הפקת סרטונים לעסקים קטנים מ-300 ש"ח

להזמנת סרטון התקשרו: 03-3761093 או בקרו באתרנו: http://www.shivuknet.co.il


הפקת סרטונים לעסקים קטנים מ-300 ₪ זה שיווקנט!


להזמנת סרטון התקשרו: 03-3761093 או בקרו באתרנו: http://www.shivuknet.co.il


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני המתעניין. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמית ישנו פער שורשי - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון תדמית הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמיתי לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרט תדמית, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרטון שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית אנימציה ישנו הבדל מהותי - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט תדמיתי זה מסר ממוקד שנדרש על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי הוא כלי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להפיק סרט תדמית אנימציה לחברות.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית אנימציה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה אדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרט שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמית לקידום אירוע יש פער מהותי - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי לקידום אירוע הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה אמצעי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרט תדמית לקידום אירוע לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה להגדלת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לקידום אירוע לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני המשקיע פוטנציאלי. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמית למשקיעים מוסדיים מתקיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסקים קטנים.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בשיחות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית למשקיעים מוסדיים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הלקוח. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמיתי לתערוכה קיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון תדמית לתערוכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרט תדמיתי לתערוכה הינו כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להפיק סרט תדמיתי לתערוכה לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לתערוכה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לתערוכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרטון תדמית לתערוכה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית לכנס מקצועי יש הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט תדמיתי לכנס מקצועי זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס מקצועי כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות ישנו פער עדיר - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס לקוחות הוא מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא כלי שיווקי חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף כדי ליצור סרטון תדמית לכנס לקוחות לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לכנס לקוחות שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני המתעניין. סרטו שיווקי כמובן ישמש ככלי מכירתי אשר מטרתו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון שיווקי קיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.


סרטון שיווקי הוא אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה כדי להזמין סרטון שיווקי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה אדירה להגדלת תדמית העסק.

חסכון אדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון שיווקי לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרטון שיווקי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) כמובן ישמש ככלי מכירתי שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון קד"מ קיים הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרט קד"מ הוא מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הקהל.


סרטון קידום מכירות זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרט קידום מכירות לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט קידום מכירות כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון מוצר קיים הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט מוצר זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט מוצר זה אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל להפיק סרט מוצר לעסק.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון מוצר לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון מוצר, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרט שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצופה. סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווק אשר מטרתו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי יש הבדל שורשי - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון לקמפיין שיווקי זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט לקמפיין שיווקי הוא כלי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרטון לקמפיין שיווקי .

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט שיווקי ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון לקמפיין שיווקי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרטון שלרב מטרתו לתת טיפים על שירות או מוצר ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטן טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת טלוויזיה וסרטון טיפים קיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרט טיפים זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הלקוח.


סרטון טיפים זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול כדי להפיק סרטון טיפים לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרט הטיפים שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרטון הדרכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרט שהמטרה שלו לתת הדרכה על השירות או המוצר ללקוחות. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון הדרכה יש הבדל מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון הדרכה זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרט הדרכה לעסק קטן.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון ההדרכה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון הדרכה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


השקה של אפליקציה מלווה בדרך כלל בקידומה. המטרה היא לחשוף את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים על מנת לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית לאפליקציה שלכם. ניתן גם להפיק סרט הדרכה אחר או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של שירותים.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה מתקיים הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להפיק סרט הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון הדרכה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה לכל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרט שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלויזיה וסרטון תדמיתי מתקיים פער גדול - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרט אנימציה לעסק הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון אנימציה לעסק הוא כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להפיק סרטון אנימציה לעסק לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לעסקים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרט שתמיד מטרתו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


השקתה של האפליקציה מלווה באופן טבעי בקידום ושיווק שלה. המטרה היא לחשוף את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים על מנת לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם ליצור סרטון הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה. הכללת הסרטון באפליקציה מאפשרת לעודד משתמשים לפעולה כמו ביצוע רכישות של שירותים או מוצרים.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה ישנו הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט אנימציה לאפליקציה זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להפיק סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון אנימציה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה לכל כלי העברת מסר אחר.

סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרט שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי קיים הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמית הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרט תדמית לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה אדירה לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון תדמית, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמית אנימציה קיים פער ענק - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרט תדמית אנימציה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמית אנימציה זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרט תדמיתי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון אדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית אנימציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצרכן. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמיתי לקידום אירוע ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי לקידום אירוע הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמיתי לקידום אירוע לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לקידום אירוע כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לקידום אירוע לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני המתעניין. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמית למשקיעים מוסדיים ישנו פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה אמצעי מדיה חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרט תדמית למשקיעים מוסדיים לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם משקיעים בזכות סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצופה. בין חסות בטלוויזיה וסרט תדמית לתערוכה ישנו הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית לתערוכה הוא מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לתערוכה הינו כלי מדיה חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול כדי להזמין סרטון תדמית לתערוכה .

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לתערוכה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית לתערוכה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי מתקיים פער גדול - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרט תדמיתי לכנס מקצועי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להפיק סרטון תדמית לכנס מקצועי לעסק קטן.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס מקצועי כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לכנס מקצועי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני המתעניין. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס לקוחות יש הבדל מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט תדמית לכנס לקוחות הינו מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי ליצור סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לכנס לקוחות לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרט שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרט שיווקי כמובן ישמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט שיווקי מתקיים הבדל מהותי - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרט שיווקי זה מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון שיווקי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרטון שיווקי לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני שיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט שיווקי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) לפני הכל ישמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון קד"מ קיים פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרט קד"מ הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרטון קידום מכירות הינו כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים חדשים כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון קידום מכירות לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון קידום מכירות כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרט שלרב מטרתו לתת הסבר על שירות או מוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרט מוצר מתקיים פער עדיר - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון מוצר זה הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצופה.


סרטון מוצר זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט מוצר לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי מוצר פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט מוצר, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרטון שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני המתעניין. סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי מתקיים הבדל ענק - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון לקמפיין שיווקי זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להפיק סרט לקמפיין שיווקי לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון לקמפיין שיווקי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת טיפים על שירות או מוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת טלוויזיה וסרט טיפים קיים פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט טיפים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון טיפים זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרטון טיפים לחברות.

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הטיפים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שמטרתו לתת הסבר על שירות או מוצר לצרכן. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרט הדרכה ישנו הבדל מהותי - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרט הדרכה הוא מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון הדרכה הוא כלי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ רק בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול כדי ליצור סרטון הדרכה לחברות.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרט הדרכה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרט שלרב מטרתו לתת הסבר על האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה באופן טבעי בקידומה. המטרה הינה להציג את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים כדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט שיווקי לאפליקציה שלכם. ניתן גם להפיק סרטון הדרכה נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט באפליקציה מאפשרת לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת טלויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה ישנו פער שורשי - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרט הדרכה לאפליקציה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרט הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרטון הדרכה לאפליקציה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הצופה. בין פרסומות טלויזיה וסרט אנימציה לעסק יש הבדל גדול - הפרסומת "נכפית" על הצופה ואילו סרט תדמיתי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמיתי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי ליצור סרטון אנימציה לעסק .

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לעסק ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני אנימציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על האפליקציה לצופה. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה באופן טבעי בקידום שלה. המטרה הינה להציג את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים על מנת לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. אפשר גם להפיק סרט הסבר נוסף או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרט באפליקציה פותחת אפשרות לעודד את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של שירותים או מוצרים.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה ישנו הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרט אנימציה לאפליקציה זה מסר ממוקד שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט אנימציה לאפליקציה זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומיועד במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול בשביל להפיק סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת המון להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. בין פרסומות בטלוויזיה וסרט תדמיתי מתקיים הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרט תדמיתי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרטון תדמיתי לעסק.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת המון להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט תדמיתי שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני הצופה. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמיתי קיים הבדל אדיר - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון תדמיתי זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי זה אמצעי שיווקי חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול על מנת ליצור סרטון תדמית אנימציה לעסק.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמית לקידום אירוע ישנו הבדל עדיר - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית לקידום אירוע הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע הוא אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להפיק סרטון תדמית לקידום אירוע לעסקים.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט תדמית לקידום אירוע לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים יש הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים חדשים כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסק.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית למשקיעים מוסדיים כמידע מעשיר למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה ישנו הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי לתערוכה הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לתערוכה הינו אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרטון תדמית לתערוכה לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לתערוכה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי מתקיים פער עדיר - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הוא מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמית לכנס מקצועי זה אמצעי שיווקי חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרטון תדמית לכנס מקצועי לעסקים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה עדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית לכנס לקוחות יש פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון תדמית לכנס לקוחות זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לכנס לקוחות פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרט שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרטו שיווקי קודם כל ישמש כאמצעי מכירה שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון שיווקי יש פער גדול - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרט שיווקי זה מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון שיווקי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרטון שיווקי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת המון להגדלת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני שיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון שיווקי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני המתעניין. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) כמובן ישמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט קד"מ קיים הבדל עדיר - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרט קד"מ הינו מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון קידום מכירות הינו כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרטון קידום מכירות לעסק.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון קידום המכירות שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על המוצר או השירות למתעניין. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי שיווקי שמטרתו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרטון מוצר ישנו הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט מוצר זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון מוצר זה כלי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרטון מוצר לעסק.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון מוצר פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרט שיווקי לפני הכל ישמש ככלי מכירה אשר המטרה שלו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי מתקיים פער שורשי - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט לקמפיין שיווקי הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט לקמפיין שיווקי זה אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי להזמין סרט לקמפיין שיווקי לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון השיווק שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון לקמפיין שיווקי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הסבר על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטן טיפים יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות טלוויזיה וסרטון טיפים מתקיים פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט טיפים הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון טיפים זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרט טיפים לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט הטיפים שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרט שמטרתו לתת הסבר על המוצר או השירות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומות טלויזיה וסרט הדרכה ישנו הבדל גדול - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרט הדרכה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרטון הדרכה הינו אמצעי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרטון הדרכה לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שמטרתו להדריך על האפליקציה לצופה. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


השקתה של האפליקציה מלווה בדרך כלל בשיווקה. המטרה כאן הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד ממוקד בכדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית לאפליקציה שלכם. אפשר גם ליצור סרטון הדרכה נוסף או לעשות שימוש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון באפליקציה מאפשרת לעודד את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה מתקיים פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט הדרכה לאפליקציה הינו אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרט הסבר לאפליקציה.

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הדרכה לאפליקציה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלוויזיה וסרט אנימציה לעסק קיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט אנימציה לעסק זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי הינו אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להפיק סרט אנימציה תדמיתי לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לעסק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו להדריך על האפליקציה לצופה. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


השקה של אפליקציה מלווה באופן טבעי בקידום שלה. מטרת השיווק הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד מסוים בכדי לשכנע את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם להפיק סרטון הדרכה אחר או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה. הטמעת הסרטון בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לעודד את משתמשיה לפעולה כגון ביצוע רכישה של שירותים או מוצרים.


בין חסות טלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה קיים פער שורשי - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט אנימציה לאפליקציה הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרט אנימציה לאפליקציה הינו אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לאפליקציה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.


סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרט שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמית מתקיים הבדל ענק - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי זה כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל להפיק סרטון תדמיתי לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט תדמית, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמית אנימציה יש פער אדיר - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון תדמית אנימציה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרטון תדמיתי לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית אנימציה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון אדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון תדמית אנימציה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצופה. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית לקידום אירוע מתקיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה ואילו סרט תדמיתי לקידום אירוע הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להפיק סרט תדמית לקידום אירוע לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני הלקוח. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים יש הבדל מהותי - פרסומות נכפות על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הוא אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי להפיק סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם משקיעים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הלקוח. בין פרסומות טלויזיה וסרטון תדמית לתערוכה קיים פער עדיר - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרטון תדמית לתערוכה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרט תדמית לתערוכה זה כלי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל ליצור סרט תדמיתי לתערוכה לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לתערוכה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לתערוכה שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרט תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמיתי לכנס מקצועי מתקיים הבדל עדיר - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית לכנס מקצועי זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה כלי מדיה חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרט תדמית לכנס מקצועי, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס לקוחות קיים פער עדיר - הפרסומת "נכפית" על הצופה ואילו סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא כלי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להזמין סרט תדמיתי לכנס לקוחות לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. סרטו שיווקי כמובן ישמש ככלי שיווקי שהמטרה שלו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון שיווקי יש פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרט שיווקי הינו מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט שיווקי הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו רק לאחרונה ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להפיק סרט שיווקי לעסק.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט שיווקיי שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט שיווקי, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי שמטרתו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון קד"מ יש פער גדול - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרט קד"מ הוא מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן.


סרט קידום מכירות הינו כלי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרטון קידום מכירות לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני שיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון קידום מכירות, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרט שברב המקרים מטרתו להדריך על המוצר או השירות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן מוצר יכול גם לשמש ככלי שיווק שהמטרה שלו היא גם להעצים את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרטון מוצר מתקיים הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרטון מוצר הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון מוצר הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול כדי להפיק סרטון מוצר לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני מוצר ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי מוצר לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט מוצר, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרט שיווקי קודם כל ישמש כאמצעי מכירתי שמטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי יש פער גדול - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון לקמפיין שיווקי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרט לקמפיין שיווקי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרט לקמפיין שיווקי לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרט שהמטרה שלו להסביר על השירות או המוצר ללקוחות. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות טלויזיה וסרטון טיפים קיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט טיפים הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון טיפים זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרט טיפים .

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי טיפים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני טיפים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שמטרתו לתת הדרכה על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון הדרכה יכול גם לשמש ככלי מכירה שמטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרט הדרכה ישנו הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב גדול בשביל ליצור סרטון הדרכה לעסק.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט הדרכה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטי הדרכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרט שתמיד מטרתו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה באופן טבעי בשיווקה. מטרת השיווק היא לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים כדי לשכנע את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו שיווקי לאפליקציה. אפשר גם להפיק סרטון הסבר אחר או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה מאפשרת לשכנע משתמשים לפעולה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה מתקיים פער מהותי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרט הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווקי חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון ההדרכה לאפליקציה שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמיתי ישנו פער שורשי - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון תדמיתי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרט אנימציה לעסק לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לעסק ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו להסביר על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירתי שמטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


השקתה של האפליקציה מלווה ברב המקרים בקידומה. המטרה הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד מסוים זאת כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. מומלץ גם להפיק סרטון הדרכה אחר או להשתמש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה מאפשרת לשכנע משתמשים לפעולה כגון ביצוע רכישה של שירותים או מוצרים.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרט אנימציה לאפליקציה הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא כלי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת ליצור סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.


סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרט שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי יש פער גדול - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון תדמיתי הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרט תדמית לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט תדמית, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרט שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי יש פער אדיר - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון תדמית אנימציה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.

סרטון תדמית אנימציה הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרט תדמית אנימציה לעסקים.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי לקידום אירוע קיים פער גדול - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית לקידום אירוע הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמית לקידום אירוע הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט תדמית לקידום אירוע .

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לקידום אירוע כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים ישנו הבדל גדול - פרסומות נכפות על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט תדמית למשקיעים מוסדיים לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם משקיעים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני הצרכן. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה ישנו פער שורשי - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרט תדמית לתערוכה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון תדמית לתערוכה זה כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להפיק סרט תדמיתי לתערוכה לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לתערוכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שהמטרה שלו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי קיים הבדל גדול - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית לכנס מקצועי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרט תדמית לכנס מקצועי זה כלי מדיה חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להפיק סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס לקוחות יש הבדל ענק - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי לכנס לקוחות הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמית לכנס לקוחות הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרט תדמיתי לכנס לקוחות .

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית תורמת להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרט שיווקי כמובן ישמש כאמצעי שיווק שהמטרה שלו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון שיווקי קיים הבדל עדיר - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט שיווקי הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט שיווקי הוא אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרט שיווקי לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט שיווקי כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה אדירה להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון שיווקי לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט שיווקי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני המתעניין. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) לפני הכל ישמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרטון קד"מ מתקיים פער מהותי - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון קד"מ הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרטון קידום מכירות הינו כלי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרטון קידום מכירות לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון קידום מכירות פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרטון שמטרתו להסביר על המוצר או השירות לצרכן. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון מוצר ישנו הבדל גדול - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון מוצר הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון מוצר הינו אמצעי מדיה חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט לא מזמן ומיועד בעיקר לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת להזמין סרט מוצר לעסק.

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט המוצר שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרט שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני המתעניין. סרטו שיווקי קודם כל ישמש כאמצעי שיווק שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרט לקמפיין שיווקי ישנו פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרטון לקמפיין שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.


סרט לקמפיין שיווקי זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרט לקמפיין שיווקי .

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת המון להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הסבר על המוצר או השירות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון טיפים יש פער גדול - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון טיפים הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט טיפים זה כלי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרטון טיפים לעסק.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרט הטיפים שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרטון שלרב מטרתו להסביר על שירות או מוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן הדרכה יכול גם לשמש ככלי שיווק אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט הדרכה מתקיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרט הדרכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון הדרכה הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרט הדרכה לעסק קטן.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני הדרכה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו להסביר על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה בדרך כלל במאמצי שיווק וקידום. מטרת השיווק הינה להציג את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים כדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט הדרכה שיווקי לאפליקציה שלכם. מומלץ גם ליצור סרטון הסבר נוסף או להשתמש באותו הסרטון בתוך האפליקציה. הכללת הסרט באפליקציה נותנת אפשרות לשכנע משתמשים לפעולה כגון ביצוע רכישות של שירותים.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה ישנו הבדל מהותי - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט הדרכה לאפליקציה זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי ליצור סרט הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון ההדרכה לאפליקציה שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה לכל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלוויזיה וסרט אנימציה לעסק ישנו הבדל עדיר - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרט אנימציה לעסק הוא מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה כדי להזמין סרטון אנימציה תדמיתי לעסקים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לעסקים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הסבר על האפליקציה אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירתי שמטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה באופן טבעי בקידום שלה. מטרת הקידום היא לפנות ללקוחות פוטנציאליים זאת כדי לשכנע את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. ניתן גם ליצור סרטון הדרכה נוסף או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרטון בתוך האפליקציה מאפשרת לשכנע את משתמשיה לפעולה כגון ביצוע רכישה של מוצרים או שירותים.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה קיים הבדל שורשי - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט אנימציה לאפליקציה הינו אמצעי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי אנימציה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרט אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי הסבר אחר.


סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמית קיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמית הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להפיק סרטון תדמית לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמיתי שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרט תדמית, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי יש פער ענק - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון תדמית אנימציה הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי הינו כלי שיווקי חדש יחסית אשר החל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל להפיק סרט תדמיתי .

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית אנימציה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית אנימציה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרט שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמית לקידום אירוע ישנו הבדל מהותי - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרט תדמית לקידום אירוע הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.

סרט תדמית לקידום אירוע הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט תדמית לקידום אירוע לעסקים.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לקידום אירוע לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרט תדמית לקידום אירוע, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני המתעניין. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים יש הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הינו אמצעי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרט תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הלקוח. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמיתי לתערוכה יש הבדל ענק - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי לתערוכה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרט תדמית לתערוכה הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרט תדמית לתערוכה לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לתערוכה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי יש פער גדול - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הלקוח.

סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול בשביל ליצור סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי הסבר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצופה. בין חסות בטלוויזיה וסרט תדמית לכנס לקוחות קיים הבדל עדיר - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון תדמית לכנס לקוחות זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להפיק סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס לקוחות כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס לקוחות שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות בטלוויזיה וסרט שיווקי יש פער גדול - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון שיווקי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרט שיווקי זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת ליצור סרטון שיווקי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני שיווק פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון שיווקי, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) כמובן ישמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט קד"מ קיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט קד"מ הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט קידום מכירות הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ לא מזמן ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרטון קידום מכירות .

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון קידום מכירות, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרט שתמיד מטרתו לתת הדרכה על שירות או מוצר ללקוחות. סרטן מוצר יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להעצים את היקף המכירות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון מוצר מתקיים הבדל עדיר - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון מוצר הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון מוצר זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרט מוצר .

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון המוצר שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרט מוצר, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרט שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרט שיווקי קודם כל ישמש כאמצעי מכירה שמטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי ישנו פער גדול - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרט לקמפיין שיווקי לעסק.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שמטרתו לתת הסבר על המוצר או השירות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן טיפים יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות טלויזיה וסרט טיפים יש הבדל מהותי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון טיפים הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרטון טיפים הינו אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להפיק סרטון טיפים לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט הטיפים שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לתת הדרכה על השירות או המוצר ללקוחות. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון הדרכה ישנו פער ענק - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט הדרכה זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה הינו אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל ליצור סרטון הדרכה לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני הדרכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון הדרכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו לתת הסבר על האפליקציה לצרכן. סרטן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


השקת אפליקציה מלווה לרב בשיווקה. המטרה כאן היא להציג את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים בכדי לשכנע את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית לאפליקציה שלכם. מומלץ גם להפיק סרט הדרכה אחר או להשתמש באותו הסרטון בתוך האפליקציה. הטמעת הסרט באפליקציה פותחת אפשרות לעודד משתמשים לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישות של שירותים או מוצרים.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה מתקיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה לאפליקציה הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני הדרכה לאפליקציה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי הדרכה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרטון אנימציה לעסק ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך ברבה כסף כדי להזמין סרטון אנימציה לעסק .

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לעסקים כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון האנימציה לעסק שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שמטרתו להסביר על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה ברב המקרים בקידום ושיווק שלה. המטרה היא לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים כדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לסמארטפון שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם ליצור סרטון הסבר אחר או להשתמש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט באפליקציה נותנת אפשרות לשכנע משתמשים לפעולה כגון ביצוע רכישה של שירותים.


בין חסות טלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה מתקיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון אנימציה לאפליקציה הינו כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להזמין סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לאפליקציה שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרט אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמית קיים הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמיתי הוא אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרטון תדמית לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרט שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי ישנו פער שורשי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי זה מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרט תדמית אנימציה לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית אנימציה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה אדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרט תדמית אנימציה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרט שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הלקוח. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע יש הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על האדם לעומת זה סרט תדמית לקידום אירוע הוא מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי להזמין סרט תדמיתי לקידום אירוע לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לקידום אירוע כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים קיים הבדל עדיר - פרסומות נכפות על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם משקיעים בזכות סרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצופה. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמית לתערוכה מתקיים פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרט תדמיתי לתערוכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמית לתערוכה זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרט תדמיתי לתערוכה .

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לתערוכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לתערוכה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הצרכן. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמית לכנס מקצועי ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון תדמית לכנס מקצועי הינו מסר ממוקד שנדרש על ידי הצרכן.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי ליצור סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לכנס מקצועי לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס לקוחות מתקיים פער שורשי - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט תדמיתי לכנס לקוחות זה מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות זה כלי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרט תדמיתי לכנס לקוחות .

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס לקוחות כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני המתעניין. סרטו שיווקי בעיקר ישמש ככלי שיווק שמטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון שיווקי ישנו פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון שיווקי זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן.


סרט שיווקי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרטון שיווקי לחברות.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצופה. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) קודם כל ישמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרט קד"מ מתקיים הבדל עדיר - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון קד"מ הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי הקהל.


סרט קידום מכירות הוא אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרטון קידום מכירות .

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט קידום מכירות כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הסבר על המוצר או השירות ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא גם להעצים את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרט מוצר מתקיים הבדל עדיר - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון מוצר הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון מוצר הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרטון מוצר לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון המוצר לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון מוצר, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרט שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני המתעניין. סרטו שיווקי כמובן ישמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה ואילו סרט לקמפיין שיווקי זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרט לקמפיין שיווקי הינו כלי שיווקי חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרטון לקמפיין שיווקי לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון לקמפיין שיווקי לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרט לקמפיין שיווקי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שתמיד מטרתו לתת הסבר על המוצר או השירות למתעניין. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת טלויזיה וסרטון טיפים ישנו הבדל מהותי - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרט טיפים זה מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרט טיפים זה אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרטון טיפים לחברות.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להגדלת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטוני טיפים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרט שמטרתו להסביר על שירות או מוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות בטלוויזיה וסרט הדרכה מתקיים הבדל מהותי - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון הדרכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרט הדרכה הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להפיק סרט הדרכה .

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי הדרכה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שמטרתו לתת הסבר על האפליקציה לצרכן. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


השקת אפליקציה מלווה ברב המקרים בשיווק וקידום שלה. מטרת השיווק היא לפנות לקהל יעד מסוים על מנת לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט שיווקי לאפליקציה. אנו ממליצים גם ליצור סרטון הדרכה אחר או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרט בתוך האפליקציה מאפשרת להניע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה קיים פער עדיר - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט הדרכה לאפליקציה זה מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרט הדרכה לאפליקציה הינו אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת המון להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני הדרכה לאפליקציה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרט שתמיד מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי קיים הבדל ענק - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרט תדמיתי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול על מנת ליצור סרטון אנימציה לעסק לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרט אנימציה לעסק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


השקת אפליקציה מלווה ברב המקרים במאמצי שיווק וקידום. המטרה כאן הינה לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים בכדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה שלכם. אפשר גם ליצור סרט הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרטון באפליקציה נותנת אפשרות להניע את משתמשיה לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישות של שירותים.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה יש הבדל מהותי - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון אנימציה לאפליקציה הינו כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לאפליקציה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט אנימציה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה לכל אמצעי העברת מסר אחר.


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרט שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו לא מזמן ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמית לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי יש פער אדיר - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט תדמיתי הינו מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי הינו כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרט תדמית אנימציה לעסק.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית אנימציה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה אדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון אדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט תדמיתי שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמיתי לקידום אירוע קיים הבדל גדול - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית לקידום אירוע הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך ברבה כסף כדי להזמין סרטון תדמיתי לקידום אירוע .

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לקידום אירוע כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הצופה. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים יש הבדל שורשי - פרסומות נכפות על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול כדי להפיק סרט תדמית למשקיעים מוסדיים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים למשקיע פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרט שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח. בין חסות בטלוויזיה וסרט תדמית לתערוכה יש פער ענק - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרט תדמיתי לתערוכה הוא מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לתערוכה הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להזמין סרט תדמיתי לתערוכה לחברות.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה עדירה לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצופה. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי קיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים חדשים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרטון תדמית לכנס מקצועי לעסק.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות ישנו הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרט תדמית לכנס לקוחות הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא אמצעי מדיה חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לחברות.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס לקוחות שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס לקוחות, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הצופה. סרטו שיווקי קודם כל ישמש ככלי מכירה אשר המטרה שלו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט שיווקי קיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט שיווקי זה מסר ממוקד שנדרש על ידי הקהל.


סרטון שיווקי הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרט שיווקי לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרטון שיווקי, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) קודם כל ישמש ככלי מכירה שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומות טלויזיה וסרט קד"מ ישנו פער ענק - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון קד"מ הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.


סרטון קידום מכירות זה כלי מדיה חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גדול על מנת להפיק סרטון קידום מכירות לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון השיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרט קידום מכירות, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרט שברב המקרים מטרתו להדריך על שירות או מוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטן מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שמטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון מוצר ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרט מוצר הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון מוצר הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להפיק סרטון מוצר לעסק קטן.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני מוצר לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרט שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרט שיווקי קודם כל ישמש כאמצעי שיווק אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי יש הבדל גדול - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרט לקמפיין שיווקי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט לקמפיין שיווקי זה אמצעי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו רק לאחרונה ומיועד בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרט לקמפיין שיווקי לחברות.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרטון לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על השירות או המוצר לצרכן. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת טלוויזיה וסרטון טיפים ישנו פער ענק - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרט טיפים הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון טיפים זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרט טיפים לעסק.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הטיפים לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרט הדרכה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרט שמטרתו להסביר על המוצר או השירות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון הדרכה קיים פער שורשי - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצופה.


סרט הדרכה הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרטון הדרכה .

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני הדרכה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרט הדרכה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שמטרתו לתת הסבר על האפליקציה לצרכן. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


השקה של אפליקציה מלווה ברב המקרים בקידום ושיווק שלה. המטרה היא לחשוף את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים בכדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו תדמית לאפליקציה. אפשר גם ליצור סרט הדרכה נוסף או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישה של שירותים או מוצרים.


בין פרסומות טלויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה יש פער עדיר - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה לאפליקציה הינו אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להפיק סרטון הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון הדרכה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרט שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני המתעניין. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמיתי יש פער שורשי - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרטון תדמיתי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרטון אנימציה לעסק .

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לעסק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרט שתמיד מטרתו להסביר על האפליקציה לצרכן. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


השקתה של האפליקציה מלווה כמעט תמיד בקידום ושיווק שלה. המטרה הינה לפנות למשתמשים פוטנציאליים כדי לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה שלכם. מומלץ גם להפיק סרטון הסבר אחר או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה. הכללת הסרט בתוך האפליקציה נותנת אפשרות להניע משתמשים לפעולה כגון ביצוע רכישה של מוצרים או שירותים.


בין חסות בטלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה ישנו הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרט אנימציה לאפליקציה הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני אנימציה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל אמצעי העברת מסר אחר.


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרט שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרט תדמית הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרטון תדמית לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט תדמית, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי מתקיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.

סרט תדמיתי הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון תדמיתי לחברות.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון תדמית אנימציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הלקוח. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמית לקידום אירוע קיים הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית לקידום אירוע זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא כלי שיווקי חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרט תדמית לקידום אירוע .

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לקידום אירוע כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לקידום אירוע לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שתמיד מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים יש הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול על מנת ליצור סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם משקיעים בזכות סרטי תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמית לתערוכה מתקיים הבדל גדול - הפרסומת "נכפית" על האדם ואילו סרט תדמיתי לתערוכה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.

סרטון תדמית לתערוכה זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרט תדמיתי לתערוכה לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לתערוכות כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לתערוכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמיתי לכנס מקצועי יש הבדל ענק - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית לכנס מקצועי זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לכנס מקצועי זה כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים כי:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להפיק סרט תדמיתי לכנס מקצועי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שמטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות ישנו פער עדיר - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית לכנס לקוחות הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרט תדמיתי לכנס לקוחות לעסקים.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס לקוחות כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שמטרתו ליצור רושם חיוב על בית העסק בעיני הצופה. סרט שיווקי לפני הכל ישמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרטון שיווקי ישנו פער גדול - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרט שיווקי זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרט שיווקי זה אמצעי שיווקי חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד בעיקר לעסקים חדשים כי:

לא נדרש תקציב גדול כדי להפיק סרטון שיווקי לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט שיווקיי שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרט שיווקי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני המתעניין. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) קודם כל ישמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט קד"מ מתקיים פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט קד"מ הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרטון קידום מכירות זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא צריך תקציב גדול על מנת ליצור סרטון קידום מכירות לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים לקידום מכירות כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטי שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שתמיד מטרתו להדריך על השירות או המוצר לצרכן. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירה אשר מטרתו היא גם להעצים את מספר המכירות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרט מוצר קיים הבדל גדול - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרטון מוצר זה מסר ממוקד שנדרש על ידי הצופה.


סרטון מוצר הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט מוצר לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון מוצר, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרטו שיווקי לפני הכל ישמש ככלי מכירה אשר המטרה שלו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות בטלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי יש הבדל עדיר - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרט לקמפיין שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט לקמפיין שיווקי הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך הרבה כסף כדי ליצור סרטון לקמפיין שיווקי לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון לקמפיין שיווקי, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרט שמטרתו לתת טיפים על המוצר או השירות לצופה. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שמטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון טיפים יש פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון טיפים הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.


סרטון טיפים זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרט טיפים .

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי טיפים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני טיפים לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי העברת מסר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שתמיד מטרתו לתת הסבר על המוצר או השירות ללקוחות. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון הדרכה יש הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון הדרכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט הדרכה זה כלי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט הדרכה לחברות.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון ההדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו להסביר על האפליקציה ללקוחות. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווק שמטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


השקת אפליקציה מלווה באופן טבעי בקידום ושיווק שלה. המטרה כאן הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד ממוקד בכדי לשכנע את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית שיווקי לאפליקציה. אפשר גם ליצור סרט הדרכה אחר או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה נותנת אפשרות להניע את משתמשיה לפעולה כגון ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה ישנו פער עדיר - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרט הדרכה לאפליקציה הוא מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט הדרכה לאפליקציה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון הדרכה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון אנימציה לעסק יש הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרט תדמיתי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להזמין סרט אנימציה לעסק לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לעסק כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי אנימציה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו להדריך על האפליקציה למתעניין. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


השקה של אפליקציה מלווה בדרך כלל בקידום שלה. מטרת השיווק הינה לחשוף את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים זאת כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם ליצור סרט הדרכה נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה. הטמעת הסרטון באפליקציה נותנת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות בטלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה מתקיים פער ענק - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרט אנימציה לאפליקציה הינו כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להעצמת התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרט אנימציה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצרכן. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמיתי יש הבדל מהותי - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי הינו מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי הינו כלי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי להפיק סרטון תדמית לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני המתעניין. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמית אנימציה ישנו הבדל אדיר - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי הוא כלי שיווקי חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרטון תדמית אנימציה .

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית אנימציה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצופה. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמיתי לקידום אירוע קיים פער גדול - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרט תדמיתי לקידום אירוע זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון תדמית לקידום אירוע הינו אמצעי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרטון תדמית לקידום אירוע לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לקידום אירוע כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים מתקיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרט שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרט תדמית לתערוכה מתקיים פער גדול - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרט תדמיתי לתערוכה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לתערוכה זה כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרט תדמית לתערוכה לעסק.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לתערוכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לתערוכה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שהמטרה שלו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי ישנו הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה כלי שיווקי חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גדול בשביל ליצור סרט תדמיתי לכנס מקצועי לחברות.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לכנס מקצועי לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס לקוחות יש הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמית לכנס לקוחות זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרטון תדמית לכנס לקוחות לעסק.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס לקוחות כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת המון להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרט שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין חסות טלויזיה וסרט שיווקי קיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון שיווקי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון שיווקי הינו כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון שיווקי לעסק.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה אדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון ההשיווק שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרטון שיווקי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני המתעניין. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) לפני הכל ישמש ככלי שיווק אשר המטרה שלו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט קד"מ ישנו הבדל גדול - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון קד"מ זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט קידום מכירות הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא צריך תקציב גדול כדי להזמין סרטון קידום מכירות לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון קידום מכירות ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרט קידום מכירות, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרטון שתמיד מטרתו לתת הדרכה על שירות או מוצר לצופה. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון מוצר קיים הבדל מהותי - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרטון מוצר זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרט מוצר הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרטון מוצר לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט מוצר כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני מוצר פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט מוצר, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרטו שיווקי בעיקר ישמש ככלי שיווק שמטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות בטלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי קיים פער עדיר - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרטון לקמפיין שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.


סרט לקמפיין שיווקי הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרט לקמפיין שיווקי לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט שיווקי כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על השירות או המוצר לצופה. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות בטלוויזיה וסרט טיפים ישנו הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרט טיפים הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.


סרטון טיפים הינו כלי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ לא מזמן ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרט טיפים לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הטיפים שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרט שהמטרה שלו להדריך על שירות או מוצר למתעניין. סרטן הדרכה יכול גם לשמש ככלי מכירה אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון הדרכה קיים פער מהותי - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה הוא מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרט הדרכה זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרט הדרכה .

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שתמיד מטרתו לתת הדרכה על האפליקציה לצרכן. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה ברב המקרים בשיווקה. המטרה הינה לחשוף את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים בכדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט הדרכה לאפליקציה. ניתן גם להפיק סרט הסבר נוסף או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לעודד את משתמשיה לפעולה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה קיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרט הדרכה לאפליקציה הינו אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להפיק סרט הסבר לאפליקציה.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט הדרכה לאפליקציה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני המתעניין. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמיתי יש הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון תדמיתי הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הלקוח.

סרט אנימציה לעסק הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרטון אנימציה תדמיתי לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לעסק כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון האנימציה לעסק שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרט אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שמטרתו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


השקתה של האפליקציה מלווה לרב בשיווקה. מטרת הקידום היא לחשוף את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם להפיק סרט הסבר נוסף או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרט באפליקציה נותנת אפשרות להניע משתמשים לפעולה כגון ביצוע רכישות של שירותים או מוצרים.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה מתקיים הבדל עדיר - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרט אנימציה לאפליקציה הוא מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון אנימציה לאפליקציה זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף כדי להפיק סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לאפליקציה כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון אנימציה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה לכל אמצעי הסבר אחר.


להזמנת סרטון התקשרו: 03-3761093 או בקרו באתרנו: http://www.shivuknet.co.il


להזמנת סרטון התקשרו: 03-3761093 או בקרו באתרנו: http://www.shivuknet.co.il