Спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)»

Шановний абітурієнт!

Мрієш творчо використати свої можливості? Хочеш втілити власні ідеї в життя? Лисичанський педагогічний коледж дарує тобі цей шанс! Вступай на спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)»

Технологічна освіта 1.avi

Випускників шкіл останнім часом давно вже не приваблюють професії лікаря чи вчителя. Багато з них мріють стати успішними бізнесменами, банкірами. Але разом з тим мало хто замислювався про можливості і значення технологічної освіти в підготовці молоді до життя та активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.

Сьогодні фахівець з технологічної освіти володіє не тільки знаннями техніки і технологій, але й вміє економічно обґрунтовано організовувати і здійснювати керівництво не тільки в галузі виробництва, а й в інших сферах.

В Лисичанському педагогічному коледжі створено комплекс для безперервної технологічної освіти молоді за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст".

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ) за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр" та "магістр".

Кадровий склад педагогічного колективу відзначається високою професійною майстерністю, творчим потенціалом!