Teplická veselka

Přátelé, kamarádi, rodino!

Tak je to za námi. Sedíme ponořeni do čerstvých vzpomínek, obklopeni vašimi přáními a dary. Jsme ještě teď unaveni krásnou únavou z toho nádherného, byť náročného dne, i z chaotických dní, které mu předcházely. Ještě chvíli se vzpíráme návratu k všedním starostem.

Naše svatba nám ukázala několik důležitých věcí. Že i po těch necelých deseti letech, které jsme spolu prožili, si máme stále co dát, máme, kam se dál posunout a dokážeme spolu ustát i náročné situace. Byli jsme sami překvapení, jak silné emoce v nás obřad i následné veselení probudily. Během toho všeho jsme si ale uvědomili ještě jednu zásadní věc. Totiž že náš vztah není jen naší záležitostí. Došlo nám, kolika skvělými lidmi jsme obklopeni, kolik báječných lidí nám přeje, fandí, a když jde do tuhého, jsou zde s pomocnou rukou. Dojalo nás, kolik z vás nám přišlo pomoct (v průběhu týdne, v sobotu před obřadem i v neděli s úklidem) a kolik se vás s námi přišlo radovat. Od sobotního rána se nám oběma několikrát draly do očí slzy štěstí.

Možná balancujeme na hraně kýče a klišé, ale ono to k těm svatbám prostě trochu patří, tak nám to prosím odpusťte. Máme vás moc rádi a moc vám za všechno děkujeme! Vězte, že u Honových (ať už to bude kdekoli) pro vás bude vždy otevřeno!

Peťula & Matěj Honovi

v Teplicích 7. srpna 2017