Новини

29 лютого Галицинівський загін місцевої пожежної охорони спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської ТГ, провели профілактичну роботу з учнями та ученицями 1-5 класів Українківського ліцею села Українка.

Тема заняття " Ризики вибухонебезпечних предметів" оскільки вона є актуальною у нашій громаді.

Під час заходу дітки закріпили свої знання щодо вибухонебезпечних предметів, відповіли на тематичні питання, грали в ігри. Учні та учениці після заходу отримали цікаві та корисні подарунки.

Технічне обладнання надане ГО «Миколаївська обласна дитяча спілка дружин юних пожежних рятувальників - Блискавка» в межах реалізації проєкту «Зміцнення громадської безпеки через взаємодію громад Миколаївської області та ДСНС», який реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Канади.

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася наша шкільна родина.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем. День Героїв Небесної Сотні – це вшанування відважних воїнів, які своїми щирими прагненнями до кращого майбутнього, силою духу, незламним патріотизмом і ціною власного життя змінили хід історії нашої держави.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

З метою формування громадської позиції, реалізації потенціалу здобувачів освіти, їх підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються у природі в результаті людської діяльності учні ліцею наприкінці 2023 року взяли участь в обласному конкурсі «В об’єктиві натураліста».

На розгляд журі було подано 101 роботу здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти навчальних закладів області.

У номінації «Краща фоторобота» ІІ місце зайняла учениця 8 класу Скальська Тетяна. Вітаємо з перемогою!

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.

Учні нашого закладу освіти не могли залишитися осторонь такої знаменної дати.

Сьогодні єдність – це наша потужна зброя. Зараз, як ніколи, маємо стояти пліч-о-пліч і не дати ворогу здолати незламний дух і волю незалежної нації. Пам’ятайте, що держава – це не тільки територія. І її могутність – це не лише цифри у звітах. Сила країни – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. 

Долоньки єднання” – “Ми – за мир, а значить за життя”

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну, не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Війна вплинула на наш емоційний стан. І зараз ми всі , як ніколи, потребуємо психологічної підтримки.

Сьогодні, 9 лютого, в нашому ліцеї працювала команда ГО «Десяте квітня". Психологи ознайомили учасників тренінгу із метафоричними- проективними картами. Присутні мали можливість більш наглядно побачити процеси свого життя у минулому та майбутньому, зрозуміти особливості своїх стосунків з іншими, вчилися знаходити вихід із складних життєвих ситуацій.

Ця зустріч додала сили, ми відпочили і перезавантажилися.

З метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природничих та гуманітарних наук Сушко Іван, учень 7 класу, взяв участь у щорічному обласному заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»

Вітаємо Івана з І місцем за роботу «Всі планети стали в ряд, починається парад!».

Слова подяки керівнику Сушко Світлані Вікторівні.

Психологічно здорова людина - це, насамперед, людина творча, життєрадісна і весела, відкрита, готова пізнавати себе і навколишній світ не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією.

Тому, саме сьогодні ми зібралися, щоб краще пізнати себе та інших, подбати про своє психічне здоров'я, покращити настрій, відпочити.

Сьогодні в нашому ліцеї працювала бригада Благодійного фонду "Схід SOS". Команда фонду провела для педагогів груповий тренінг " Ознаки вигорання та відновлення ресурсу за допомогою арт терапії".

Також був проведений тренінг для підлітків "Особисті кордони, навички неконфліктного спілкування".

Як залишитися психічно здоровим в умовах стресу? Відповідь на це питання шукали учні 3 класу разом зі своїм класним керівником Чехліною Наталією Євгенівною. Під час заняття учні ознайомилися з поняттям «стрес», природою його виникнення, ознаками . Були надані рекомендації та практичні вправи для подолання стресу.


Класовод Ревкова Світлана Йосипівна провела для своїх прешокласників заняття з елементами тренінгу "Вивчаємо емоції".Вчителька ознайомила учнів з позитивними й негативними емоціями; вчила дітей керувати своїми емоціями з метою зміцнення свого здоров’я, справлятися в умінні шукати вихід із ситуацій, що засмучують.

З метою проведення моніторингу чисельності виду тварин на певній території, активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності здобувачів освіти учні ліцею на чолі з Ревковою Світланою Йосипівною взяли участь у щорічному обласному конкурсі «Тварина року 2023 – Їжак- білочеревий».

За результатами конкурсу колектив зайняв ІІІ місце.

Вітаємо керівника та дітей з перемогою!

Крути… Символ героїзму і відданості нашого юнацтва, символ національної трагедії. Цвіт української молоді, Герої, які склали іспит зрілості, ставши в обороні української волі і державності…

До Дня пам’яті Героїв Крут з учнями 11 класу була проведена гра- реконструкція «Героїчні Крути». Класний керівник М’ялик Вікторія Олександрівна запросила своїх учнів сісти у потяг історії, щоб зробити власну спробу реконструювати бій під Крутами! Учасники гри з'ясували передумови бою, встановили співвідношення сил, заглибилися в хитрощі стратегії, відокремили правду від міфів, встановили зв'язок подвигу героїв під Крутами із героїзмом сучасних українських захисників .

Захід був емоційним та зворушливим.

26 січня кожного року відзначається Всесвітній день екологічної освіти, який був започаткований міжнародними організаціями. Подія приурочена тому, щоб звернути увагу людства на проблеми забруднення довкілля. 

Наші першокласники не можуть стояти осторонь сучасних проблем навколишнього середовища. Класний керівник Ревкова Світлана  Йосипівна провела  годину спілкування, де  розповіла дітям про необхідність  сортувати сміття та як   люди можуть вплинути на якість свого життя завдяки підвищенню екологічної свідомості.

#ти_як

У межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" було проведено бесіду в 2 класі (класний керівник О. С.Приходько).

Пам'ятаймо, ментальне здоров'я - це важливо!

З 15 по 25 січня 2024 року в Галицинівській громаді пройшли онлайн-змагання «Вільні люди!» серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти.

Мета – масове залучення учнів в умовах дистанційного навчання до систематичних занять фізичної культури і спорту.

Результати виконання вправи «Піднімання тулуба в сід з положення лежачи за 30 сек.»

ІІ- місце Маринич Назар

ІІІ- місце Пронякін Артем

Вітаємо переможців та їх наставника Караченцева Олександра Борисовича з високими спортивними досягненнями!

22 січня в 1 класі ( класовод Ревкова Світлана Йосипівна) було проведено годину спілкування до дня Соборності України на якій діти познайомилися з історією виникнення свята, з цікавими фактами про УКРАЇНУ. Першокласники виконували цікаві пізнавальні завдання та написали привітання зі святом. 

День соборності України — одне з головних історично важливих свят. Цього дня бажаємо благополуччя нашій країні, наснаги та успіху кожному захиснику та захисниці. Нехай в серцях українців панують світло та любов навіть в найтемніші часи. Мирного неба та міцного здоров’я! 

Є край, де найкращі у світі пісні, і цвітом чарує калина,

Де сонечко вперше всміхнулось тобі, це дім твій – твоя Україна.

Зупинка «Україна творча».

Діти отримали завдання: викласти із підручних матеріалів слово «Україна".

Народи світу різняться між собою одягом, звичаями, традиціями. У кожного народу є свої національні святині, улюблені речі, дерева, тварини. Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Це – батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги.

Підсумок інтерактивного заняття до Дня Соборності України «Крок до мрії»

Зупинка «Народні символи України»

#Патріотичний_марафон2024

Загальношкільний етап обласної онлайн-фотовиставки «Україна – це ми!», у рамках патріотичного марафону до Дня Соборності України, ініційованого Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Учні Українківського ліцею Галицинівської сільської ради

Гамірно, яскраво, дружно і смачно було сьогодні у стінах нашого ліцею, де відбувся ярмарок «СИЛА В ЄДНАННІ», присвячений дню Соборності України.

На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. На ярмарку можна було придбати страви української кухні, напої, сувеніри, прикраси.

Музичний супровід на ярмарку, даруючи гарний настрій, забезпечували учні музичної школи та учасники ансамблю «Криниця степова».

Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне - підтримав наших захисників.

Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!

Спільними зусиллями було зібрано кошти в сумі 23 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на придбання дронів. Безпілотники — це очі наших військових.

Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

Разом ми – сила

Результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних  працівників

Панічна атака — це сильне почуття страху і тривоги. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.

Як діяти при панічній атаці? Лісовська Т.В. ознайомила учнів 7 класу з найпростішими вправами, які потрібно робити, щоб справитися з панічною атакою.

Вчителька порадила, що якщо ви помічаєте симптоми панічної атаки у себе чи близької людини, не ігноруйте їх. Зверніться до фахівця. Діагностувати розлад і призначити лікування може тільки кваліфікований лікар.

У межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" під час години здоров’я Ліщук В.М. разом з четвертокласниками з'ясували, що таке ментальне здоров'я, як про нього піклуватися та які вправи допоможуть подолати тривожність.

Турбота про себе - важлива!


#ти_як

В межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" було проведено годину спілкування в 1 класі (класовод Ревкова С.Й.). Під час ігрового заняття говорили з найменшими школярами про унікальність і неповторність кожної особистості , грали в пізнавальну гру , створювали дерево вдячності , ділилися своїми емоціями та спілкувалися про свої почуття .

Турбота про себе - важлива!

Конкурс есе "Моя Україна" який розпочався 21 вересня, у день миру, цьогоріч мав неабияку популярність та набув всеукраїнського масштабу. Організатор конкурсу, Музей "Голоси мирних" Фонду Ріната Ахметова, отримав колосальну кількість творчих робіт - маже 4 тисячі.

За підсумками конкурсу, робота учня нашого ліцею Фіногєєва Єгора відібрана у фінал. "Війна. Моя історія" – це особиста історія дитини, сповнена щирими переживаннями, емоціями, глибокими роздумами про майбутнє України, почуттям гордості усвідомлювати себе українцем.

Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Сьогодні для наших дітей була створена дружня і дійсно святкова атмосфера. Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди волонтера Тетяни Балкової та Івана Рудніцького, президента ГО «Сенс», свято вийшло яскравим, цікавим, веселим, незвичайним і незабутнім. Діти отримали приємні враження, позитивні емоції, гарний настрій!!! Ну і ,звісно ж, подарунки!

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів! Перемоги нам всім!

Сьогодні наша школа була наповнена галасом дітей, бо до нас завітали віряни церкви " Спасіння" з Волині. Долаючи тяжку далеку дорогу вони приїхали привітати нашу малечу з Різдвяними та новорічними святами.Співали, розповідали про народження Ісуса Христа, проводили конкурси, а потім роздали всім новорічні подаруночки. Дуже дякуємо вам, за таку теплу, добру атмосферу, діти одержали хвилини радості та щастя, відволіклися від занять та добре провели час. 

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають на їх здійснення.

Напередодні новорічних свят в ліцей завітали Галицинівський сільський голова Іван Назар, начальник відділу ОКМС Олена Кравець та староста села Лесів Наталія Тимофіївна, які вручили дітям солодкі подарунки.

Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами, нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, натхнення і всіх гараздів.

Метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим.

Голобор Олександр гідно представив учнівську раду «ДЗВІН» нашого ліцею на онлайн-тренінгу лідерів органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області на тему: «Шкільне лідерство – перший крок до громадської свідомості», який був організований обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради. Олександр впевнено, чітко, конкретно висловлював свої думки з приводу роботи в команді.

За час тренінгу лідери відчули, наскільки важливо бути згуртованим колективом, прислухатися до думки оточуючих і не бути байдужими до чужих проблем.

Ліщук Валентина Михайлівна для учнів провела онлайн-захід "Безбар'єрність - це ...".

У режиму Zoom-конференції учасники обговорили різні аспекти безбар’єрності у сучасному українському суспільстві, зокрема, можливості для всіх людей жити повноцінним життям, сприйняття людей такими, якими вони є.

Ліцеїсти розкрили питання як допомагати людям, говорити про свої відчуття, підтримувати на відстані, які є техніки подолання стресу.

Розшук зниклих дітей "Find My Parent" 

В Україні запрацював мобільний додаток Reunite Ukraine, створений для пошуку дітей

В Україні запрацював мобільний додаток Reunite Ukraine, створений для пошуку дітей.

Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.  

За інформацією Національного інформаційного бюро 19 544 українських дітей депортовано(за даними з відкритих джерел, озвучених рф, – 744 000 дітей, понад 5 мільйонів людей загалом) та/або незаконно переміщено. 

За даними різних міжнародних організацій більше ніж 2 мільйона дітей переїхали в сусідні країни та близько 3 мільйонів дітей – є внутрішньо переміщеними, що складає понад половину дитячого населення України.

Мобільний застосунок Reunite Ukraine, спільно напрацьований американською компанією Find My Parent та Національною поліцією України, як універсальний інструмент пошуку дітей, які зникли безвісти чи з якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або були незаконно депортовані. Головною метою такої співпраці є допомога у возз’єднанні зниклих українських дітей з членами їхніх сімей по всьому світу.

Як це працює: 

Завантажте безкоштовний додаток Reunite Ukraine в:

App Store https://apps.apple.com/lu/app/reunite-ukraine/id6444649623 

Google Play https://play.google.com/store/apps/details... 

Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.

Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine співставить ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.

У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їх перевірку.

Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.

Більше інформації на сайті  www.reunite-ukraine.com

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві, і найгостріше вона постає саме в освітньому середовищі. Фізичне та емоційне насильство, булінг, цькування, ізоляція – це соціальні біди, які крадуть дитинство, роблять дітей передчасно дорослими, перекреслюють людське в людині. Також прояви насильства порушують права дитини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми не маємо закривати на це очі, ми мусимо зупинити його.

З метою привернення уваги учнів до цієї актуальної проблеми, профілактики правопорушень, злочинності в учнівському середовищі і виховання загальнолюдських моральних цінностей в ліцеї була проведена акція «16 днів проти насильства".

Здобувачі освітнього простору пізнали багато цікавої інформації.

Людські взаємини неможливо уявити без проявів тепла й турботи. Сьогодні серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри в її Перемогу та вдячності її героям-захисникам і захисницям!

Зі словами щирої подяки та підтримки звернулися до всіх наших воїнів, де б вони зараз не були — на передовій, на блокпосту чи у шпиталі, учні 4 класу (класний керівник Ліщук В.М.)

«Дякую нашим захисникам за те, що вони не зламалися і у такий важкий час стали на захист нашої країни»

«Дякую за можливість навчатися, розвиватися і спокійно спати.»

«Безмежно вдячна кожному, хто бореться за нашу свободу і незалежність».

Цікаво та весело 6 грудня пройшло свято Миколая в нашому ліцеї. Учні 1-4класів ознайомились з історією свята, благодіяннями Миколая-Чудотворця.

Грали, танцювали, співали, створювали ангелів-охоронців разом з представниками молодіжної ради  нашого села.

За слухняність, старанність, працьовитість отримали солодкі подарунки від Миколая. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!

Кузевич Уляна учениця 3 класу Українківського ліцею приєднується до участі у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»

#волонтерСвятогоМиколая

Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО

Міністерство освіти і науки України

0-02-05-095821cc15749b3f48dbbcc311bd7c647d61b1d2e2d20eff166932e0c309966c_b379620f801df1ba.mp4

#волонтерсвятогомиколая

Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО

Міністерство освіти і науки України

Обхт Миколаїв

Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая" за тематикою "Волонтери святого Миколая".

Подарунки- обереги від першокласників Українківського ліцею Галицинівської сільської ради.

Військові обереги від Святого Миколая

Першокласниця Українківського ліцею Антонович Аріна приєднується до участі у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»

#волонтерСвятогоМиколая

Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО

Міністерство освіти і науки України 

0-02-05-549ad4370a89d188cff4d00df3d6afc2977fea7395d1567686d621899396797d_75397b7d1ab075b6.mp4

Щедрий вівторок

Щедрий Вівторок  об'єднує всю країну навколо добрих справ та вкотре доводить, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному й рятувати тих, хто цього потребує.

Учні ліцею приєднались до участі у благодійній акції в рамках «Щедрого вівторка». Зібрані  смаколики, вітаміни для солдатів (лимони,  горіхи, мед, трав’яні та вітамінні чаї, домашнє варення із калини, малини, смородини).

За кошти, кинуті  в скриньку «Монети для життя», будуть куплені  теплі шкарпетки нашим захисникам.

Ми переконані, що наша підтримка надзвичайно важлива для бійців на передовій. Адже такі краплинки добра додають бойового духу кожному герою та вселяє віру в те, що про них не забувають.

Висловлюємо слова вдячності учасникам акції: дітям, батькам, педагогам та працівникам ліцею.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…

О 16:00 просимо приєднатися до акція «Запали свічку памʼяті» та загальнонаціональної хвилини мовчання




21 листопада - День Гідності та Свободи

Україна - територія гідності і свободи. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Давайте зберігати і оберігати цей скарб!


video_2023-11-20_11-57-52.mp4

Тиждень  безпеки дорожнього руху

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах міст та сіл України. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.

З 13 по 16 листопада в ліцеї проведено  Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики тижня проводилися ряд  заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Всесвітній день доброти 

Сьогодні, 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Це свято, яке закликає нас бути добрими один до одного, творити добрі справи та робити світ навколо себе кращим.

Доброта - це не складно. Вона доступна кожному з нас. Давайте разом зробимо світ кращим!

Інформація про виконання кошторису за 9-ть місяців роботи


docs.google.com/spreadsheets/d/1xmBSBki-DZIKRokKz-svKdrWad0YW8LA/edit?usp=sharing&ouid=117986663082748216544&rtpof=true&sd=true 

3-й квартал Українківський ліцей.xlsx

Всеукраїнський  онлайн-урок із кібербезпеки

 31 жовтня учні ліцею разом з класним керівиком М’ялик Вікторією Олександрівною долучилися до проведення Всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки.

Під час заняття школярі дізналися:

як атакують хакери, зокрема і російські, та як можуть використати молодь для досягнення своїх цілей (спойлер – мішенню може бути кожен);

як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз;

як кібергігієна може врятувати ваші особисті дані та гроші;

як користуватися інтернетом безпечно.

Сприяємо підвищенню рівня обізнаності молоді у кіберсфері. Протидіємо кіберзагрозам разом!

Інтернет сьогодні - невід'ємна частина нашого життя. Безперечно, він несе користь сучасним людям, але, разом з тим, в інтернеті є чимало прихованих небезпек, яких варто уникати.

З нагоди Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності Ліщук Валентина Михайлівна разом із учнями 4 класу повторили правила безпечного користування інтернетом.

Користуймося інтернетом обачно та дбаймо про свою цифрову безпеку

Глобальний  тиждень медійної та інформаційної грамотності

У різному віці ми використовуємо різні види медіа: книги, журнали, музику, телебачення, радіо, інтернет, смартфони, ігри, комікси. У сучасному світі люди іноді усвідомлюють, що піддаються впливу, тому дуже важливо вміти взаємодіяти з медіа. Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності.

Протягом тижня в ліцеї проходили заходи в рамках Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності.

Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, визначити, наскільки надійною є ця інформація, вміючи розпізнавати різні видів фейків та пропаганди. Медіаграмотність - наш фільтр споживання інформації.



Сьогодні, 27 жовтня, в Україні відзначається День української мови та писемності. Зазвичай, в цей день проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.

Тож уже не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Приєдналися до написання радіодиктанту учні та вчителі ліцею. Цього року тема диктанту « Дороги України».



Українська мова століттями продовжує передаватися від покоління до покоління, протистоїть ворожій пропаганді та захищає національні цінності. Сьогодні ми разом напишемо диктант. Нині наша рідна мова – це потужний бренд! Розмовляти та думати українською, мовою сильної та незламної нації, – це модно і престижно!

Тож сьогодні долучилися до "Мовних посиденьок" учні 5-7 класів Українківського ліцею, замилувалися мовою та осінню.

Шановні батьки!

    Останнім часом проблема безпеки наших дітей в інтернеті постала особливо гостро. Ми прагнемо надати вам максимум допомоги у вирішенні та попередженні проблемних ситуацій, пов'язаних з інтернетом.

Атестація педагогічних працівників

ПРОТОКОЛ

засідання атестаційної комісії першого рівня

 

29 вересня 2023 року                                                         №  1

 

Українківський ліцей Галицинівської сільської ради

 

Присутні:

Сушко С.І.

Прозапас О.О.

Ліщук В.М.

Вандровська Є.М.

Афтенюк С.В.

Ревкова С.Й.

М’ялик В.О.

 

Відсутні:

Запрошені:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

І. СЛУХАЛИ:

Сушка С.І., голову атестаційної комісії, який ознайомив членів комісії з новим ПОЛОЖЕННЯМ про атестацію педагогічних працівників (затвердженого Наказом Міністерстваосвіти і науки України09 вересня 2022 року № 805 та

зареєстрованим в Міністерствіюстиції України21 грудня 2022 р. за №1649/3898).

 

ВИРІШИЛИ:

1.    Забезпечити роботу  атестаційної комісії згідно з новим ПОЛОЖЕННЯМ про атестацію педагогічних працівників (затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 09 вересня 2022 року № 805).

 

ІІ. СЛУХАЛИ:

1.Сушка С.І., голову атестаційної комісії, який ознайомив з порядком голосування членів комісії.

 

ВИРІШИЛИ:

1.    Рішення атестаційної комісії приймати шляхом відкритого голосування.

 

Результати голосування:

«За» - 7;   « Проти» - 0;   «Утримались» - 0.

 

ІІІ.СЛУХАЛИ:

Сушка С.І., голову атестаційної комісії, який ознайомив членів комісії з розподілом їх функціональних обов’язків, затвердженим наказом № 35 від 13.09. 2023 р.                  

 

ВИРІШИЛИ:

1.    Виконувати функціональні обов’язки в роботі атестаційної комісії відповідно до наказу №з5 від 13.09.2023 р.:

Голова атестаційної комісії: Сушко Сергій Іванович, директор школи.

Заступник голови атестаційної комісії:Прозапас О.О., голова профкому.

Секретар атестаційної комісії:  Ліщук В.М., вчитель початкових класів.

Члени комісії: Вандровська Є.М., заступник директора з 

навчально-виховної роботи.;

                       Ревкова С.Й., вчитель початкових класів;

                       Афтенюк С.В., вчитель математики;

 Мялик В.О., вчитель англійської мови.                                                                                         

 

Результати голосування:

«За» - 7;   « Проти» - 0;   «Утримались» - 0.


Голова атестаційної комісії _________С.І Сушко

Секретар атестаційної комісії ____________В.М.Ліщук



ПРОТОКОЛ

засідання атестаційної комісії першого рівня

 

09 жовтня 2023 року                                                          №  2

 

Українківський ліцей Галицинівської сільської ради

 

Присутні:

Сушко С.І.

Прозапас О.О.

Ліщук В.М.

Вандровська Є.М.

Афтенюк С.В.

Ревкова С.Й.

М’ялик В.О.        

 

Відсутні:

Запрошені:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.    Затвердження списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2023/2024 навчальному році.

2.    Затвердження  плану роботи атестаційної комісії та графік робочих засідань.

 

І. СЛУХАЛИ:

Сушка С.І., голову атестаційної комісії, який ознайомив членів комісії зі списком педагогічних працівників на проходження чергової атестації в поточному навчальному році.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити список педагогічних працівників на проходження чергової атестації в 2023/2024 н.р.:

 

1.1. На підтвердження кваліфікаційної категорії:

- Афтенюк Ольги Петрівни, учителя української мови і літератури  на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії;

- Медвєдєва Володимира Єгоровича,  вчителя фізики і математики на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії ;

- Сушко Світлани Вікторівни, учителя української мови і літератури,  на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії;

-Чехліної Наталії Євгеніївни, учителя початкових класів,  на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії.

 

1.2. На встановлення кваліфікаційної категорії:

- Кобилінській Тетяні Вікторівні, учителю початкових класів,  на встановлення вищої кваліфікаційної категорії;

-Лісовській Тамарі Василівні, учителю історії і географії,  на встановлення вищої кваліфікаційної категорії.

 

Результати голосування:

«За» - 7;   « Проти» - 0;   «Утримались» - 0.

 

 

ІІ. СЛУХАЛИ:

1.Сушка С.І., голову атестаційної комісії, який запропонував план роботи комісії та графік проведення засідань

 

ВИРІШИЛИ:

1.Затвердити  план роботи атестаційної  комісії та графік робочих засідань.

Результати голосування:

«За» - 7;   « Проти» - 0;   «Утримались» - 0.


Голова атестаційної комісії ______________  С.І Сушко

 

Секретар атестаційної комісії _______________В.М.Ліщук

 

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я.

Запитуй у себе щодня, не лише 10.10. – «Ти як?»

Ти – який живеш у часи повномасштабного російського вторгнення. Ти – який відчуваєш тривогу і не відчуваєш міцної опори під ногами. Ти – який не впевнений сьогодні, що настане завтра. Ти – який читаєш новини про трагедії, що розривають серце. Ти – який думаєш про близьких, знайомих і незнайомих, забуваючи про себе.

А ти – «Ти як?»

Відповіді можуть бути різними, але обов'язково – чесними. Адже саме це стане початком шляху до того, що є базовою цінністю ментального здоров'я – добробут людини і те, наскільки вона почуває себе щасливою.

Учні ліцею долучилися до проведення Всеукраїнського уроку з ментального здоров'я.


Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня - це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі.

Як виник Всесвітній день тварин?

Класовод Приходько Олександра Сергіївна ознайомила дітей з історією Дня захисту тварин, зазначила, що треба допомагати тваринам, гуманно ставитися до них, піклуватися про них треба не тільки 4 жовтня, а робити це щодня.

Якщо ми будемо все це робити – світ стане добрішим, кращим.

У сучасному світі людина віддаляється від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові.

Учні 4 класу ( класовод Ліщук Валентина Михайлівна) долучитись до проведення уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин,присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня. Діти зібрали зворушливі фото з чотирилапими( і не тільки) улюбленцями та розповіли про них багато цікавого.

Школярі закликали всіх приєднатися до цього доброго і важливого свята, і пам’ятати — ми відповідальні за тих, кого приручили…


День захисників та захисниць України наша держава цього року відзначає 1 жовтня. В часи випробувань це свято, як ніколи, турбує наші серця.Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!

З Днем захисника України!!!

Вшануймо воїнів, які віддали життя за нашу свободу і незалежність.

Не повернулися додому ті сини,

Які на цій землі святій зростали,

Які любили, вірили, жили,

І в мирний час звитяжно працювали.

Не повернулися…хоч з неба нам зорять

Ще й досі їхні душі на прощання.

Давайте ж ми вшануємо героїв

Хвилиною мовчання.

Щиро вітаємо усю освітянську спільноту із професійним святом. Зичимо незламності, творчої наснаги та невгасаючого оптимізму! Перемоги, миру, добра та щастя усім! 

drive.google.com/file/d/1G4bTiX_QI-bzEbMbdXKMP1UA39V0sPx0/view?usp=sharing 


video_2023-09-30_10-24-49.mp4

З учнями Українківського ліцею проведено заняття по вдосконаленню знань військової справи.

Потренувалися в одяганні загальновійськових захисних костюмів, протигазів, познайомилися з будовою ручних осколкових гранат, дозиметра ДП-5А та провели змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета.

Захід проведений на честь Дня захисників та захисниць України.



Учні Українківського ліцею долучились до проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest», », присвяченому Дню працівників освіти, шляхом проведення в закладі різноманітних рухових активностей.

Школярі взяли участь в естафетах, позмагались у влучності, швидкості та спритності. Кожна команда проявила себе якнайкраще, всі учні підтримували та вболівали одне за одного.

На спортивному майданчику лунали сміх, оплески та та панував гарний настрій.



Дякуємо захисникам України за можливість жити, працювати, навчатись, мріяти, любити, посміхатись, радіти осінньому сонечку, будувати плани...

Онлайн - акція "Роблю для Захисника та Захисниці України"

#МОЦНПВТКУМ_Дякуємо_Захисникам

Роботи Мещерякової Маргарити та Почекаєва Валерія



Міжнародний день миру

21 вересня, у Міжнародний ДЕНЬ МИРУ, в 2 класі (класовод Приходько О.С.) була проведена година спілкування на тему «Мир на Землі - це щастя і радість у серцях». Що ж таке мир? Діти розмірковували і висловлювали свої думки про те, що МИР - це спокій, добро, радість, щастя, віра, надія, дружба. Це щаслива родина, наші батьки, надійні друзі. Це життя без сирен, без болю, без сліз... Наші діти раптом стали дорослі. Їхні думки і міркування теж. Хай буде МИР на УКРАЇНІ, хай буде МИР на всій ЗЕМЛІ! 

Всесвітній  день  прибирання.

 Учні нашого ліцею, під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!", традиційно приєднались до Всесвітнього дня прибирання.

#worldcleanupday


З МЕТОЮ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ,

29 серпня 2023 року Українківський ліцей приєднався до Всеукраїнської акції пам'яті "Сонях"

Вічна пам'ять всім воїнам, які віддали свої життя за Україну.

Завдяки їм ми продовжуємо жити, а наша країна зберігає незалежність.

Ми ніколи не забудемо їхній подвиг!

Нехай душі захисників знайдуть вічний спокій.


Звіт керівника закладу за 2022-2023 н.р.

Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Як зазначається у Законі України «Про освіту», метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, збагачення інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

Традиційно у першій половині  серпня ми зустрічаємося у колі батьків наших вихованців та колег, щоб підбити підсумки 2022–2023 навчального року. 

Звіт директора ліцею Сушка С.І. за 2022-2023н.р. відбувся у форматі онлайн-конференції (для батьків)

10 серпня  о 12.00 год 

Для перегляду звіту керівника закладу перейдіть за посиланням:

 drive.google.com/file/d/1Y6JVewWI6aHrMU3NGjgcO8f4P7Vsv2qa/view 


Захід з протидії булінгу для учнів  ліцею

Спільний захід відділу ОКМС, ІРЦ та поліцейських громади з протидії булінгу для учнів ліцею  

fb.watch/lqlfximlbL/ 



Всеукраїнський  онлайн челендж до Дня Конституції України #мійобов’язок

Учні Українківського ліцею Галицинівської сільської ради долучаються до Всеукраїнського онлайн челенджу до Дня Конституції України #мійобов’язок


Український Державний Центр Позашкільної Освіти – УДЦПО @mon.gov.ua @udcpo


Свято Останнього дзвоника

video_2023-06-27_11-05-33.mp4

 День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Надзвичайно важливо знати про трагічні сторінки нашої історії.

Щорічно наш заклад освіти долучається до відзначення Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У цей день вчителями були організовані для учнів  онлайн-заходи:

-        прослухали звернення Президента України з нагоди Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, де він зазначив, що "Це був один із найтяжчих злочинів ХХ століття – увесь народ силою забрали з рідної землі та змусили жити на чужині десятиліттями. І коли вже люди повернулися додому, Росія вкотре принесла до їхнього дому, до нашої України своє зло – зло агресії, репресій, приниження", - зазначив Зеленський.

-        проведена інформаційна година «Депортація кримськотатарського населення у роки другої світової війни», де учням розповідали про трагічні  події 18 травня 1944 року

-         провели дискусію, ключовим питанням якої було:  «Як вплинула депортація кримських татар на долю цього народу та його сучасне положення?»

-         порадили  переглянути фільм «Хайтарма». «Хайтарма» — перший кримськотатарський повноформатний художній фільм і перша художня картина про депортацію кримських татар.

Ця дата нагадує, що можна злочинно відібрати в народу його землю, та неможливо відібрати в народу його дух і волю.

 


 

 


«А над світом вишиванка цвіте» 

Щороку третього четверга травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Це справжнє свято, яке спалахує розмаїттям кольорів. У цей день в кожному куточку Землі українці надягають свої найкрасивіші вишиті сорочки, заявляючи усьому світові, що вони – представники українського народу, який був, є і завжди буде і що українську історію, культуру, українську душу не знищити нікому.

Цього року День вишиванки особливий. Бо наш національний одяг – ніби другий національний прапор: згуртовує, додає віри в нашу перемогу і наповнює неймовірною силою духу і тіла, які українці готові віддати за волю і за свою Україну. Нехай Вишиванка стає символом, який об’єднує українців по всьому світу.

Дякуємо всім учасникам! Патріотично, мальовничо! Ми - Українці!



День матері

У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка - природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя - Свято Матері.

Кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!



День Європи 

Сьогодні, 9 травня, Україна вперше відзначає День Європи разом з країнами Європейського Союзу.

Дванадцять зірок мерехтять

У небі голубому.

Вони указують нам шлях

До єдності й любові.



День пам’яті та примирення 

Сьогодні, 8 травня, проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Пам’ятаємо, що Друга світова війна була страшним лихом для українців. Засвоюємо історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир!



БЕЗПЕКА- ПЕРШ ЗА ВСЕ!

Для учнів ліцею відбулася зустріч з працівниками  Галицинівського загону місцевої пожежної охорони на чолі з Іриною Грачовою. До заходу долучилися:  поліцейський офіцер  громади Віталій Пашков та методист відділу освіти Ляшенко О.М.

Основним завданням зустрічі рятувальників з школярами  було знайомство дітей з правилами мінної безпеки в лісі, вдома, роботою рятувальників, засобами пожежогасіння. Пожежники  пояснили, як розгортають і подають воду по пожежних  рукавах. Діти слухали розповідь гостей про комплектації машини, засоби пожежогасіння, розглянули засоби захисту пожежників від вогню, побачили одяг рятувальника та  приміряли на себе.

На зустріч рятувальники прибули на спецтранспорті. Всі бажаючи мали можливість покататися у пожежній машині.

На згадку про зустріч кожна дитина отримала  інформаційні матеріали.



Правила трудових відносин, ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації.

 

День  цивільного захисту

28 квітня  в ліцеї  було проведено День цивільного захисту.  На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих під час військового вторгнення рф.

Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

Учителі 1-11 класів в дистанційному режимі провели згідно плану  уроки  для своїх вихованців.  Для учнів, які проживають у селі, вчителем  Караченцевим О.Б. були  продемонстровані:

-  прилад для вимірування рівня радіації Ренгенометр ДП-5А

- прилад вимірювання отруйних речовин у повітрі ВПХР (військовий прибор хімічної розвідки)

- вибухонебезпечні прилади: протитанкова міна -ТМ-62, протипіхотна міна –ОЗМ, ручні осколкові гранати Ф-1; РГД-5.

- загальновійськовий захисний комплект (ЗЗК) для особистого захисту шкіри тіла людини від бойових отруйних речовин та радіактивного пилу.

- протигази  різного типу.

Діти мали можливість потренуватися  в одяганні ЗЗК, протигазів.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.



 


Міжнародний  день  пам’яті про Чорнобильську катастрофу 

26 квітня − 37-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Трагедія, що сталася на українських землях, вже визнана техногенною катастрофою планетарного масштабу. Шкідливий вплив радіації відчувається й досі. Цю трагедію не можна забувати. Про неї необхідно дізнаватися якнайбільше, аби лихо не повторилося в майбутньому.

У нашому ліцеї  пройшли заходи до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу в дистанційному форматі: вікторини, бесіди, перегляди хроніки.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.


Нові девайси  від Національного проєкту 

«СпівДія Ноут»

Хочемо поділитися дуже хорошою новиною: наш ліцей взяв участь у проєкті «СпівДія Ноут», метою якого є забезпечення  компʼютерною технікою для підвищення ефективності освітнього процесу. Дякуємо відділу ОКМС Галицинівської сільської ради  за надану можливість взяти участь у цьому проекті.

Ми дуже щасливі, що серед великої кількості заявок, ми отримали відповідь схвалення нашої заявки у проєкті «СпівДія Ноут». Тепер діти нашого закладу освіти  матимуть ще більше можливостей долучатись до освітнього процесу закладу в умовах дистанційного навчання та в період воєнного стану.

Національний проєкт «СпівДія Ноут" є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою СпівДія, а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.

Ми щиро вдячні всім організаторам та спонсорам за таку добру та важливу справу.

Закликаємо педагогів, учнів, батьків підписуватися та слідкувати за сторінками організаторів «СпівДія Ноут» у Facebook або Instagram, адже там багато інших проєктів, які можуть стати в нагоді багатьом українцям.

 

Facebook:

USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) – тег @USAIDUkraine

Програма USAID «Мріємо та діємо» – тег @mriemotadiemo

Організація IREX - тег @irexinukraine

Благодійний фонд «СпівДія» – тег @spivdiia.org.ua

Instagram:

USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) – тег @usaid_ukraine

Програма USAID «Мріємо та діємо» – тег @mriemotadiemo

Благодійний фонд «СпівДія» – СпівДія


Важливо!

У практичну діяльність впроваджується мобільний застосунок «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані.

Додаток є спільною розробкою Управління ювенальної превенції Національної поліції України та компанії "Find My Parent".

Завантажити додаток можна у Google Play або App Store, а також дізнатись більше інформації можна на сайті https://findmyparent.org/homepage-reunite-ukraine/


Вибір проектів підручників   для 6 класу 

закладів загальної   середньої освіти

ГОДИНА БЕЗБАР’ЄРНОСТІ

Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації 

"Як визначити професію своєї мрії "

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Саме тому з метою професійної самореалізації молоді, допомоги учням у свідомому професійному самовизначенні та трудовому становленні   учні 7-11 класів ліцею долучились до перегляду Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації «Як визначити професію своєї мрії» за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників.



Інформування протимінної безпеки

Після повномасштабного вторгнення Російської федерації в Україну проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти.

Агресор спрямовує військові злочини навіть проти українських дітей – загарбники свідомо мінують іграшки та блискучі предмети, які приваблюють увагу.

Тому дітям так важливо знати, як розрізняти такі предмети, якої небезпеки остерігатися й як вберегти своє життя.

Сьогодні представниками національного оператора протимінної діяльності «Demining Solutions» («Рішення з розмінування») було проведено онлайн захід для учнів 5-11 класів "Обережно, міни!"



Всеукраїнський онлайн-конкурс відеороликів

«Шана й подяка незламним…»


 Наш ліцей бере участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі  «Шана і подяка незламним»

Учениця  нашого ліцею Кузевич Уляна представила своє відео.


Шана й подяка незламним.mp4

Фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

Наш  заклад освіти долучився до участі в  обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!».  Матеріали учасників фотовиставки  розміщено на сайті  і сторінці соціальних мереж  ліцею.

Ми від щирого серця вітаємо з Днем соборності України! Україна- наша пісня, Україна – наша доля, Україна- наша домівка, тож нехай наша Україна нарешті буде вільною та квітучою!

А ми усі сини і дочки,

Неначе в морі кораблі,

Розкидані по всіх куточках

Всеукраїнської землі.

А наша єдність нездоланна,

Бо в нас тече козацька кров.

За скільки літ нас не здолали,

А,отже, вистоїмо знов!



Вітаємо з перемогою!

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню захисника України у форматі онлайн.

Цьогоріч на конкурс подано 2529 робіт. Були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво та поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України.

Високий результат на Всеукраїнському рівні показала учениця 8 класу Крикун Тетяна.

Вітаємо з перемогою!


Військові обереги від Святого Миколая 

Нині кожен українець, від малого до старого, просить у святого Миколая лише одного - якнайскорішої перемоги над ворогом, щоб на наших землях нарешті запанував мир.

Учні ліцею долучилися до Всеукраїнського фестивалю мистецтва «Військові обереги від Святого Миколая».

Хай ці сувеніри-обереги збережуть наших захисників!

#оберегисвятогомиколая


Регіональна доброчинна акція на підтримку воїнів «Новорічна листівка на передову»

Акція проводиться з метою аби підняти бойовий дух українських військових на передовій у новорічні свята, щоб вони відчували підтримку своїх земляків, і ми всі разом скоріше перемогли. 

Усі вітальні листівки через волонтерів буде передано бійцям-землякам на передову. Разом – ми сила! Віримо у Перемогу! Слава ЗСУ!!!


Рядки подяки

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, поряд є небайдужі  люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо  та від щирого серця.

Учительський колектив щиро дякує за підтримку і допомогу сільським активістам Покотилову Сергію, Покотилову Павлу, Мусієнку Олександру, Годунко Олександру, Федорчуку Сергію, Федорчуку Юрію, Свідерському Максиму, М’ялику Сергію.  Своїми силами  чоловіки виконали  ремонтні роботи будівлі ліцею : тимчасово накрили дах школи, закрили вікна.

В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Ми за життя без насильства!

З метою привернення уваги здобувачів освіти до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у нашому ліцеї проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

Акція закінчилась, але робота в цьому напрямку триватиме.



1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії. 

Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.

Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання. Проте більшість молодих людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.

Незважаючи на успіхи медицини, ВІЛ/СНІД все ще залишається невиліковною хворобою.

Кожен повинен усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну родину. Тож, бережіть себе і своїх близьких!

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

ПАМ’ЯТАЄМО злочин сталінського геноциду та його жертв. ЄДНАЄМОСЯ, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо і ПЕРЕМОЖЕМО.



Інформація

 про діяльність Консультаційного центруУповноваженого Верховної Ради України з прав людини


Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

 

Тут ви можете повідомити:

 

В режимі онлайн:

0800-50-17-20 (безкоштовно)

044-299-74-08(для дзвінків із-за кордону)

hotline@ombudsman.gov.ua

 

В режимі офлайн під час особистого звернення:

понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00

пʼятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00,

вихідні дні субота, неділя

Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8

 

Додатково надаємо консультації:

через портал «Діти війни» — сайт: https://childrenofwar.gov.ua/

 


Радіодиктант – 2022

Цього року українська лунає по всьому світу.

Наша мова не тільки найніжніша, наймилозвучніша та найспівучіша, це також мова Перемоги , якої ми всі так чекаємо, і яка з кожним днем стає все ближчою.

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, українці традиційно пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

В цей день вчителі ліцею, учні та їхні батьки взяли участь у флешмобі та приєдналися до події.


Всеукраїнський  конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» 

Учнями ліцею подані роботи на конкурс, присвячений Дню Збройних сил України . 



"Герої не вмирають" Робота Почекаєва Валерія



"Наші Ангели охоронці" Робота Крикун Тетяни

"За нашу свободу"    Робота  Маєвської Тетяни

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Із метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 09 листопада 2022 року, у День української писемності та мови, із 11.00 до 12.00 години Українським радіо проводитиметься XXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Цього року, навіть попри повномасштабне вторгнення російської федерації, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності стане провідною подією в Україні, що викликає величезний громадський інтерес. Адже вона дозволяє всім охочим писати диктант, відчути себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу - рідної мови.

Запрошуємо учнів старших класів, колег, батьків, усіх охочих долучитися до цього важливого заходу! Бажаємо успіхів та натхнення!

Мова - ДНК нації, тож будьмо мовнокомпетентними українцями!

 



Довіряй, але перевіряй: медіаграмотність — культура споживання інформації

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Рух інформаційного потоку не спинити. Ми маємо не тільки знати, які небезпеки несуть із собою медіа, але й вчити цьому наших дітей.

    З 24 по 31жовтня в ліцеї проведений тиждень медіаграмотності. Дітям  надана інформація про медіаграмотність, стратегії, які використовують для маніпуляції людьми, та про те, настільки актуальною є медіаграмотність в теперішній час.

       Для того, щоб не потонути у щоденному вимірі інформації, ми повинні бути медіа грамотними, а це означає бути спроможним, знайти те, що шукаємо, вибрати те, що потрібно, і визначити, наскільки надійною є ця інформація.




МІННА БЕЗПЕКА: ЦІ ПРАВИЛА МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН!

          Після повномасштабного вторгнення Російської федерації в Україну  проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти. 

        Агресор спрямовує військові злочини навіть проти українських дітей – загарбники свідомо мінують іграшки та блискучі предмети, які приваблюють увагу.

       У зв’язку з цим зростає актуальність проведення просвітницьких заходів з учнями різних вікових груп. Ці знання можуть врятувати не одне життя!!!


 


Обласна акція «Птах року» 

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів проводять щорічну природоохоронну акцію "Птах року".

Символом цього року в Україні обрано ластівку міську. Учні  3 класу разом зі своєю вчителькою Ліщук Валентиною зацікавилися і вирішили взяти участь в акції.



День захисників і захисниць України 

Ми живемо в непрості часи: просто зараз на наших очах твориться історія. І поряд із нами живуть герої, які захищають нас, які тримають на своїх плечах незалежність України.

З нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва у нашому ліцеї були проведені тематичні інформаційно-освітні заходи з використанням онлайн – форматів.



Є край, де найкращі у світі пісні, і цвітом чарує калина,

Де сонечко вперше всміхнулось тобі, це дім твій – твоя Україна.

Зупинка «Україна творча».

Діти отримали завдання: викласти із підручних матеріалів слово «Україна".


Як залишитися психічно здоровим в умовах стресу? Відповідь на це запитання шукали учні 3 класу разом зі своїм класним керівником Чехліною Наталією Євгенівною. Під час заняття учні ознайомилися з поняттям «стрес», природою його виникнення, ознаками. Також були надані рекомендації та практичні вправи для подолання стресу.

Психологічно здорова людина - це, насамперед, людина творча, життєрадісна і весела, відкрита, готова пізнавати себе і навколишній світ не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією.

Тому, саме сьогодні ми зібралися, щоб краще пізнати себе та інших, подбати про своє психічне здоров'я, покращити настрій, відпочити.

Сьогодні в нашому ліцеї працювала бригада Благодійного фонду "Схід SOS". Команда фонду провела для педагогів груповий тренінг " Ознаки вигорання та відновлення ресурсу за допомогою арт терапії".

Також був проведений тренінг для підлітків "Особисті кордони, навички неконфліктного спілкування".