ODBIÓR

Jesteś w strefie ODBIÓR. Jeśli jesteś w Strefie pierwszy raz, zanim spróbujesz odebrać zamówiony towar, zamknąć transakcję - koniecznie przeczytaj.

jak zamówić, zadeklarować, zakupić z Grupą Taśmę pakową "Vibac" taniej?

Jesteś potencjalnym ODBIORCĄ taśmy pakowej Vibac? Handlujesz taśmą, kupujesz taśmę w celu do dalszej odsprzedaży, dlatego stale szukasz pewnego, stałego i co najważniejsze najtańszego źródła zaopatrzenia w ten produkt. Chcesz zawsze kupić tę taśmę najtaniej, chcesz też zawsze kupić oryginał a nie Chińską podróbę - jeśli tak jest, jeśli wiesz i rozumiesz dlaczego oryginalna i dlaczego My Grupa - Vibac, dołącz do naszej Grupy zakupowej.

Wypełnij widoczny w strukturze ten oto formularz rejestracyjny i czekaj aż się odezwiemy. Dodatkowo aby do Grupy dołączyć skutecznie, czyli aby proces wejścia skrócić do minimum - zamknij procedurę rejestracji deklaracją ilościową - kup już dziś pakiet próbny taśmy, tzw. pakiet startowy.

Zakup pakietu startowego pozwoli zamknąć procedurę wejścia natychmiast, dodatkowo Pakiet startowy pozwoli nam Grupie nadać Ci stosowne miejsce w jądrze Grupy w systemie do zarządzania wiedzą, który tworzymy, wykorzystujemy i przy pomocy systemu rozwijamy, wspólnie, w Grupie, Grupę - Vibac

jak sprawnie zakupić pakiet startowy?

  • POMOC uzyskasz pod nr. tel. 691476873 czynny całą dobę.
  • możesz skorzystać z zakupu bezpośrednio od Sygnatariusza, jednego z założycieli Grupy. Znajdziesz listę w strukturze po zarejestrowaniu Danych lub w formularzu pozwalającym zadeklarować ilość.

Grupą zarządzają Sygnatariusze - założyciele.

- Krzysztof Klee - sprzedaż w Grupie.

- Andrzej Popiel - zakup pod potrzeby Grupy.

W przypadku pytań, w pierwszej kolejności skorzystaj z archiwum FAQ.

Jesteś już w Grupie - uruchom procedurę zakupu - wypełnij formularz zamówieniowy. i czekaj na komunikaty, instrukcje, informacje, itd, itp.

Centralny Magazyn

GRUPA VIBAC - CENTRALNY MAGAZYN

Nic nie pokona ludzi dziajacych w Grupie.

KALENDARJUM

DLA ODBIORCÓW - WIRTUALNYCH HANDLOWCÓW

NEWSLETTER

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL GRUPA - ZAKUPOWA VIBAC - NEWSLETTER