Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1

РАДІ ВАС ВІТАТИ НА САЙТІ НАШОЇ ШКОЛИ!

Наша адреса:

20250 Черкаська обл.

м. Ватутіне

вул. Захисників України,44

тел. (04740)6-24-63

email: vatschool_1@ukr.net


Про нашу школу Ви можете також прочитати на сайтах:

https://sites.google.com/site/2vatscool1/

Шановні батьки!

Ватутінська cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів№1 продовжує набір дітей до першого класу.

Мови викладання - українська мова.

Іноземна мова - англійська мова(з першого класу).

З 5 класу друга іноземна мова на вибір (французька/німецька)

Для початкової школи (1-4кл.) функціонує група продовженого дня, організовано гаряче харчування.

Будуть працювати курси по підготовці до навчання в першому класі за науково-педагогічним проектом "Інтелект України"

вчитель Сторожева В.В.

Можливість вибору навчання:

1-А клас

навчання за науково-педагогічним проектом "Інтелект України" https://intellect-ukraine.org

1-Б клас навчання

за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів .

Для зарахування до школи необхідні

· Заява батьків.

· Копія свідоцтва про народження.

· Медична картка.

Документи для зарахування до першого класу приймаються щодня з 9:00 до 17:00. Звертатися у кабінет секретаря.

Необхідні документи; заява батьків,копія свідоцтва про народження.

Чекаємо вас та ваших дітей.

Ватутінська спеціалізована школа і-ііі ступенів №1.ppt
Презентация2.pptx
Новий статут 2011р.doc
Концепція.docx
Модель інноваційного розвитку школи розширених освітніх можливостей.doc
Модель розвитку школи.pptx
РЕЖИМ РОБОТИ школи на 2017-2018.doc

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами).

Будівля навчального закладу є комунальною власністю Ватутінської міської ради Черкаської області. Заклад розміщено у двох навчальних приміщеннях: корпус № 1 та корпус № 2

Зонування закладу відповідає «Державним санітарним правилам планування та забудови населених пунктів». Будівлі в цілому забезпечують належні умови для організації освітнього процесу, відпочинку і харчування учнів.

У навчальному закладі наявні Державні санітарні правила і норми улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу (ДСанПіН 5.2.008-01) та інші нормативно-правові документи щодо порядку санітарно-гігієнічного утримання загальноосвітніх навчальних закладів. При комплектуванні класів у закладі дотримуються вимог державних санітарних норм.


Освітлення закладу – змішане. Світловий коефіцієнт природного освітлення відповідає санітарним нормам. Під час освітнього процесу дотримується лівобічне природне освітлення навчальних кабінетів. Питома потужність штучного освітлення відповідає нормативам. Санітарно - гігієнічні вимоги щодо штучного освітлення виконуються. Захисна арматура є на всіх світильниках. З метою енергозбереження та покращення освітленості приміщень здійснюється поетапна заміна вікон на пластикові.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно - гігієнічні умови для здійснення освітнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком, затвердженим директором школи. У достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі і дезінфікуючі засоби.

У навчальних кабінетах витримується температурний режим.


У Ватутінській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 для виконання інваріантної складової робочого навчального плану в освітньому процесі використовується 4 навчальних кабінети, 13 класних кімнат та кімнату для сну першокласників. Мають сучасне обладнання та відповідають вимогам 9 навчальних приміщень. Для проведення уроків інформатики обладнано 2 сучасних кабінети інформатики, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та мають санітарні паспорти.

Бібліотека розташована в будівлі початкової школи, займає три приміщення – читальна зала та два книгосховища.

Бібліотека оснащена комп’ютером, який підключено до Інтернету, що сприяє розширенню можливостей задоволення читацьких інтересів користувачів, надання сучасної інформації за запитом.

У бібліотеці забезпечено умови для індивідуальної роботи вчителя з перегляду, оцінки, відбору засобів навчання, потрібних безпосередньо на уроці або в позаурочний час. Створено банк електронних засобів навчання для задоволення інформаційних потреб вчителів та учнів.

У освітньому закладі створені умови для дотримання окремих нормативів щодо забезпечення загальноосвітнього освітнього закладу, а саме: наявна окрема кімната для директора школи.

Актовий зал на 80 місць для сидіння.

Заклад має спортивний майданчик - 7604 кв.м., ігрові куточки, спортивних залів – 2 шт.- 342 кв.м. , майстерні для трудового навчання та викладання технологій: 1 столярна – 14 робочих місць, 1 слюсарна - 21 робоче місце, кімнату для сну першокласників – 50,15 кв.м. Навчально-дослідна ділянка, теплиця відсутні.


Заклад забезпечено холодною проточною водою. Встановлено 2 питних фонтанчики.

Гаряча вода подається в приміщення харчоблоку бойлером на 100 л, встановленому в приміщенні для миття посуду харчоблоку. Проточна вода відсутня в медичному кабінеті. Системи каналізації та водовідведення знаходяться в задовільному стані та відповідають санітарним вимогам.

Заклад має 10 внутрішніх туалетів: у будівлі початкової школи – 4, в будівлі старшої школи – 5 та 1- зовнішній.

Школа має технічний паспорт та всю необхідну будівельну документацію. Системи водопостачання, електроосвітлення, тепломереж, каналізації перебувають у справному стані. Будівлі конструкції школи знаходяться у безпечному технічному стані та придатні до подальшої експлуатації. Колодязі комунальних служб знаходяться у належному стані.

Зовнішня естетична культура пришкільної території навчального закладу.

Освітній заклад розташований на самостійній земельній ділянці. Земельна ділянка поділена на зони: стадіон, будівлі початкової та старшої школи,шкільна майстерня, господарська частина, яка має окремий в’їзд. Подвір’я освітнього закладу має задовільний стан: обладнані квітники і клумби, спортивні майданчики, є асфальтове покриття.Територія школи з усіх сторін має металеву огорожу. Асфальтове покриття частково зруйноване.

Наявність сучасної комп’ютерної техніки для якісного навчання учнів.

Кількість комп’ютерних класів – 2.

Кількість комп’ютерів – 43.

Загальна кількість мультимедійних установок – 2 шт.


Річний звіт про діяльність закладу освіти.


Модель розвитку школи.pptx
Фінансовий звіт СШ № 1 (за 2018р) про надходження та використання отриманих коштів.docx
Фінансовий звіт СШ № 1 (за 2018р) про надходження та використання отриманих коштів.docx