Gazeta na prezent

ORYGINAŁ Z DNIA URODZIN


Wyjątkowy upominek

Poszukujesz oryginalnego prezentu? U nas znajdziesz coś niepowtarzalnego. Gazeta z dnia urodzin to nowy trend w dziedzinie prezentów i unikalna oferta na polskim rynku.

Podaruj na prezent oryginalną gazetę z konkretnego dnia, np. z dnia urodzin, z dnia ślubu lub innego ważnego wydarzenia.

Gazeta na prezent przywołuje najlepsze wspomnienia, sprawia mnóstwo radości, wywołuje uśmiech i wzruszenie. Gazeta na prezent to wyjątkowy, oryginalny i bardzo osobisty upominek.

Gazeta na prezent

Oryginalna gazeta z dnia urodzin to idealny prezent urodzinowy dla każdego, zarówno dla nastolatków jak i dla dojrzalszych jubilatów. Jest to również świetny upominek z okazji rocznicy ślubu i innych ważnych rocznic.

Gazeta na prezent przeniesie Ciebie w czasie i przeczytasz czym żył świat w tym dniu - Twoim dniu.

Sprawdź jak wyglądało życie wiele lat temu, o czym się mówiło i pisało, jaki był świat polityki, kultury, filmu, sportu i codziennej prozy życia. Gazeta na prezent może być źródłem bardzo ciekawych informacji i inspiracji, szczególnie dla młodych ludzi.

Galeria

W naszej kolekcji gazety czekają latami na swoje drugie życie. Poniżej prezentujemy przykładowe egzemplarze, bez retuszu i upiększania.

Każda gazeta na prezent jest oryginalna. Ich stan z jednej strony pozwala na swobodne czytanie, a z drugiej strony pokazuje nieubłagany upływ czasu...

Cennik