پیش‌ساخته در صرفه‌جویی انرژی همواره پیشرو بوده است. به‌گونه‌ای که هزینه‌های مربوط به سرمایش و گرمایش این ویلاهای پیش‌ساخته بسیار کاهش پیدا می‌کند و در درازمدت مزیت مالی بالایی ایجاد خواهد کرد.
  • تأسیسات در ویلای پیش‌ساخته سریع و راحت نصب می‌گردد.
  • افزایش ایمنی در ساخت ویلاهای پیش‌ساخته موجب می‌شود که ساختمان شما در مقابل بلاهای طبیعی همچون زلزله بیمه کیفیت ساخت شود.

گروه پلاستوفوم مرکزی بر پایه تخصص و تجربه برای ساخت ویلای پیش‌ساخته همه‌روزه آماده مشاوره و راهنمایی شما مشتریان گران‌قدر است. شما می‌توانید از طریق شماره تماس با ما در ارتباط باشید و پیش از اجرا راهنمایی‌های لازم را اخذ نمایید.

کاتالوگ فنی ویلای پیش ساخته

برای دریافت کاتالوگ فنی ویلای پیش ساخته و اینکه چه موادی به صورت ریز در پروژه مد نظر شما استفاده میشود میتوانید از بخش فنی کاتالوگ فنی را دریافت کنید تا بتوانید بر اساس آن تصمیم بگیرید اگاهی حق شماست و ما باید بتوانیم شما را متقاعد کنیم که میگوییم بهترینیم شعار نیست برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه پلاستو فوم در تماس باشید تا بتوانیم به شما خدمت ارائه کنیم در پایان از شما که شرکت ما را برای پروژه خود انتخاب نموده اید کمال تشکر و قدر دانی را داریم .