III Studencko- doktoranckie sympozjum turystyczne

Komunikaty

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło, że zechcieliście przyjąć nasze zaproszenie i będziecie gościć u nas na III Studencko-Doktoranckim Sympozjum Turystycznym w Nowym Sączu.

Chcemy podzielić się również z Państwem informacją, że zaproszenie na nasze Sympozjum zechcieli przyjąć i będą obecni:

Prof. dr hab. Irena Ozimek - profesor nauk ekonomicznych na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Prof. dr hab. Aleksander Panasiuk – profesor nauk ekonomicznych na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Prof. UEK dr hab. Renata Seweryn – profesor nauk ekonomicznych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zarówno Wasza Studenci obecność, jak i obecność grona Profesorskiego jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Przypominamy, że tradycyjnie podczas sympozjum będą mieli Państwo możliwość wygłoszenia przygotowanego przez siebie referatu. Jak poprzednio, przewidujemy także publikację artykułów uczestników w monografii z numerem ISBN, tych które otrzymają pozytywne recenzje. I jak miało to miejsce podczas dwóch poprzednich edycji, tym razem również nie zabraknie atrakcji w drugi dzień Sympozjum.


W zawiązku z licznymi prośbami o udostępnienie nr konta bankowego, na które można dokonywać wpłaty, informujemy, że niezbędne dane znajdują się w zakładce WARUNKI UCZESTNICTWA

Organizatorzy III Studencko-Doktoranckiego Sympozjum Turystycznego


PATRON HONOROWY


Sponsorzy


LOKALIZACJA