Straipsniai ir nuomonės

Skaitmeninės rinkodaros svarba šiuolaikiškam verslui

Visiškai nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų įmonė ir kuo ji užsiima. O gal įmonės net neturite ir esate pavienis amatininkas (laisvadarbis)? Skaitmeninės rinkodaros priemonės gali padėti gana smarkiai praplėsti jūsų verslą. Su itin nedidelėmis investicijomis. Šiame straipsnyje pasidalinsime keletu patarimų, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis skaitmeninės rinkodaros priemones.

SEO – ilgalaikiams rezultatams

Dažnai įsivaizduojama, kad optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) rezultatus duoda iš karto. Deja, tai ne visiška tiesa. Po SEO kampanijos reikia laukti dar keletą mėnesių, kol bus pasiektos aukštesnės pozicijos ir padidės lankomumas iš organiškos paieškos. Dėl to ir investicijos į šį patikimą reklamos būdą turėtų būti gerai apgalvotos. Keletas SEO straipsnių per mėnesį, atgalinės nuorodos, naujas vidinis turinys – tai nedideli darbeliai, kurie tik su LAIKU atneša apčiuopiamus rezultatus.

Google Ads – žaibiškiems rezultatams

Nė vienas rinkodaros specialistas neprieštarauja, kad Google Ads reklama yra veiksminga priemonė padidinti pardavimus. Iš tiesų taip yra. Lankytojai yra labai motyvuoti, tačiau reklaminė kampanija greitai prasideda ir baigiasi. Sumokėjote 100 eurų, gavote 100 lankytojų, iš jų 10 susidomėjo jūsų paslaugomis ir bent 1 tikrai užsisakė. Jei užsisakė daugiau – jums labai pasisekė, reiškia reklama buvo efektyvi.

Tokiu būdu reklamai skirtas biudžetas išnyksta gana greitai, bet naujai atvesti klientai padeda užsidirbti iš karto.

Skelbimai – nuolatiniams rezultatams

Norint padidinti pardavimus, rekomenduojama dirbti su didžiaisiais skelbimų portalais. Tinkamai surašytas pasiūlymas ir iš skelbiu.lt ar alio.lt ateis nemažai suinteresuotų lankytojų. Jie eis nuolatos, nes skalbimų portalai Google paieškoje randami tikrai neblogai. Nesvarbu, ar esate pavienis darbuotojas, ar gana didelė kompanija, skelbimus pasirašyti galima nesunkiai ir be didelių investicijų.

Socialiniai tinklai – prekės ženklo populiarinimui, ne greitiems rezultatams

Socialiniuose tinkluose parduoti savo prekes ar paslaugas irgi galima naudojant Marketplace įrankį, tačiau tai gana sudėtinga. Geriau jau investuoti į prekės ženklo populiarinimą. Tam Facebook, Instagram ar LinkedIN socialinis tinklas yra labai tinkamas. Reikia gerai apgalvoti, koks turinys bus publikuojamas socialiniuose tinkluose. Vieni renkasi straipsnius, antri – iliustracijas, treti publikuoja vaizdo klipus, užfiksuotus telefonu. Visa tai yra turinys, kurį socialinių tinklų vartotojai mėgsta ir vertina. Viskas priklauso ir nuo turinio publikavimo dažnumo. Jei publikuosite kasdien, vartotojai jūsų nepamirš taip greitai.

Visos šios skaitmeninės rinkodaros strategijos yra veiksmingos tik tada, kai padaromi namų darbai: aiškiai nusistatoma tikslinė auditorija, pagal kurią parenkami turinio tipai. Jaunimui labiau patinka TikTok video, o vyresniesiems – spausdintas tekstas. Skaitmeninė rinkodara gerai žino, ko reikia, kad padidėtų pardavimai.


Rašome straipsnius

Tinklaraščiams, el. parduotuvėms, į specializuotą spaudą ir kitas žiniasklaidos priemones.

SEO straipsniai

Rašome ir talpiname SEO straipsnius daugiau nei 100 skirtingų leidinių.