«Здоров'я школярів: 

новий погляд на навчання та виховання»

Чи затребувані здоров'язберігаючі підходи в українських закладах освіти? Якими є успіхи і невдачі у формуванні здоров'язберігаючої компетентності учнів?  Як вчителю інтегрувати у навчальний предмет здоров’язбережувальні технології? Що для цього потрібно? Про все це ви дізнаєтесь у нашому вебквесті «Здоров'я школярів: новий погляд на навчання та виховання».


Збереження і зміцнення здоров’я дітей для України є актуальною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави. Тому на сучасному етапі головним завданням у діяльності педагогічних колективів закладів освіти повинно бути збереження та зміцнення здоров’я дітей, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у вчителів, учнів та їхніх батьків, оскільки сучасна система освіти має на меті виховання здорової особистості, яка дбає про своє та здоров’я оточуючих людей, прагне дотримуватися здорового способу життя. 

Здійснення цієї мети можливе за умови запровадження здоров'язберігаючих технологій навчання. Аби формувати навички здорового способу життя, боротися зі стресовими та конфліктними ситуаціями вчителю потрібно багато чого знати та вміло інтегрувати до власних інноваційних винаходів технології збереження здоров’я. Саме тому робота над проблемою формування культури здоров’я  школярів є основою професійної компетентності педагога.

Отже, беріть із собою у цікаву подорож хоробрість, бажання здобути нові знання та вміння застосовувати їх на практиці. Бажаємо успіхів!


Мета вебквесту

Завдання вебквесту

Очікувані результати

Учасники

Учителі початкових класів, основ здоров’я, фізкультури,  педагоги, що викладають факультативні курси профілактичного спрямування, класні керівники, керівники гуртків, заступники директора з навчально-виховної та виховної роботи, практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти Компаніївської територіальної громади.

Результати вебквесту «Здоров'я школярів: новий погляд на навчання та виховання» будуть розміщені на сторінці Таблиця результатів.

Учасники, які пройшли всі етапи вебквесту, отримають подяки комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Компаніївської селищної ради Кіровоградської області». Кращі роботи учасників будуть розміщені на відповідній сторінці даного сайту.

Переможці будуть оголошені до 11 листопада 2022 року.


Організатор квесту

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Компаніївської селищної ради Кіровоградської області»

 

Спосіб зв'язку

тел.: 0679568262 (Зубкова Ольга Василівна);

0677237104 (Шевченко Катерина Олександрівна).

e-mail: ismc_otg@ukr.net 


Для оформлення результатів вебквесту просимо учасників зареєструватися.