Ви завітали на сайт кафедри математики, фізики, інформатики

Старокостянтинівського ліцею імені Михайла Семеновича Рудяка.

Сподіваємось, що саме тут Ви знайдете для себе потрібну інформацію.

Навесні нас чекає тестування PISA. За посиланням можна переглянути приклади завдань

ЧАС ЗНО
ЗНО - 2018. У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня.

математика - 22 травня

фізика - 11 червня


Реєстрація ЗНО 2018


У березні 2017 року, у математичному заочному конкурсі для юних манівців, учнів 8-9 класів "Крок до знань" взяли участь і наші активні, вірні науці юні математики. На фото, уже з нагородами, зліва на право: Десятнюк Юлія (9-В), Копайгородська Дар'я , Борисенко Максим (8-Б), Мельник Ірина, Демчишин Дмитро, Якимчук Єлизавета (8-А), Якотюк Владислав (8-Б). Наші щирі вітання! Бажаємо Вам жаги до знань і відкриттів!

14 березня 2017 року, з нагоди Дня числа Пі, - і у нашому ліцеї відбувся захід з його відзнаки. Три команди учнів 5 - х класів змагались у математичному квесті "Великі перегони". Завзяття, командний дух, швидкодія, винахідливість і кмітливість юних математиків приємно вразила.

У весняному міжнародному математичному конкурсі Кенгуру взяли участь 378 учнів нашого ліцею. Серед них : 126 учнів 2-4-х класів, 212 учнів 5-9-х класів та 40 учнів І-ІІ курсів ліцею. Бажаємо успіхів, червоних дипломів, справжнього задоволення від розв'язування задач.

Участь у командному турнірі з Прангліміне на освітньому середовищі Міксіке. До складу команди ліцею увійшли : Ігнатенко Артем (3-Б), Лемешова Анастасія та Заболотний Назар (4-А), Мельниченко Артем (5-Б), Шевчук Вікторія (5-В), Онищук Нікіта(6-Б), Дармороз Аліна та Штенцов Матвій (7-А), Мельник Ірина (8-А), Якотюк Владислав (8-Б), Білик Олексій та Галич Дмитро (І курс).

З лютого по травень цього року кожного четверга та п'ятниці команда збиралась для тренувань з усного рахунку і гри у кабінеті інформатики у Оксани Василівни . Так, сумлінно тренуючись, із зростаючим азартом, команда успішно потрапила до 1/8 фіналу командної першості України з усного рахунку. Пишаємось своїми здобутками, швидкістю усних обчислень і на досягнутому не зупинимось.

Шановні колеги, однодумці, учні, батьки! Прийміть щирі вітання із новим 2017-м роком та побажання миру, добра, ладу у домі, на роботі, у навчанні! Усім гуртом ми здолаємо будь-які перешкоди і досягнемо поставлених цілей!


Шановні учні! Літо добігає кінця. На початку вересня на Вас чекають діагностичні контрольні роботи з математики, алгебри, геометрії. Щоб допомогти Вам пригадати навчальний матеріал, відновити свої навички у виборі прийомів і методів розв'язання тих чи інших типів завдань, пропоную для кожного класу набір завдань для самостійного розв'язання.

Для учнів, які перейшли до 6 класу

Для учнів, які перейшли до 7 класу

Для учнів, які перейшли до 8 класу алгебра і геометрія

Для учнів, які перейшли до 9 класу алгебра і геометрія

Для учнів, які склали тестування до 10 класу

Для учнів, які перейшли до 11 класу