Східноукраїнський національний університет

імені Володимира Даля

Microsoft Imagine Academy

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля став учасником проекту Microsoft Imagine Academy - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

Більше 50% професій сьогодні вимагають того чи іншого рівня володіння ІТ. За оцінками експертів, до 2017 року потреба зросте до 77% у всіх професіях. Таким чином, у найближчі роки спостерігатиметься значний дефіцит фахівців з необхідними ІТ навичками. У свою чер​гу це створить певний рівень очікувань ІТ кваліфікації випускників ВНЗ. У відповідь на потреби ринку праці, фірма Microsoft створила та постійно оновлює зміст програми Imagine Academy.

Програма дозволяє проводити високоякісне навчання за авторизованими курсами Майкрософт. Умови та правила Програми допомагають навчальним закладам надавати високоякісні освітні послуги у галузі новітніх інформаційних технологій Microsoft з метою набуття професійних знань і навичок. Діапазон можливостей, які пропонує Програма дуже широкий - від освоєння користувацьких додатків для комп’ютерів до підготовки ІТ-професіоналів за широким переліком спеціальностей. Програма Microsoft Imagine Academy дозволяє інтегрувати в існуючі навчальні плани визнані роботодавцями стандарти корпорації Microsoft.

Що таке "MS Imagine Academy"

Отримані в результаті навчання знання, вміння та навички дозволяють слухачам скласти іспит на МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ІТ-професіонала або користувача.

При реєстрації на курси за програмою Microsoft Imagine Academy користувачі отримують доступ до:

  • системи дистанційного навчання з набором онлайн курсів;
  • планів занять та супутніх навчально-методичні матеріалів;
  • сертифікаційних іспитів Microsoft для викладачів та слухачів курсів;
  • пакету Microsoft Office 365.

Навчання дозволяє користувачам:

  • отримати професійні знання та навички роботи з найновішими та найбільш використовуваними на IT-ринку технологіями та програмними продуктами;
  • отримати офіційне визнання знань та досвіду роботи з продуктами та технологіями корпорації Microsoft;
  • оптимізувати свої розумові ресурси при реалізації найскладніших проектів;
  • підтвердити високу мотивацію до роботи та підвищити професійну привабливість в очах потенційних роботодавців;
  • ефективно підготуватися до здачі іспитів на міжнародні сертифікати IT-спеціалістів;
  • навчаючись в університеті зробити вигідні інвестиції у власну кар’єру в майбутньому та знайти високооплачувану роботу.