Світлана Пітиляк
вчитель історії
Рожнівського ліцею "Гуцульщина" імені Федора Погребенника
Дата народження: 06.08.1968р.
Освіта: вища. Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у 1995році. Здобула кваліфікацію викладач історії
Посада: вчитель історії Рожнівського ліцею «Гуцульщина»
Кваліфікаційна категорія: вчитель вищої кваліфікайної категорії
Педагогічне звання: старший вчитель
Стаж роботи: 36 років
Педагогічне кредо:
Саме сьогодні радій!
Саме сьогодні чекай найкращого!
Саме сьогодні будь вдячним!
Саме сьогодні старанно працюй!
Саме сьогодні будьте щасливими!
Саме сьогодні будь добрим до інших!
Навчально-методична проблема над якою працюю:
Формування життєвих компетентностей учнів на уроках історії
Шляхи реалізації проблемного питання: освоєння теоретичних основ з даного питання; Впровадження компетентісного підходу до навчального процесу на основі освітніх технологій; Участь у роботі проблемного семінару, окружних методоб’єднаннях вчителів історії та правознавства; Участь у декадах педмайстерності, шкільних конкурсах . Позаурочна діяльність; Робота з обдарованими учнями; Співпраця з батьками.; Проведення моніторингу навчальних досягнень учнів.
Основні напрямки роботи: створення умов для всебічного розвитку дитини; Розвиток індивідуальних особливостей учнів; Розвиток творчих здібностей учнів; Збереження фізичного та психологічного здоров'я учнів ; Вивчення навчального матеріалу з погляду сучасних форм і методів; Впровадження інноваційних технологій у навчанні; Здійснення диференційованого навчання; Здійснення міжпредметних зв’язків; Розробки конспектів нестандартних уроків, сценаріїв виховних заходів, дидактичних матеріалів до уроків. Створення презентацій до уроків та виховних заходів.
Думки "в голос"
Обов'язкового нормою в ставленні учителя до учнів є справедливість. Будь-які прояви несправедливості з боку педагога (виділення «любимчиків», необ'єктивне оцінювання знань, необґрунтовані вимоги, безпідставні обвинувачення, упередженість тощо) ранять дитячі душі, обурюють учнів і завдають непоправної шкоди справі навчання й виховання.