Сайт соціального педагога
Опорного закладу освіти "Христинівський ліцей"
Передрій Вероніки Сергіївни

Соціальний педагог – це педагогічний працівник,
основна мета роботи якого полягає у забезпеченні
соціально-правового захисту учнів школи та попередженні

впливу негативних соціальних чинників на формування
та розвиток особистості дитини.


Робота соціального педагога проводиться
відповідно дорічного плану роботи школи,
плану виховної роботи,
плану роботи громадського інспектора
з охорони дитинства.


Щорічно 1 червня відзначається День захисту дітей.

Важливо пам'ятати, що кожна дитина це особистість. Кожен із вас - це цілий світ з притаманними тільки йому рисами. Щодня ви займаєтесь різними справами, навчаєтесь, допомагаєте, відпочиваєте. Майте дім, сім'ю, друзів, вчителів. Ви говорите по різному, думаєте і висловлюєтесь, мирно живете, іноді сперичаєтесь. Та завжди пам'ятайте, що всі люди на землі мають однакові права.

Захоплення - це улюблена справа, що приносить задоволення людині яка нею займається. Саме хобі допомагає людині відпочивати з користю. Яскравий паросток захопленості, що з'явиться в дитинстві, може стати справою всього життя та перерости у професію.

В період з 09.05 по 27.05. 2022 соціальним педагогом були проведені години спілкування із здобувачами освіти "Світ моїх захоплень".

Протягом 03.05-06.05.2022 здобувачі освіти ОЗО "Христинівський ліцей" подорожували чарівним світом, де завітали до містечка Майстрів у якому мандрували вуличками різноманітних професій.

В період з 25.04. по 29.04.2022 року соціальним педагогом були проведені години спілкування із здобувачами освіти "Маленька мрія", "Шлях до щастя", "Де живе радість?" та "Веселка сили".

25.04.2022 року під час проведення години спілкування "Маленька мрія" учні відправились у подорож до чарівного містечка щоб познайомитись з Маленькою Мрією яка так поспішала до людей. Після проведеної казкотерапії дітки на аркуші паперу намалювали свої бажання.

26.04.2022 року здобувачі освіти обирали свій настрій за допомогою різноманітних кольорів та переглянули мультфільм про стареньку Бабусю та маленьку дівчинку, яка прийшла їй на допомогу. Наприкінці зустрічі діти разом з соціальним педагогом обговорили свої враження після перегляду:
"Після перегляду мультфільму ми зрозуміли, що скільки б дівчинка не шукала, у кого б вона не запитувала прощастя. Щастя - у кожного своє. Який ти сам, таке й твоє щастя".

27.04. - 28. 04. 2022 року відбулися зустрічі із здобувачами освіти "Де живе радість? та "Веселка сили".
На початку зустрічі учні активно брали участь у вправі "Веселка настрою". Переглянули короткометражний мультфільм "Роби добро" у якому ознайомились з цікавою історією про байдужого чоловіка, якого зовсім нічого не обходить. Коли люди навкруги потребують елементарної допомоги, він воліє зробити вигляд, що нічого не помічає.
Після перегляду учні поділилися своїми враженнями.

"Пам'ятайте, що добрі вчинки робити зовсім не складно. Зробивши добро для іншого, людина не лише робить його щасливим, а й таким чином робить своє життя більш осмисленим та емоційним".

18.04.2022 відбулась година спілкування "Не втрачаємо надії та долаємо труднощі разом" із здобувачами освіти 5 - 9 класів.
Під час зустрічі соціальний педагог разом з дітьми поспілкувалися про риси характеру які притаманні кожному з нас, про особисті сильні сторони. Учням було запропоновано пройти цікавий тест і дізнатися про свій внутрішній світ трішечки більше. Після перегляду короткометражного мультфільму, що навчає дітей вміти долати труднощі, учні активно прийняли участь у вправі "Дерево сили".

"На все хороше, що для вас робиться людьми, треба відповідати теж добром. Виявляти увагу, чуйність до дорослих, однолітків та молодших ітак само бути добрим до тварин. Бажаю вам, щоб ви завжди цінували підтримку близьких і рідних вам людей, а також ніколи не втрачали надії на втілення своїх мрій".

29.03.2022 відбулась онлайн - зустріч із дітками початкової школи.
На сьогоднішній годині спілкування з соціальним педагогом діти поговорили про добро. Визначили свій настрій виконуючи вправу "Долонька мого настрою". Після перегляду мультфільму "Добро надихає" учні обговорили свої враження та поділилися емоціями.

"Отже, як отримати крила? Варто зробити добру справу - і тобі за неї віддячать. Ця мальована історія розповіла про безкорислеве мишеня, яке прийшло на допомогу пташці, попри власну скруту. Ви повинні пам'ятати: на все хороше, що для вас робиться людьми, треба відповідати теж добром, виявляти увагу, чуйність до дорослих, однолітків та молодших і так само бути добрим до тварин. Бажаю вам, щоб колір вашої долоньки був завжди у чудовому жовтому кольорі. До наступної зустрічі!".

01.03.2022 відбулась онлайн - зустріч соціального педагога із учнями "Практичні поради психологічної служби, як позбавитися тривоги і паніки. Налаштовуємось на позитив".

"Дорогі дітки! Використовуйте дані поради і вправи для того, щоб зберегти спокій та позбавитись тривоги і паніки у такий складний для нас час. Пам'ятайте, що наші військові нас захищають, наша армія сильна і робить усе можливе щоб ми залишалися у безпеці. Тому нам важливо бути зібраними, підтримувати та допомагати один одному. Ми разом і ми єдині!"