Науково-освітній студентський семінар

при Інституті математики НАН України

З 22 лютого 2019 року в Інституті математики НАН України розпочав роботу "Науково-освітній студентський семінар". На цьому семінарі розглядаються теми, яким приділяється досить мало уваги у стандартних базових курсах з математики. Тематичний план семінару та послідовність розгляду тем обирається учасниками їхнім колегіальним рішенням. Кожен учасник семінару матиме можливість доповісти хоча б одну із тем за його вибором та вподобаннями. Таким чином активна участь у семінарі дозволить кожному більш глибоко розібратися із складними питаннями та отримати досвід самостійної роботи та наукової доповіді. Крім того під час обговорення будуть ставитися різного роду навчальні та практичні прикладні задачі, які можуть зацікавити студентів з огляду на їхню майбутню професію та працевлаштування.

Керівник семінару: д.ф.-м.н. Олександра Вікторівна Антонюк

Секретар семінару: Ілля Барабаш, barabash1008 [at] gmail.com

Перше засідання Студентського наукового клубу відбудеться 06 серпня 2019 о 14:30 на Фізичному факльтеті КНУ ім. Т.Г. Шевченка, ауд. 300

Доповідач: О.А. Кордюк, чл.-кор. НАН України, д.ф.-м.н., директор Київського академічного університету

Наступне засідання семінару відбудеться у п'ятницю, 10 травня 2019 року в Інституті математики НАН України о 17:00 (Ауд. 208).

Осінній семестр 2019