הפקת סרטונים מ-300 ש"ח זה שיווקנט!

טלפון לייעוץ והזמנות: 03-3761093

הפקת סרטונים לעסקים קטנים בזול ובלי להתפשר על האיכות החל מ-300 ש"ח לסרטון אנימציה באורך 30 שניות עם מנגינת רקע.

הפקת סרטון תדמית לעסק מ-300 ש"ח זה שיווקנט

טלפון לייעוץ והזמנות: 03-3761093

הפקת סרטונים לעסקים קטנים בזול ובלי להתפשר על האיכות החל מ-300 ש"ח לסרטון אנימציה באורך 30 שניות עם מנגינת רקע.

התקשרו 03-3761093 או הרשמו באתרנו ונחזור אליכם בהקדם:

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומות בטלוויזיה וסרט תדמית מתקיים פער גדול - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרטון תדמיתי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמית הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להפיק סרטון תדמית לחברות.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצופה. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי קיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרטון תדמית אנימציה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמית אנימציה זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להזמין סרטון תדמיתי לעסקים.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע ישנו הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על האדם ואילו סרט תדמיתי לקידום אירוע הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להפיק סרט תדמית לקידום אירוע לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לקידום אירוע כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לקידום אירוע לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הצופה. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים קיים פער עדיר - הפרסומת "נכפית" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרט תדמית למשקיעים מוסדיים לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הצרכן. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה יש הבדל ענק - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון תדמית לתערוכה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לתערוכה זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרט תדמיתי לתערוכה לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לתערוכה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לתערוכה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט תדמית לתערוכה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרט תדמית לכנס מקצועי הוא מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לכנס מקצועי זה כלי מדיה חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להפיק סרט תדמית לכנס מקצועי לעסק קטן.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי לכנס לקוחות זה הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.

סרטון תדמית לכנס לקוחות זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס לקוחות כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לכנס לקוחות לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית לכנס לקוחות, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרט שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. סרטו שיווקי קודם כל ישמש ככלי שיווקי שמטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון שיווקי ישנו הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט שיווקי הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.


סרט שיווקי הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי ליצור סרטון שיווקי לעסק.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון שיווקי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט שיווקי, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצרכן. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) קודם כל ישמש ככלי שיווקי שמטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון קד"מ קיים הבדל ענק - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט קד"מ זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון קידום מכירות הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרטון קידום מכירות לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט קידום מכירות כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט קידום מכירות שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרטון קידום מכירות, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שהמטרה שלו להדריך על שירות או מוצר לצרכן. סרטן מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירתי שמטרתו היא גם להעצים את כמות המכירות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון מוצר ישנו הבדל ענק - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון מוצר הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון מוצר הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט מוצר לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט מוצר כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט המוצר שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט מוצר, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. סרט שיווקי לפני הכל ישמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי יש הבדל גדול - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט לקמפיין שיווקי זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו לא מזמן ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרט לקמפיין שיווקי לעסק.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרטון לקמפיין שיווקי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להדריך על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטן טיפים יכול גם לשמש ככלי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות בטלוויזיה וסרט טיפים ישנו הבדל עדיר - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון טיפים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרט טיפים זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרט טיפים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הטיפים שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על שירות או מוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט הדרכה מתקיים פער מהותי - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון הדרכה הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרט הדרכה לעסק.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט הדרכה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות .לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שלרב מטרתו לתת הסבר על האפליקציה למתעניין. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


השקה של אפליקציה מלווה כמעט תמיד בקידום ושיווק שלה. מטרת השיווק היא להציג את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים על מנת לשכנע את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט הדרכה לאפליקציה שלכם. ניתן גם ליצור סרט הדרכה אחר או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה. הכללת הסרט באפליקציה מאפשרת להניע את משתמשיה לפעולה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה ישנו הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט הדרכה לאפליקציה הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרט הסבר לאפליקציה.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט הדרכה לאפליקציה כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי ישנו הבדל עדיר - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרט אנימציה לעסק זה הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.

סרטון אנימציה לעסק הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון אנימציה לעסק לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לעסק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הדרכה על האפליקציה לצופה. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


השקה של אפליקציה מלווה ברב המקרים בשיווק שלה. מטרת הקידום היא לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים על מנת לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה. ניתן גם ליצור סרט הדרכה אחר או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה כגון ביצוע רכישה של מוצרים או שירותים.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה יש פער גדול - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון אנימציה לאפליקציה זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט רק לאחרונה ומיועד בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצופה. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמיתי ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה ואילו סרט תדמיתי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרטון תדמית הוא אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרטון תדמיתי לעסקים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמית אנימציה קיים פער שורשי - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון תדמיתי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמית אנימציה זה אמצעי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרט תדמית אנימציה לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה אדירה לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון אדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרט שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין חסות בטלוויזיה וסרט תדמיתי לקידום אירוע יש הבדל מהותי - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרט תדמיתי לקידום אירוע הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצופה.

סרט תדמיתי לקידום אירוע הוא כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך ברבה כסף כדי להזמין סרטון תדמיתי לקידום אירוע .

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרט תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הלקוח. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים מתקיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים הוא מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים .

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים כמידע מעשיר למשקיעים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בפגישות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית למשקיעים מוסדיים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרט שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה מתקיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרט תדמית לתערוכה הינו מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לתערוכה זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול כדי להפיק סרט תדמיתי לתערוכה לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי מתקיים הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית לכנס מקצועי הינו מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי לכנס מקצועי זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת להזמין סרט תדמית לכנס מקצועי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס לקוחות יש הבדל עדיר - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון תדמית לכנס לקוחות זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא כלי שיווקי חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך תקציב גדול כדי להזמין סרט תדמית לכנס לקוחות לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרטון תדמית לכנס לקוחות, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרט שיווקי לפני הכל ישמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון שיווקי קיים פער מהותי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון שיווקי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט שיווקי הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרטון שיווקי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון שיווקי לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרט שיווקי, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) כמובן ישמש ככלי מכירה שמטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט קד"מ יש הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרט קד"מ הוא מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון קידום מכירות זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון קידום מכירות לעסקים.

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט קידום מכירות שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרט קידום מכירות, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרט שלרב מטרתו להסביר על המוצר או השירות ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון מוצר ישנו הבדל שורשי - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרט מוצר הינו מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרט מוצר הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרט מוצר לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון מוצר, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרט שהמטרה שלו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרטו שיווקי לפני הכל ישמש ככלי מכירתי שהמטרה שלו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת טלויזיה וסרט לקמפיין שיווקי ישנו פער גדול - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון לקמפיין שיווקי הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרט לקמפיין שיווקי .

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק שלכם לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרטון לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרטון שתמיד מטרתו להסביר על המוצר או השירות לצופה. סרטן טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת טלוויזיה וסרטון טיפים מתקיים פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט טיפים הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצופה.


סרטון טיפים הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט לא מזמן ומיועד בעיקר לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרטון טיפים לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני טיפים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת להעצמת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט הטיפים שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרטון שהמטרה שלו להסביר על שירות או מוצר ללקוחות. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות בטלוויזיה וסרט הדרכה קיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון הדרכה הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון הדרכה הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת להפיק סרט הדרכה לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי הדרכה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות .לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הדרכה על האפליקציה למתעניין. סרטן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה בדרך כלל בקידום ושיווק שלה. המטרה כאן היא לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים בכדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו הדרכה שיווקי לאפליקציה. אנו ממליצים גם ליצור סרטון הסבר אחר או לעשות שימוש באותו אחד בתוך האפליקציה. הכללת הסרטון באפליקציה נותנת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישה של שירותים.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרט הדרכה לאפליקציה זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון הדרכה לאפליקציה זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרטון הסבר לאפליקציה.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטוני הדרכה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות .לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין פרסומות טלויזיה וסרט אנימציה לעסק קיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון אנימציה לעסק זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.

סרט אנימציה לעסק הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי ליצור סרטון אנימציה תדמיתי .

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרט אנימציה לעסק כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הדרכה על האפליקציה לצופה. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


השקת אפליקציה מלווה ברב המקרים במאמצי שיווק וקידום. מטרת הקידום הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד מסוים על מנת לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם ליצור סרט הדרכה אחר או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט באפליקציה נותנת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת טלויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה ישנו פער ענק - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרט אנימציה לאפליקציה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט אנימציה לאפליקציה זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך ברבה כסף כדי להפיק סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני אנימציה לאפליקציה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט אנימציה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.


סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרט שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני המתעניין. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי יש הבדל גדול - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרט תדמית הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרטון תדמית לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה אדירה להגדלת הנראות של העסק.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות .לסרטון תדמית, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון תדמיתי ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרטון תדמית אנימציה הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרט תדמיתי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע ישנו הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית לקידום אירוע הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא כלי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת להזמין סרט תדמיתי לקידום אירוע לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת המון להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לקידום אירוע לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני המתעניין. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים יש הבדל שורשי - פרסומות נכפות על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גבוה כדי להפיק סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים .

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית למשקיעים מוסדיים כמידע מעשיר למשקיעים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בשיחות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרט שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמית לתערוכה יש פער עדיר - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרט תדמיתי לתערוכה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לתערוכה זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט תדמיתי לתערוכה לעסק קטן.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לתערוכה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי ישנו הבדל מהותי - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי לכנס מקצועי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לכנס מקצועי הוא אמצעי שיווקי חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרט תדמיתי לכנס מקצועי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית לכנס מקצועי לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרט תדמית לכנס מקצועי, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הצופה. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית לכנס לקוחות מתקיים הבדל ענק - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון תדמית לכנס לקוחות זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמית לכנס לקוחות הינו אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמית לכנס לקוחות לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות .לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הצופה. סרטו שיווקי לפני הכל ישמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון שיווקי מתקיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון שיווקי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון שיווקי זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרטון שיווקי לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה אדירה להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון אדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על בית העסק בעיני המתעניין. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) לפני הכל ישמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות בטלוויזיה וסרט קד"מ ישנו פער מהותי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט קד"מ הוא מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט קידום מכירות זה כלי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול על מנת ליצור סרטון קידום מכירות .

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני שיווק לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון קידום מכירות, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הסבר על המוצר או השירות למתעניין. סרטן מוצר יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט מוצר מתקיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון מוצר הוא מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון מוצר הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרטון מוצר לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון המוצר שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרטו שיווקי כמובן ישמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי מתקיים הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון לקמפיין שיווקי הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרט לקמפיין שיווקי הוא כלי שיווקי חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון לקמפיין שיווקי לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרטון לקמפיין שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרט שתמיד מטרתו להסביר על שירות או מוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטן טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות בטלוויזיה וסרט טיפים ישנו פער ענק - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרט טיפים הוא מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון טיפים הוא אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרטון טיפים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטוני טיפים לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות .לסרטון הדרכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להסביר על השירות או המוצר לצרכן. סרטון הדרכה יכול גם לשמש ככלי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון הדרכה מתקיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט הדרכה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרט הדרכה הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להזמין סרטון הדרכה לחברות.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון הדרכה לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שמטרתו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוחות. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


השקתה של האפליקציה מלווה בדרך כלל במאמצי שיווק וקידום. מטרת הקידום היא לפנות ללקוחות פוטנציאליים בכדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט הדרכה שיווקי לאפליקציה. אפשר גם ליצור סרטון הדרכה אחר או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרט בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישה של מוצרים או שירותים.


בין פרסומות טלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה ישנו הבדל ענק - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרט הדרכה לאפליקציה זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה לאפליקציה זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף כדי להפיק סרטון הסבר לאפליקציה.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני הדרכה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלוויזיה וסרט אנימציה לעסק יש פער גדול - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרטון אנימציה לעסק זה מסר ממוקד שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון אנימציה לעסק הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף כדי להזמין סרט אנימציה תדמיתי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרט אנימציה לעסק כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי אנימציה לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות .לסרט אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו להדריך על האפליקציה לצרכן. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירה שמטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


השקת אפליקציה מלווה בדרך כלל בקידום ושיווק שלה. המטרה כאן הינה לפנות ללקוחות פוטנציאליים כדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה שלכם. אפשר גם להפיק סרטון הדרכה אחר או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה. הכללת הסרטון באפליקציה נותנת אפשרות לעודד משתמשים לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישה של מוצרים או שירותים.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה מתקיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרט אנימציה לאפליקציה זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לאפליקציה כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות .לסרט אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.


הפקת סרטונים לעסקים
מומחה שיווק באינטרנט
סטודיו להפקת סרטוני אנימציה בישראל
הפקת סרטונים בישראל
Video Production Services Israel
Video Production Services Israel
עריכת וידאו ושיווק באמצעות וידאו
שיווק באמצעות וידאו
שיווק באינטרנט
הפקת סרטונים לעסקים
הפקת סרטונים לעסקים
שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
הפקת סרטונים לעסקים קטנים מ-300 ₪ זה שיווקנט
שיווק באינטרנט
Untitled document
הפקת סרטון תדמית לעסק מ-300 ש"ח זה שיווקנט