GRUPA "SKRZATY"

Grupa teatralna 'Skrzaty" prowadzona przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej panią Barbarę Biliniak bierze udział we wszystkich edycjach Festiwalu.

W 2004 roku na I GMINNYM FESTIWALU TEATRALNYM "PINOKIO", który odby się pod hasłem "Z baśnią do Unii Europejskiej" grupa "Skrzaty" wystawia teatrzyk kukiekowy pt. "Szewczyk Dratewka" Janiny Porazińskiej i otrzymuje wyróżnienie.

W 2005 roku podczas II GMINNEGO FESTIWALU ZESPOŁÓW TEATRLANYCH "PINOKIO" grupa zdobywa I miejsce

w kategorii klas III z asztukę "O wilku i siedmiu koźlątkach"

W 2006 podczas III GMINNEGO FESTIWALU "PINOKIO" grupa "Skrzaty" zdobywa II miejsce w kategorii klas 0, za sztukę „Kot w butach” Jana Brzechwy.

W 2007 roku w czasie IV GMINNEGO FESTIWALU SZKOLNYCH GRUP TEATRALNYCH "PINOKIO" pod hasłem „Od baśni do baśni” grupa "Skrzaty" zdobywa II miejsce w kategorii klas I za sztukę „Goście w glinianym dzbanku” Ewy Szelburg Zarembiny , opiekunkami grupy były pani Barbara Biliniak i Halina Strzępek.

W 2008 roku V FESTIWAL "PINOKIO" odbył się pod hasłem "Z baśnią na ty" grupa "Skrzaty" zdobyła wówczas II miejsce za sztukę „Leśny listonosz” (autor: Barbara Biliniak)


Na VI GMINNYM FESTIWALU SZKOLNYCH GRUP TEATRALNYCH "PINOKIO" w 2009 roku, w kategorii klas III, grupa I miejsce za sztukę „Kryształowa kula” J. W. Grimm.