Українське географічне товариство

Сумський відділ

Шановні географи, колеги, друзі!

Вітаємо Вас на сайті Сумського відділу Українського географічного товариства! У 2019 р. виповнюється 50 років із дня заснування відділу.

Сумський відділ Українського географічного товариства – структурна частина Всеукраїнської громадської організації „Українське географічне товариство”, яка бере свій початок зі створення у Києві в 1873 році Південно-Західного відділу Руського географічного товариства.

Сьогодні до складу Сумського відділу входять люди з різних сфер діяльності – науки, освіти, державного управління тощо. Це вчені та студенти, вчителі, журналісти, викладачі, представники інших професій, але всіх нас об'єднує любов до географії.

Запрошуємо всіх небайдужих до географії, географічного пізнання, географічної науки та освіти вступати до Українського географічного товариства, яке відкрите для всіх, хто поділяє наші цілі.

Хотілося б, щоб цей веб-сайт використовувався як джерело географічної інформації та місце інформаційного обміну не лише членами Товариства, а всіма тими, хто цікавиться географією. Сподіваємося, що він сприятиме самовдосконаленню, навчанню та здійсненню власних географічних пошуків і відкриттів.