ODBIÓR

Jesteś w strefie ODBIÓR pierwszy raz? Jeśli jesteś w Strefie ODBIÓR pierwszy raz, zanim spróbujesz zadeklarować ilość, potwierdzić zamówienie, potwierdzić cenę, dokonać indywidualnego lub zbiorowego zakupu, odebrać zamówiony, zakupiony towar, zanim wykonasz wszystkie procedury aby zamknąć transakcję, zanim w ogóle do Grupy dołączysz, zanim poznasz najistotniejsze procedury z kim handlować, jak handlować w Grupie - koniecznie przeczytaj - jak zamówić, jak zadeklarować, jak zakupić indywidualnie lub zbiorowo z Grupą tę taśmę pakową taniej - więcej
Ważne!!! Jesteś potencjalnym ODBIORCĄ taśmy pakowej Vibac? Kupujesz taśmę dla własnych celów, handlujesz taśmą, kupujesz taśmę w celu do dalszej odsprzedaży, dlatego stale, tak jak My szukasz pewnego, stałego i co najważniejsze najtańszego źródła zaopatrzenia w ten produkt. Chcesz zawsze kupić tę taśmę najtaniej, chcesz też zawsze kupić oryginał a nie Chińską podróbkę - jeśli tak jest, jeśli wiesz i rozumiesz dlaczego tylko oryginalna taśma warta jest tych pieniędzy i dlaczego powstaliśmy i działamy My Grupa - Vibac, dołącz do naszej Grupy zakupowej. jeszcze dziś Wypełnij widoczny w strukturze ten oto formularz rejestracyjny i czekaj aż się odezwiemy. Dodatkowo aby do Grupy dołączyć skutecznie, czyli aby proces wejścia skrócić do minimum - zamknij procedurę rejestracji deklaracją ilościową - kup już dziś pakiet próbny taśmy, tzw. "Pakiet startowy"Zakup pakietu startowego pozwoli zamknąć procedurę wejścia natychmiast, dodatkowo pozwoli nam Grupie nadać Ci stosowne miejsce w jądrze Grupy w systemie do zarządzania wiedzą, który tworzymy, wykorzystujemy i przy pomocy systemu GSUITE rozwijamy, wspólnie, w Grupie i z Grupą, Grupę - Vibac.

jak sprawnie zakupić pakiet startowy?

  • POMOC uzyskasz pod nr. tel. 691476873 czynny całą dobę, możesz skorzystać z zakupu bezpośrednio od Sygnatariusza, jednego z założycieli Grupy. Znajdziesz listę w strukturze po zarejestrowaniu Danych lub w formularzu pozwalającym zadeklarować ilość.

Grupą zarządzają Sygnatariusze - założyciele.

- Krzysztof Klee - sprzedaż w Grupie.

- Joanna Popiel - sprzedaż w Grupie.

- Andrzej Popiel - zakup pod potrzeby Grupy.

W przypadku pytań, w pierwszej kolejności skorzystaj z archiwum FAQ.

Jesteś już w Grupie - uruchom procedurę zakupu - wypełnij formularz zamówieniowy. i czekaj na komunikaty, instrukcje, informacje napływające z Grupy.

Centralny Magazyn

GRUPA VIBAC - CENTRALNY MAGAZYN

KALENDARJUM DLA WIRTUALNYCH HANDLOWCÓW

NEWSLETTER

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL GRUPA - ZAKUPOWA VIBAC - NEWSLETTER