ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИТЕ НА СУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ УСПЕШНО ЗАВЪРШИХА „ДЕТСКА ПОЛИЦЕЙСКА АКАДЕМИЯ“