Virtuali verslo asistentė Dovilė

Esu kūrybiška, entuziastinga ir nebijanti elgtis ne standartiškai. Aišku, standartų reikalaujantys darbai visada išlieka “savo rėmuose”. Per gyvenimą žengiu su šypsena. Daugiau nei 10 metų kryptingai ėjau taku, vedančiu tikslo link. Mokiausi, tobulinausi, bandžiau save, mečiau iššūkius, ir, štai, esu dabar būtent savo vietoje! Dalinuosi savo žiniomis, gabumais, talentais ir verslui siūlau savo pagalbą įvairiose verslo srityse.

Savimi tikiu. Gyvenimas parodė, kad manimi patikėjo ypač daug žmonių: tėvai, vyras, mokytojai, užklasinių veiklų vadovai, bendraklasiai, dėstytojai, darbdaviai, kolegos, nevyriausybinių organizacijų nariai. Tikiuosi, kad ir Jūs patikėsite manimi.

Iš prigimties esu „idėjų žmogus“ ir rinkodaros srityje jaučiuosi lyg žuvis vandenyje, tačiau puikai gebu atlikti kitus darbus, kurie yra reikalingi sėkmingo verslo plėtrai. Todėl nusprendžiau neapsiriboti vien rinkodara, ir verslui padėti įvairiausiuose darbuose. Kad būtų lengviau suprasti, darbus išskiriu į atsiras grupes.

Rinkodaros paslaugos ir konsultacija

Tekstų kūrimas

Socialinių tinklų priežiūra

Komanda web projektams

(svetainių kūrimas, programos, verslo sistemos)

KODĖL VERTA DARBUS PATIKĖTI MAN?

  • iš esmės, esu nematoma jūsų verslo partnerė, kuri gali pagelbėti jums įvairiausiose srityse, nuo administracinių darbų iki idėjų generavimo, verslo plėtros ir įvaizdžio kūrimo;

  • Jūs gaunate laiko sau, galite planuoti verslo ateitį, ateities darbus ir daryti tai, ką labiausiai mėgstate, o visus nemėgstamus darbus paskirti man;

  • darbų piko metu (sezoniniams darbams) nereikia samdyti papildomo darbuotojo;

  • mažesnės darbo sąnaudos (nereikia mokėti socialinio draudimo, atostoginių, ligos išmokų ir pan.);

  • nereikia atskiros darbo vietos, negeriama kava ir netvarkomi reikalai jūsų sąskaita;

  • suteikiamos paslaugos tada, kai jums jų reikia;

  • mokate tik už laiką, reikalingą numatytų darbų atlikimui;

  • pasisamdote darbuotoją jau su patirtimi, todėl nereikės jo prieš tai apmokyti, nereikia motyvuoti ir rūpintis mano kvalifikacijos kėlimo seminarais;

  • esu orientuota į kokybišką darbų atlikimą, nes šis darbas – mano pagrindinis pajamų šaltinis;

  • nesvarbu kokiame mieste ar kokioje šalyje jūsų ofisas, dirbu nuotoliniu būdu.

AR GALIMA PASITIKĖTI?

Nebijokite dalintis dokumentais ar verslo problemomis. Laikausi konfidencialumo principo ir tai užtvirtinsime sutartimi.

Žvelkite į mane, kaip į savo verslo partnerę. Jūsų verslu rūpinsiuosi lyg savu.

Darbų patikėjimas man ir jūsų rekomendacija savo pažįstamiems, man didžiulis įvertinimas ir paskata toliau žingsniuoti savo svajonių keliu.

Su didžiule pagarba ir tikėjimu jūsų verslo sėkme,

Dovilė Žemgulienė

Telefono nr. 8 662 469 01

El. paštas dovile.rinkodara@gmail.com

Prieiga per socialinį tinklą Facebook https://www.facebook.com/VirtualiAsistenteDovile/