UAD help

В Українській академії друкарства організована “Електронна скринька довіри“, на яку кожен – студент, абітурієнт, співробітник, гість – може повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціювання та покращення діяльності нашого закладу , забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та розвитку усім учасникам освітнього процесу.


Якщо ти страждаєш від булінгу, насилля чи домагань; у тебе вимагають хабар чи крадуть інтелектуальну власність - ти завжди можеш звернутись сюди, щоб отримати допомогу!


Усі повідомлення будуть вивчатися, в тому числі – анонімні. Адміністрація університету гарантує повну конфіденційність та неможливість передання даних третім особам.


Також в УАД діє програма психологічної допомоги «Я за тебе»

Якщо тобі потрібно прийняти оптимальне рішення в різних ситуаціях життєвого досвіду, розібратися в суті проблемної ситуації, виробити план рішення і зробити перші кроки- звертайся!

ГО консультаційно інформаційний центр "Бонус Евентус" допоможе у створенні таких умов, в яких Ти, зможеш приміряти на себе різні моделі поведінки вирішення своїх проблем, пережити їх, побачити різні шляхи самореалізації і утвердити себе у світі.

Телефонуй: +380 96 162 02 31 - Наталя


Якщо тобі потрібна духовна підтримка, і тобі важко прийняти рішення або знайти вихід

із важкої життєвої ситуації, тоді

Звертайся

за телефоном: +38 098-623-03-66

капелан о. Юрій Остап’юк


Проект зреалізовано завдяки ППО студентів та Студентської ради УАД