ЗНІМАЄМО КІНО

В ОДЕСІ

we make movies in Odessa

МЫ ТАКИ ДЕЛАЕМ КИНО В ОДЕССЕ

ВИРОБНИЦТВО ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ

ВІД СЦЕНАРІЮ ДО КІНОПРОКАТУ

feature films production

НАШІ ФІЛЬМИ:

Комедія "Сотка", вийшла в прокат у березні 2018 року в Україні, Казахстані та Білорусі. У ролях: Євген Капорін, Іева Андрєєвайте, Михайло Богдасаров, Микита Тарасов, Катерина Кістень, Олексій Смолка і Олександр Пономарьов.


Детектив "Конкурсант, смертоносне шоу", вийшов в прокат у листопаді 2016 року в Україні. В ролях: Tayanna, Олександр Пономарьов, Даша Астаф'єва, Борис Барський.

#GOLAPRAVDA

ГОЛА ПРАВДА

Режисер Олександр Бєляк запросив у нову українську комедію найбільш затребуваних на сьогодні українських акторів, які встигли показати свій талант в найкасовішіх національних стрічках.

Дмитро Ступка - актор (Правило Боя, Селфіпаті, Тіні незабутих предків), онук легендарного Богдана Ступки; Богдан Юсипчук - володар титулу найкрасивіший чоловік у світі, суддя шоу “Модель XL” на 1+1, та модний актор; Андрій Джеджула - популярний шоумен і актор, Євген Ламах - нове обличчя українського кіно, актор (Крути 1918 року, Черкаси, Конвой), Поліна Василіна - головна акторка найкасовішого українського фільму “Скажене весілля”, Ксенія Мішина - затребувана українська акторка (Кріпосна, Селфіпаті), Ольга Арутюнян - комедійна акторка (Дизель шоу, 11 дітей з Моршина), Слава Камінська - головна співачка гурту “Неангели”, популярна та відверта фотомодель.


Країна виробництва: Україна

Мова: Українська

Жанр: Комедія

Реліз: 2019

Актори комедії "ГОЛА ПРАВДА"

СЮЖЕТ ФІЛЬМУ:

Друзі приїжджають з Києва до Одеси, щоб подивитися на новий розважальний клуб свого приятеля. У клубі багато захоплюючих кімнат, де можна пограти в звичні ігри - “мафію”, “крокодила”, пройти різноманітні квести, але головною концепцією клубу є “Детекторрум” - кімната з унікальним і супер-точним детектором брехні. Господар клубу пропонує зіграти в детектор, але не всі друзі готові йти на такий експеримент. Сідає сонце. Вечеря, жарти і міцні напої створюють веселу та легку атмосферу. Бажання полоскотати нерви і вивідати один у одного приватні таємниці переборює страх. Компанія наважується пройти всі чотири ігрові тури детекторруму: "Веселощі", "Гра на роздягання", "Гра до упору" і "Дуель", після закінчення яких молоді люди більше ніколи не будуть такими, як раніше. Хоча хто знає, мабуть це на щастя?

КОМАНДА VAIT FILMS ЗРОБИТЬ ДЛЯ ВАС:

Кожна наша робота - це справжнє кіно!

Ви можете окремо замовити сценарій або роботу режисера Олександра Бєляка (режисер і сценарист фільмів "Сотка", "Конкурсант. Смертоносне шоу", "Не спати! Або шкільний день бабака"), а також роботу другого режисера Юлії Біляк (другий режисер на проектах "Сотка" і "Конкурсант. Смертоносне шоу»). Якщо ваш проект вже знято, ми допоможемо вам впоратися з комплексом робіт на стадії постпродакшн (монтаж, тонування, графіка, титри) та довести ваш фільм до глядача!
ВАШ ФІЛЬМ ЗАСЛУГОВУЄ НА УСПІХ

Надсилайте заявки на e-mail:

vaitpost@gmail.com

VAIT FILMS

Одеса, 2012-2019

vaitfilms.com

ПИШЕМО СЦЕНАРІЇ. ЗНІМАЄМО КІНО