Garbarnia skóry owcze producent

Garbarnia powstała w latach 1989r. mamy bardzo duże doświadczenie w produkcji wszelakich skór owczych futerkowych oraz z innych zwierząt.

Podczas długoletnich starań kadry technologów i personelu od obróbki maszynowej udoskonaliliśmy naszą wyprawę do granic doskonałości. Dokładamy wszelkich starań aby nasze skóry były najlepsze w kraju. Gwarantujemy najwyższą jakość. W naszej firmie panuje rodzinna atmosfera, dzięki czemu każdy daje od siebie to co najlepsze. Praca to duża część naszego życia i każdy powinien czuć się w niej komfortowo. U nas każda skóra przechodzi przez długi labirynt kontroli jakości i dlatego macie Państwo 100% pewność otrzymania perfekcyjnie dopracowanej każdej skóry. Używamy najlepszych środków do wyprawy skór dostępnych na rynku europejskim, dlatego też nasze skóry są miękkie i puszyste i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, lecz są bezwonne.

Poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedaży skór dekoracyjnych o zamówienia indywidualne. Jeśli pragną Państwo złożyć takie zamówienie lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące skór, prosimy o kontakt mailowy. Jesteśmy do państwa dyspozycji i postaramy się spełnić każde życzenie dotyczące skór.

Jakość i usługi:

Dostarczamy skóry na rynek lokalny jak również eksportujemy nasze wyroby między innymi do krajów Europy Zachodniej i Wschodniej (Wielka Brytania, Austria, Belgia, Czechy, Estonia, Francja, Niemcy, Holandia, Szwecja, Dania, Rosja, Ukraina, oraz inne kraje). Produkujemy ze skór które pochodzą z krajów jak: Niemcy, Anglia, Holandia, Hiszpania, Islandia, Irlandia, USA i Australia.

Dzięki ciągłej innowacyjności osiągamy coraz lepszą jakość naszych produktów. Jesteśmy bardzo dobrzy w tym, co robimy.

Tannery Aries

Osiedle Nowe 41B

34-400 Nowy Targ

Polska małopolska

(+48) 733 771 780

BestSheepskin@gmail.com

www.garbarnia-aries.pl