TAXI IŁAWA

tel: 505-318-630

PROFESJONALNE USŁUGI TAXI

taxi iława

Taksówka Iława

Moim głównym priorytetem jest zapewnienie swoim klientom wysoką jakość usług transportu osobowego. Oferuję Państwu usługi najwyższej jakości, gwarantując kulturę i miłą obsługę.

zakupy taksówką

Drobne zakupy


płatność w taksówce

Płatność kartą


dowóz paliwa taksówką

Dowóz paliwa


zamówienie taxi na godzinę

Zlecenia czasowe


kursy taksówki na lotnisko

Transfery na lotnisko


doświadczony kierowca taksówki

Doświadczony kierowca


iława taxi

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

Doświadczenie i profesjonalizm.


Najważniejszym elementem mojej oferty jest bezpieczeństwo świadczonych prze ze mnie usług. Możecie być państwo pewni że zawsze jestem wypoczęty dzięki czemu moi Klienci mogą liczyć na bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Jestem doświadczonym kierowcą posiadam prawo-jazdy od 1989 roku czyli ponad 30 lat przejechałem setki tysięcy kilometrów w tych okolicach i nie spowodowałem ani nie uczestniczyłem w ani jednym wypadku. Dla mnie przewożenie ludzi to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

NASI KLIENCI

Wiele osób przyjeżdża do Iławy pociągiem, co oznacza konieczność transportu, jak dostać się z dworca do wybranego hotelu nad jeziorem Jeziorak. Taxi to sposób przede wszystkim dla osób, które chcą odpocząć od prowadzenia samochodu. Pozwala w pełni cieszyć się wypoczynkiem w okolicach Iławy i ościennych miejscowościach. Oprócz świetnej podróży w klimatyzowanym samochodzie zapewniam rozrywkę w postaci rozmowy. Już w taksówce możesz poznać historie Iławy i okolic.

KLIENCI TAXI IŁAWA