N.Rancāna 4, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601

Sekretāre, tālr.65681468 28866869

e-pasts: varaviksne@kraslava.lv

Vīzija: Mēs kopā ar skolēniem izzinām un izmainām pasauli sev apkārt, apzinām un audzinām sevi šajā pasaulē.

Misija: Kompetenču pieejā balstītas konkurētspējīgas izglītības nodrošināšana pedagogu vadībā, izmantojot mūsdienīgu mācību procesu, attīstot augstu saskarsmes un uzvedības kultūru.

Direktores sleja.

MAIJS

Mācību un attālinātais mācību gads strauji tuvojas beigām. Es gribētu teikt aizsteidzies “vēja spārniem”. Gribu uzdot jautājumu Jums: “Vai arī Jums laiks skrien tik ātri “? Manuprāt, skaidrojums tam ir 21. gadsimta steiga. Vai mēs vēl protam un vēlamies apstāties, aprunāties, atcerēties. Tā gribas teikt :’’ Piestāj draugs! Paveries apkārt ,ko redzi.” Nu tad ļausimies šai apstāšanās pieturai vasarā.

Maijs ir īpašs svētku mēnesis: 1.maijā visā Latvijā (un daudzviet citur pasaulē) atzīmē Darba svētkus, 4.maijā klāsim baltus galdautus, lai svinētu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu, 9.maijā pacelsim Eiropas karogus, sveiksim visas māmiņas,15.maijā svinēsim Starptautisko ģimenes dienu. Lai katri no šiem svētkiem nes prieku un pozitīvas domas mums visiem!

Skolas direktore Marija Micķeviča

Labiekārtojam mūsu skolas teritoriju

Lielā talka turpinās. Aprīlī skolas tehniskais personāls sakopa teritoriju pie skolas un mežu pie Krāslavas slimnīcas. Maijā nolēmām izveidot jaunu puķu dobi pie skolas stāvlaukuma. Piebraucot pie skolas, noparkojot savu auto, Jūs, mūsu skolas apmeklētājus, tā spēs priecēt. Šogad iestādījām košumkrūmus pie sporta stadiona ,ceriņus, ziemcietes pie skolas.

DABASZINĪBU NEDĒĻA SĀKUMSKOLĀ

Šogad dabaszinību nedēļa tika veltīta Krāslavas dzimšanas dienai. Ko var uzdāvināt dzimtai pilsētai? Sākumskolas skolēni sagatavoja dažādas dāvanas.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Pavasaris Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēnu skatījumā

Lūk, pavasaris ir klāt. Saulīte debesīs parādās biežāk un biežāk, ar katru dienu kļūst siltāks un siltāks, debesis ir spožākas. Pavasara iestāšanās nozīmē dabas atmošanos. Briest pumpuri, parādās pirmās lapas un sāk augt ar neiedomājamu ātrumu. Visur jūtama dzīvība.

LielĀ Talka

Sveiciens Māmiņdienā

29 aprīlī - Starptautiskā dejas diena

Презентация1.pptx