«Дні TEGoVA в Україні»

25 - 27 травня 2017 року

м. Одеса, Україна

ЯК ВИКОРИСТАТИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД З ОЦІНКИ МАЙНА ТА УЧАСТЬ У ПРОФЕСІЙНИХ ОБ'ЄДНАННЯХ ОЦІНЮВАЧІВ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ВЛАСНОГО ПРОЕКТУ ЧИ БІЗНЕСУ

ОСТАННІ НОВИНИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Просимо всіх учасників Конференції надіслати питання, які б Ви хотіли обговорити під час дискусії, на електронну по пошту модератора asbou.ikc@gmail.com. Заздалегідь вдячні!

На численні звернення учасників Організаційним комітетом Конференції було прийнято рішення під час дискусії між європейською делегацією, державними регуляторами та іншими учасниками Конференції детально обговорити питання отримання присвоєння фахівцям-оцінювачам міжнародного кваліфікаційного звання «Recognized European Valuer», («Визнаний європейський оцінювач» (REV), TEGoVA. В процесі своєї діяльності Ви могли неодноразово стикатися з вимогами замовника оцінки про наявність у оціночної організації або оцінювача міжнародних документів (сертифікат, свідоцтво), що підтверджують відповідність професійної кваліфікації або відповідального управління за якістю послуг з оцінки. Система єдиних європейських вимог до фахівця-оцінювача «Визнаний європейський оцінювач» («Recognized European Valuer» (REV) затверджена «Європейською групою асоціацій оцінювачів» (TEGoVA) в 2007 році замість скасованої системи сертифікації «Approved by TEGoVA». Програма REV реалізується через національні асоціації - членів TEGoVA.

До складу наших шановних спікерів приєднався Сергій Володимирович Шкляр, заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби, Член Ради з питань судової реформи згідно з Указом Президента України № 826/2014, Член науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України, Офіційний представник Міжнародної організації правового розвитку (IDLO) (до 18.03.2015).

У нас буде читати Яків Ісаакович Маркус! Ми розширили програму першого дня Конференції. Додалася ще одна цікава доповідь одного з метрів оцінки!

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ХАРАКТЕРУ

Хід нашої Конференції не буде транслюватися в прямому ефірі, матеріали конференції жодним чином не будуть розповсюджуватись після конференції. Зміст дискусії другого дня Конференції можна буде почути лише ососбисто під час заходу.

Станом на 10 годину 16 травня залишилося всього 15 ВІЛЬНИХ МІСЦЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ. Просимо подати Вашу заявку на участь до 20 травня. Тільки в такому випадку ми можемо гарантувати Вам місце і необхідний обсяг роздаткового матеріалу. До керівників оціночних і консалтингових компаній, що вже стали учасниками Конференції, також приєдналися ВТБ Банк, Креді Агріколь банк, Банк Кредит Дніпро, Ощадбанк, Вінницька та Кіровоградська торгово-промислові палати, Міжнародний інститут бізнесу, тощо. Також наш захід відвідає Асоціація оціночних організацій - наші колеги з Білорусі! Одеса чекає на Вас!

26 травня о 20 годині відбудеться Гала-вечеря зі спікерами Конференції. Коло присутніх на вечері буде суттєво обмежене (не перевищуватиме 20 осіб). Вартість участі у Гала-вечері Конференції буде коливатися в межах 600 - 800 грн і розраховуватиметься виключно по витратах на організацію такої вечері. Всі бажаючі прийняти участь у цьому заході можуть звернутися до модератора конференції. Контактна особа: Дмитрук Ольга, 0503622362.

Кожному учаснику Конференції під час другого дня заходу будуть безкоштовно видані навушники для прослуховання синхронного перекладу з англійської мови виступів учасників дискусії.

Шановні учасники конференції, звертаємо Вашу увагу, що перший та другий день Конференції проходять за різними адресами. Детальніше у програмі Конференції.

Запрошуємо Вас з 25 по 27 травня 2017 року в Одесу на Міжнародну оціночну конференцію "Дні TEGoVA в Україні", огранізовану за участю: делегації TEGoVA на чолі з Krzysztof Grzesik REV; СРО "АФО", "УТО", "АСБОУ"; державних регуляторів ФДМУ, ФГВФО, Мінюст, НБУ; НАБУ.

Мета проведення Конференції – інтеграція вітчизняних оцінювачів у професійну європейську спільноту, а також вивчення та переймання європейського досвіду у різних напрямках оцінки майна.

СРО Асоціація спеціалістів банківської оцінки України (АСБОУ) та СРО "Українське товариство оцінювачів" предсталяють інтереси українських оцінювачів у міжнародному європейському професійному співтоваристві TEGoVA, як асоційовані члени цієї організації.

TEGoVA – Загальноєвропейське об’єднання професійних організацій, що працюють за стандартами етики та якості на ринку оцінки майна. TEGoVA представляє інтереси 63 професійних організацій з 35 країн світу, які нараховують більш ніж 70 000 членів.

Мета, яку ми прагнемо досягти завдяки такому членству – переймання передового європейського досвіду оцінки та європейських норм взаємодії між оцінювачами на ринку паралельно з інтеграцією української оціночної спільноти в європейську.

Задля досягнення зазначеної мети в лютому цього року була проведена дводенна зустріч Президента АСБОУ Сергія Фролова та члена Правління АСБОУ Олексія Калапуші з Chairman of Directory Board TEGoVA Krzysztof Grzesik REV. Під час зустрічі було прийняте спільне рішення щодо участі делегації TEGoVA на чолі з Krzysztof Grzesik REV на нашій Конференції в Одесі, яка відбудеться 25-27 травня цього року.

Делегація TEGoVA дуже прагне спілкування з українськими оцінювачами та їх лідерами. Вони хочуть скласти власне враження щодо внутрішньої консолідації та професійної компетентності нашої вітчизняної оціночної спільноти. Саме тому було вирішено провести цей захід у форматі дискусійної експертної панелі з питань кооперації української та європейської оціночних спільнот.

Ви, як учасник Конференції, зможете брати активну участь у обговоренні, висловлювати власні бачення проблематики зазначених питань і пропонувати шляхи їх оптимізації в практичній діяльності.

КОГО МИ ОЧІКУЄМО НА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Оцінювачів, а також керівників і власників оціночних компаній, які мають намір впровадити європейські стандарти якості у свою діяльність та шукають виходи на європейський ринок оцінки майна

Бухгалтерів, аудиторів, банківських фахіців, ріелторів, нотаріусів, арбітражних керуючих та інших споживачів оціночних послуг, що прагнуть використання в своїй діяльності результати оцінки майна європейської якості

Тих, хто хоче внести свій вклад у розбудову дійсно професійної оцінки майна в Україні, а також донести до суспільства свою думку щодо необхідних змін у цій галузі

Три основні напрямки, по яких Ви складете власне детальне прозоре бачення впродовж конференції:

Як застосувати європейські стандарти оцінки майна задля підвищення якості надаваних послуг

Як використати членство у професійному об'єднанні оцінювачів для збільшення потоку замовлень, в тому числі від іноземних замовників

Яке ставлення у державних регуляторів до впровадження європейського досвіду з оцінки майна в українські реалії

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Розклад конференції 2.docx

ЯК БУДЕ ПРОХОДИТИ КОНФЕРЕНЦІЯ

25 травня

Друга половина дня (4 години) з перервою на каву/чай

Готель "Курортний", м. Одеса. великий конференц-зал.

Можливе бронювання проживання та харчування через модератора конференції

Формат проведення: ознайомчі лекції. Також буде відведений час для запитань слухачів лекторам.

26 травня

Перша половина дня (4 години) з перервою на каву/чай. Для бажаючих після завершення дискусії може бути замовлений обід

Готельний комплекс "Одеса", м. Одеса. Конференц-зал "Грецький"

Можливе бронювання проживання та харчування через модератора конференції

Фомат проведення: дискусійна панель. Спочатку слово буде надане спікерам на трибуні. Потім буде відведений час для запитання слухачів. Для зручності всім слухачам будуть безкоштовно надані навушники, по яких буде транслюватися синхронний переклад з англійської мови

27 травня

Перша половина дня (2 - 3 години)

Уточнюйте у модератора конференції

Формат проведення: робоча група.

Для бажаючих додатково може бути організовані подорож до моря чи екскурсія містом.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІД КОНФЕРЕНЦІЇ:

Телефон. наповнений контактами людей, з якими Ви познайомитесь на конференції і зможете співпрацювати в майбутньому . Головне встигати занотовувати!

Чітку картину того, в яких аспектах Вашого бізнесу доцільно впровадження європейського досвіду

Додатковий поштовх, завдяки якому Ви почнете НЕГАЙНО впроваджувати всі отримані знання в свій проект/бізнес. Ви отримаєте результат, який перевершить Ваші сподівання.

Ми - за створення просунутої бізнес-спільноти успішних людей і, якщо Ви прагнете монетизувати свій досвід або експертність і зробити цей світ хоча б трішки краще і розумніше, то вихід у Вас тільки один ... Приєднатися до нас!

Дата проведення: 25 - 27 травня 2017 року

Місце проведення: м. Одеса, Україна

Вартість участі: 1300 грн. за одну особу, 2000 грн. за двох представників компанії.

Кількість місць обмежена! Залишилося 12 місць.

Нашою метою є проведення цього заходу на такому рівні, щоб учасники Конференції дійшли висновку про доцільність її проведення у форматі панельної дискусії щороку.

Контактна особа модератора Конференції

Ольга Дмитрук, Керівник ІКЦ АСБОУ

+380503622362 (він же Viber)

asbou.ikc@gmail.com

Реквізити для оплати участі у Конференції

Сума: 1300 грн за одного учасника або 2000 грн за двох учасників від однієї організації чи підприємства

Отримувач: ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР АСБОУ»

Код ЄДРПОУ: 38930132

Рахунок: 26000455007359

Банк: АТ «ОТП Банк»

Код банку: 300528

Призначення платежу: за участь у конференції

Післе оплати повідомте нам, будь ласка: назву платника, дату і суму оплати, назву банка-віправника (або вишліть фото документа банка, що підтвержує оплату).

Якщо Ви плануєте сплатити как юр особа, то вишліть нам будь ласка свої реквизити для складення договора и виставлення рахунку.

У випадку появи питань з оплатою або по інших організаційних моментах, зателефонуйте нам по тел. 0503622362.

Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.