Spotify Premium Apk

Spotify Premium APK Download v8.5.80.1037 (Sınırsız Özellikler)

Yıllar geçtikçe, birçok müzik akışı uygulaması, şaşırtıcı özellikleri ve kapsamlı İngilizce ve bölgesel müzik veri tabanıyla dünya çapında milyonlarca müzikseverin ilgisini çekmeyi başaran Spotify olarak ortaya çıktı. Spotify Premium'a ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan Spotify Premium Mod Apk'ı mı arıyorsunuz ?

Spotify, ücretsiz bir hizmettir, yani bazı kısıtlamalara sahip ücretsiz bir sürümü ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretli bir sürümü vardır. Spotify Mod avı peşindesiniz apk sizi buraya getirmiş olmalı ve Spotify premium'un modifiye edilmiş sürümünü sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Gerçek bir müzik aşığıysanız ve Spotify Premium APK 2020 hakkında daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız , Spotify premium ile ilgili her şeyi ele aldığımız için bu makaleye sadık kalın. Ayrıca, Spotify modunu android akıllı telefonunuza, pencerelerinize de yüklemek için talimatlar ekledik.

spotify premium apk

Spotify MOD APK

Bildiğiniz gibi Spotify, en şaşırtıcı Müzik Platformlarından biridir. Bunun yardımıyla milyonlarca insan şarkı dinliyor ve eğleniyor. Spotify, ücretsiz (ücretsiz ve ücretli) bir müzik akışı hizmeti sunar.

Spotify uygulamasının ücretsiz sürümünde birçok kısıtlamayla karşılaşmanız gerekiyor. Aynı zamanda Spotify'daki şarkıları herhangi bir kısıtlama olmaksızın dinlemek için Premium Plan satın almanız gerekiyor. Spotify'ın keyfini çıkarmak için aynı Premium Planı satın almanıza gerek yok, bu yüzden size Spotify MOD APK'yı getirdik .

Bu uygulamanın yardımıyla herhangi bir plan satın almadan sorunsuz müzik dinleyebilirsiniz. Bazı geliştiriciler Spotify MOD Uygulamasını oluşturmak için Spotify Premium'u hackledi ve tüm ped özelliklerinin kilidini açtı. Kimin yeni versiyonları gelmeye devam ediyor.

Dolayısıyla, Spotify'ın premium özelliklerinden para harcamadan yararlanmak istiyorsanız, bu Spotify Premium MOD APK'sını indirmeli ve bu avantajdan yararlanmalısınız.

Spotify Premium APK

Spotify premium apk, ücretsiz bir sürümle birlikte gelen tüm kısıtlamaların kilidini açan, Spotify premium'un değiştirilmiş bir sürümüdür. Spotify'ın ücretsiz sürümü, yüksek kalitede müzik akışı yapmanıza izin vermez, çevrimdışı akış için şarkı indiremezsiniz, biraz farklı kullanıcı arayüzünde şarkılar arasında reklamlar bulunur ve en rahatsız edici olanı saatte altı parça atlama.

Spotify'ın premium sürümü oldukça maliyetlidir ve biraz cep harçlığı olan bir öğrenciyseniz, Spotify premium Music apk, hizmet için ödeme yapmaya başlamadan önce sizin için doğru seçimdir. Premium özelliklerden tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca Spotify premium'un mevcut fiyatlarına bir göz atın:

Spotify Premium Fiyatları:

Bireysel plan: - Bu plan, ayda $9.99 USD doları fiyatla reklamsız müzik akışı, indirme ve isteğe bağlı oynatmaya izin veren yalnızca bir kişi içindir .

Aile planı: - Bu plan, müzik dinlemeyi seven altı kişilik bir aile için uygundur. Spotify tarafından hazırlanan bir çalma listesinin yanı sıra bu planla tüm premium özelliklere sahip olacaksınız. Ayrıca müstehcen müziği engelleme seçeneği de vardır. Aile planı aylık $14.99 USD.

Öğrenci: - Bu plan, müzikten ve akış hizmetinden keyif almak isteyen öğrenciler içindir. Reklam destekli bir Hulu planı, gösteri zamanı ile birlikte gelir ve Spotify'ın tüm özelliklerinin kilidini açar. Öğrenci planı $4.99olarak fiyatlandırılır

Bu planlar umut verici görünüyor ama oldukça maliyetli, değil mi? Ama endişelenme, Spotify premium apk ihtiyacınız olan şey. Spotify'ın değiştirilmiş sürümünün sunduğu özelliklere bakalım.

Uygulamayı indirmeden önce, bu uygulamanın teknik detaylarını bir kez okumalısınız. Böylece, bu uygulamanın telefonunuzu indirip indiremeyeceğini veya telefonunuzun android sürümünün bu uygulamayı destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. Çünkü aşağıda boyutundan versiyonuna kadar tüm bilgileri verdik.

Spotify Premium APK özellikleri

Spotify Premium Uygulamasının özellikleri Spotify MOD APK'da verilmiştir. bu yüzden bu uygulamayı indirmek istiyorsunuz. Bu uygulamada, tüm bu özellikleri ücretsiz olarak kullanacaksınız. Kullanmak için Üyelik satın almanız gereken. Bu uygulamada premium sürümden daha fazla özellik kullanacağınızı söyleyebilirim.

Buna inanmıyorsanız, aşağıda yazılı özellikleri kendiniz okuyun. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Uygulamanın ne kadar havalı olduğuna dair bir fikir edineceksiniz. Spotify'ın ücretsiz sürümünde, bu özellikleri oyun mağazasından indirirseniz rüyalarınızda bile göremezsiniz.

Spotify'ın ücretsiz sürümü, gerçekten sinir bozucu olan birçok sınırlamaya sahiptir. Spotify premium mod apk, kısıtlamaları aşmak için hepinizin ihtiyaç duyduğu şeydir. Şaşırtıcı özelliklerine bir göz atın:

1. Reklamsız müzik akışı

Hepimiz her gün Youtube'da video izlemiş olmalıyız. Bir video izlediğimizde, bazen o sırada atlanamayan reklamların göründüğünü ve bu nedenle ruh halimizin bozulduğunu fark etmiş olmalısınız. Aynı şey Spotify'ın ücretsiz sürümü için de geçerli. Reklamlar her zaman müzik dinlerken başlar.

Reklamlar rahatsız edicidir, değil mi? Spotify ücretsiz sürümünde parçalar arasında çok sayıda reklam var, ancak Spotify'ın değiştirilmiş sürümü yok, sinir bozucu reklamlar olmadan müzik dinlemeniz gereken şey bu.

2. Parçaları atla

Yukarıda bahsettiğimiz ücretsiz sürümün bir başka sınırlaması da 1 saat içinde atlayabileceğiniz parça sayısıdır.

Spotify'ın ücretsiz sürümü, bir saat içinde 6'dan fazla şarkıyı atlamanıza izin vermez, bu nedenle ücretsiz kredilerinizi kullandıysanız ve BTS'den bir şarkı sıraya alınmışsa, mahkumsunuzdur.

Değiştirilmiş sürümün böyle bir sınırı yoktur ve istediğiniz kadar parçayı atlayabilirsiniz. Harika, değil mi?

3. Kök izni yok

Spotify premium apk Cracked ile ilgili bir başka şaşırtıcı şey, çalışmak için cihazınızın kök erişimini gerektirmemesidir. Spotify premium apk'yi normal bir uygulama olarak rootsuz yükleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Kullanmak için köklü cep telefonuna ihtiyaç duyan birçok MOD Uygulaması vardır. Mobil cihazı köklendirmek bazen zararlı hale gelir ve çoğu durumda mobil cihaz ölür. Bu yüzden Spotify Premium APK No Root Needed App paylaştık.

4. Çalma listesinden herhangi bir şarkıyı seçin

Bu cidden Spotify free ile ilgili en kötü şeylerden biri. Bir çalma listesinden belirli bir şarkıyı seçmeniz kısıtlanmıştır. Şarkıları karışık modda ve bunu da saatte sadece altı atlama ile dinlemelisiniz.

Spotify'ın modifiye edilmiş sürümü, çalma listesinden herhangi bir şarkıyı seçmenize izin veriyor, bu da yine harika bir özellik.

5. Yüksek kaliteli akış

Spotify premium'un ücretsiz sürümü, düşük kalitede müzik dinlemenizi sağlarken, Spotify premium apk, en sevdiğiniz müziği 320 Kbps bit hızında dinlemenizi sağlar.

Bunlar Spotify premium apk'nin en iyi özelliklerinden bazıları. Yazının bir sonraki bölümünde, Spotify'ı android akıllı telefonlara ve ardından diğer cihazlara nasıl kuracağımızı öğreneceğiz.

spotify premium apk indir

Sınırsız Çevrimdışı İndirme

Spotify Free, kullanıcılar yalnızca çevrimiçi müzik dinleyebilecek, ancak Spotify Premium kullanıcıları şarkıları indirebilecek. ayrıca çevrimdışı dinleyebilecekler.

Sınırsız Arama

Çoğu insan şarkı dinlemeyi sever. Herkes kendi tercihine göre Klasik Şarkı, Eski Şarkı, Yeni Şarkı, Parti Şarkısı, vb. Gibi farklı şarkıları dinler. Pek çok şarkı türü vardır, ancak seçtiğiniz bir şarkıyı bir yerde bulmak zahmetli bir iştir. Ancak Spotify MOD APK ile bu problemle yüzleşmek zorunda kalmayacaksınız . İstediğiniz zaman şarkıları kolayca arayabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz çok gelişmiş bir arama seçeneğine sahiptir.

Android'de Spotify Premium APK nasıl kurulur?

Blog gönderisinin bu bölümünde, Spotify premium mod apk'yı herhangi bir android cihaza yükleme talimatlarını paylaşacağız. Bu bölüm sizin için çok önemli. Bu nedenle dikkatlice okumanızı öneririm. Çünkü birçok kullanıcı Spotify Premium APK'yı indirmek için farklı web sitelerine gidiyor . Ama zamanlarını mahvetmek için geri dönün.

Bunun arkasındaki nedenin ne olduğunu biliyor musunuz? Hayır? endişelenme. Size söyleyeyim bunun nedeni tüm web sitelerinin Spotify MOD'u indirmesini sağlaması ancak indirme yolunu göstermemesidir. Bu nedenle, daha önce bir MOD uygulaması indirmiş olan bazı kullanıcılar.

Kırık uygulamayı indirirler. Ancak aynı zamanda bazı kullanıcılar Spotify MOD APK indiremiyor . Bu yüzden sizden bu bölümü dikkatlice okumanızı rica ediyorum. Çünkü bu yazıda Spotify Premium MOD APK'yı indirmenin yolu adım adım anlattım.

Adım 1 - Spotify Premium Mod'u İndirin: Öncelikle Spotify premium mod apk'nın son sürümünü buradan indirin.

Adım 2 - Bilinmeyen Kaynağı Etkinleştirin: Şimdi, cihaz ayarları> güvenlik> cihaz yöneticisi> Üçüncü taraf kaynaklardan yüklemeyi etkinleştir'e gidin . Bu, Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemenize izin verir.

Adım 3 - Dosya Yöneticisine gidin : Spotify premium APK paketini kaydettiğiniz konuma gidin, üzerine dokunun ve ardından yükle üzerine dokunun.

Adım 4 - APK'yi Yükleyin: Kurulum işlemi, cihazınıza ve özelliklerine bağlı olarak birkaç saniye sürecektir, biraz daha zaman alabilir.

Hepsi bitti, Şimdi Spotify'ın Keyfini Çıkarıyor

Spotify Premium APK nasıl kullanılır?

Başarılı bir kurulumdan sonra, uygulamayı başlatabilir ve yeni bir hesap için kaydolabilirsiniz. Kayıt işlemini hızlı hale getirmek için Google veya Facebook'u da kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ses deneyimi için şu adımları izleyin:

 • Spotify uygulamasını başlatın.

 • Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar'a dokunun.

 • Artık çocuğunuzun küfür sözlerini dinlemesini istemiyorsanız, müstehcen müziği kapatabilirsiniz.

 • Bölgenizde çalınamayan şarkıları gösterin veya gizleyin.

 • Sesi normalleştirmek, her parçanın ses yüksekliği için bir sınır belirlemenize izin verir.

 • Otomatik oynatma özelliği, sizin için sürekli olarak müzik türünüzü yayınlayacaktır.

 • Dinlemeyi tercih ettiğiniz müzik dilini seçin.

 • Bu müzik kalitesi bölümünde, akışa dokunun ve kaliteyi çok yüksek olarak ayarlayın. Bu, çok fazla veri tüketecek ancak parçaları en iyi kalitede sunacaktır.

Spotify Premium Ücretsiz APK'yi Windows'a nasıl yükleyebilirim?

Bu roket bilimi gibi görünebilir, ancak Spotify apk'yı bir Windows cihazına yüklemek çok kolaydır. İhtiyacın olacak:

 • Spotify premium apk'nin en son sürümü

 • Blue Stacks Android Emülatörü

Bir android emülatörü, bir Windows platformunda android uygulamaları ve oyunları çalıştırmaya yardımcı olur. Bluestacks android emülatörü, android için en iyi emülatörlerden biridir, bu nedenle, onu Windows'a Spotify premium apk yüklemek için kullanacağız.

 • Öncelikle Spotify premium apk paketini buradan indirin.

 • Şimdi, bluestacks emülatörünü buradan bilgisayarınıza indirin.

 • Bilgisayarınıza kurun ve Google hesabınızı kullanarak oturum açın. Gerekli adımları tamamlayın ve bilgisayarınız için bir bluestacks emülatörü kurun.

 • Şimdi, apk paketini kaydettiğiniz konuma gidin. Uygulamayı yüklemek için dosyaya sağ tıklayın ve "bluestacks apk yükleyiciyle aç" seçeneğine tıklayın.

 • Masaüstünde aynı kısayol simgesi oluşturulacak, uygulamayı başlatacak, kaydolacak ve favori müziğinizi çalacaktır.

Kolay değil mi? Spotify premium'u pencerelere bu şekilde yükleyebilir ve premium özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Spotify Premium APK kullanarak Spotify'dan müzik nasıl indirilir?

Spotify premium'un ücretsiz sürümünün çevrimdışı müzik kaydetmenize izin vermediğini hepimiz biliyoruz. Ücretli sürüm, müzik dinlemenize ve indirmenize izin verir, ancak başka bir cihaza aktaramazsınız.

Spotify downloader apk ile müziği mp3 formatında kaydedebilir ve başka bir cihaza da aktarabilirsiniz. İşte bunu nasıl yapabileceğiniz.

 • Spotify downloader apk'yı buradan indirin

 • Uygulamayı cihazınıza yükleyin.

 • Şimdi Spotify'dan herhangi bir çalma listesinin URL'sini kopyalayın.

 • Spotify indirici apk'ye geçin, üç dikey noktaya dokunun ve URL'den oynatma listesi ekleyin.

 • Uygulamanın çalma listesini getirmesine izin verin ve ardından cihazınıza kaydetmek istediğiniz şarkıları seçebilirsiniz.

Spotify Premium APK FAQ's

Spotify'ın ne kadar popüler olduğunu herkes bilir. Ve bilmiyorsanız, yukarıda verilen bilgileri okumalısınız. Bu yüzden, insanların Spotify MOD hakkında hangi soruları olduğunu bilmek önemli. Milyonlarca kullanıcı Spotify MOD APK'yı indirip kullanıyor.

Fakat uygulamayı indirirken kesinlikle herkesin aklında bir soru var ve bunu da aklınızda bulundurmalısınız. Sorunuz, Spotify'ı Ücretsiz olarak nasıl kullanacağınız olabilir. Benzer şekilde, insanların aklına farklı türde sorular gelir. Tüm bu soruları aşağıda cevaplayacağız.

tüm sorularınızı yanıtlamak için bu SSS bölümünü ekledik. Bu arada en çok sorulan birçok soruyu da cevapladık. Ancak bu sorular dışında herhangi bir sorunuz varsa hemen yorum yaparak bize sormalısınız ki sorularınızı en kısa sürede cevaplayabilelim.

Aşağıda Spotify Premium APK hakkında kullanıcılar tarafından en çok sorulan sorular yer almaktadır .

Spotify premium apk nedir?

Spotify premium apk, tüm kısıtlamaları ve kaldırılan reklamları atlayan, premium uygulamanın değiştirilmiş bir sürümüdür. Değiştirilmiş apk'yi kullanmak için premium plan satın almanıza gerek yoktur.

Spotify premium apk 2020'yi nasıl indirebilirim?

Spotify premium modunun son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz. Ayrıca Android ve Windows cihazlarına yüklemek için talimatlar da ekledik.

Spotify premium apk kullanmak güvenli midir?

Kişisel kullanımınız için kullandığınız sürece, apk'yi kullanmak güvenlidir. Spotify premium apk, her türlü virüs ve reklam yazılımı içermez.

Bir plan satın almam gerekiyor mu?

Hayır, Spotify premium apk'yi kullanmak için bir plan satın almanıza gerek yok. Tüm özelliklerin kilidi herhangi bir satın alma olmadan açılacaktır.

Son sözler

Spotify, milyonlarca premium kullanıcıyla en iyi müzik akışı hizmeti olarak gelişti. Ücretsiz sürümde çok sayıda kısıtlama olduğundan, müzik bağımlıları sınırlamaları aşmak için Spotify premium apk arıyorlar. Bu yazımızda Spotify Mod apk 2020'nin en son sürümünü android ve windows cihazlara yüklemek için gerekli talimatlarla birlikte paylaştık .

Ayrıca, Spotify'dan şarkı indirmek için harika bir yöntem paylaştık, bu da Spotify downloader apk ile yapılabilir. Şaşırtıcı değil mi? Sorgularınızı yorumlamaktan çekinmeyin , yeni sürüm yayınlanır yayınlanmaz Spotify Premium APK'yı güncellemeye devam edeceğiz . Bu sayfaya yer işareti koymak için CTRL + D tuşlarına basın.

 • spotify premium apk

 • spotify premium apk 2020

 • spotify premium apk 2021

 • spotify apk premium

 • spotify premium apk pc

 • spotify premium apk indir

 • spotify apk premium indir

 • spotify premium apk toprak koç

 • spotify premium apk çevrimdışı

 • spotify premium apk ios

 • spotify premium apk download

 • spotify premium apk son sürüm

 • spotify premium apk full

 • spotify premium apk teknothor

 • spotify premium apk android oyun club

 • spotify premium apk android

 • premium spotify apk

 • spotify premium cracked apk

 • spotify premium mod apk

 • spotify premium apk cracked

 • spotify apk premium download

 • spotify premium apk full program

 • spotify premium full apk

 • spotify music premium apk

 • bedava spotify premium apk

 • spotify premium apk fullprogramlarindir

 • spotify premium ücretsiz apk

 • spotify premium free apk

 • spotify free premium apk

 • spotify premium apk offline mode

 • spotify premium çevrimdışı apk

 • apk spotify premium

 • spotıfy premium apk

 • ücretsiz spotify premium apk

 • spotify premium ios apk

 • spotify premium offline apk

 • spotify beta premium apk

 • spotify premium indir apk

 • android spotify premium apk

 • spotify premium apk indir pc

 • spotify premium hile apk

 • spotify premium apk windows

 • spotify premium apk pc indir

 • spotify bedava premium apk

 • spotify ücretsiz premium apk

 • spotify premium apk indirmeli