Смирнівський

навчально-виховний комплекс

Лозівської районної ради Харківської області

Наші новини

ІІ семестр

2017/2018 навчального року

Урок мужності: спомин-реквієм

героям небесної сотні присвячується...

Під такою назвою пройшов дуже емоційний виховний захід. Цього місяця нести варту мужності надійшла черга учням 7 класу з класним керівником Середою І.В. Бажаючих відвідати цей урок виявилося багато - і учні, і вчителі. Адже ця тема нікого не може залишити байдужим. Обговорювати «Небесну сотню» та трагічні події на Майдані не є легким завданням. Нам необхідно керувати дуже тяжкими емоціями.

Тому на запитання "Чи сподобався вам захід?", деякі учні відповіли: "Страшно..."

Вони не тільки слухали "відкривши рота", а й вчились "слухати серцем". З класу виходили принишклі, без звичного галасу. Це свідчить про те, що наші діти, кожен своєю мірою, відчули біль та страждання українського народу. Це вселяє надію, що серця у дітей відкриті, людяні. Адже так важливо нагадати дітям та дорослим, що ми завжди будемо згадувати наших Героїв бо «Герої не вмирають».

Інна Вікторівна розказала про хвилюючі події Майдану.

Гімн України.

Кожен намагався зазирнути у очі героям.

Хвилина мовчання.

Тема Міжнародного дня рідної мови 2018 року – «Збереження лінгвістичної різноманітності і просування багатомовності в рамках досягнення цілей в галузі сталого розвитку».Диктант єдності став щорічною традицією у нашій школі. І учні і вчителі завжи беруть участь у його написанні. Цього року диктант називався "Без мови немає народу"

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови

День рідної мови був встановлений у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

перемога!

Дар'я Гресько, учениця 11 класу принесла три призових місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІ місце - з географії

ІІІ місце - з історії

ІІІ місце - з української мови.


Щиро вітаємо Дашу і бажаємо їй нових звершень і досягнень!

Великий Ярмарок млинців

У п'ятницю, 16 лютого відбувся концерт "Проводи зими" та "Ярмарок млинців". Минулого року було вирішено повернути у школу втрачену традицію - шкільний ярмарок. У 2017 році учні 2-11 класів вторгували близько 2100 грн. За ці кошти провели у школу Інтернет та придбали WI-FI. Тепер кожен має змогу знайти у всесвітній мережі потрібну інформацію. У цьому році запропонували витратити зароблені гроші на потреби класу - учні з класними керівниками вирішать, що це буде - озеленення, придбання стендів, тощо.

Ярмарок розпочався концертом, який підготували учні школи разом з директором Смирнівського БК Жуковою Ю.В.

наймолодші продавці - 5 клас

Креативна назва 5 класу

10 клас вразив усіх широким асортиментом товарів

Голова сільради Хобта О.Г. теж зробив покупку у кожного класу.

11 клас найбільше вторгували, ще компот наливали безкоштовно

7 клас

6 клас

9 клас

Перегляд документального фільму "Афганістан: війна і мир". відео переглянули учні 9-11 класів.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Республіки Афганістан

У цей день щорічно згадуємо тих хто проходив службу у "гарячих точках" нашої планети. Учні знайомляться з історичними фактами та подіями, вивчають документи, літературу з даної теми, переглядають та обговорюють документальні фільми. Цього року переглянули фільм-спогади тих, хто пройшов важку школу життя в Афганістані і вижив... Найбільше враження справило на учнів подальше відношення держави до своїх воїнів -афганців, замовчування, приховування важливих фактів та фатальних помилок командування.

Нові підручники для 5 класу

з 5 по 15 лютого відбувався вибір підручників для 5 класу на 2018-2019 н.р. Учителі переглянули електронні версії підручників і здійснили свій вибір. Результати вибору затверджені рішенням педагогічної ради.

протокол педради по підручникам.docx

Протокол засідання падради

Другий семестр розпочався важливими подіями та цікавими заходами. Однією з таких подій став

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

де брали участь наші учениці.

Честь школи у м.Харків відстоювали:

на олімпіаді з історії - Гресько Дар'я (11клас) та Пішта Катерина (10 клас)

на олімпіаді з німецької мови - Пішта Катерина (10 клас)

на олімпіаді з географії - Гресько Дар'я (11клас)

Учасниця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» - Бутенко Анна (11 клас) посіла ІІ місце.

Вітаємо!

Учасникам бажаємо нових досягнень та перемог!

новорічні та різдвяні свята

Голова сільської ради Хобта О.Г. відвідав усі Новорічні заходи у нашому НВК. Жоден захід не пройшов без привітань та подарунків. Їх отримали усі вихованці та учні. Переможці конкурсів, олімпіад та змагань отримали додатково привітання і солодкі призи. Учні та батьки щиро вдячні усім підприємцям та організаціям, які подбали про Новорічні подарунки для дітей.

А їх чимало: Смирнівська сільська рада на чолі з Хобтою Олександром Георгієвичем, Обора Андрій Миколайович та Заряна Богданівна, ЧАО "Краснопавловский КХП" , КП "Заря" на чолі з Стройловою Ольгою Олексіївною, Хобта Вячеслав Георгійович, Гичко Ігор Володимирович, Лисенко Олександр Володимирович.

З Новим Роком! В добрий час Із Різдвом вітаєм Вас,

З веселою колядою і кутею запашною!

Щастя, миру Вам й добра І дожити літ до ста!

Хай на Різдво колядка до Вас завітає,

І зірка вертепна над будинком засяє!

Теплом i любов'ю зігріє, Втілить в життя усі мрії!Щиро вітаємо і запрошуємо Вас на Новорічні свята

29 грудня 2017 року

08:00 - 1-4 класи

09:30, 10:00 - дошкільне відділення

12:00 - 5-11 класи

26 та 28 грудня в РБК відбулися святкові ялинки для дітей пільгового контингенту. Учні із задоволенням переглянули святкові вистави, брали активну участь у розвагах біля ялинки. Жодна дитина не залишилась без подарунка. Присутніх привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.І. Петренко, а розважальну програму подарували працівники будинків культури. Учні та їх батьки вдячні за це свято.

Новорічні та Різдвяні свята розпочались зі свята до Дня Святого Миколая. 19 грудня 18 учнів нашого НВК відвідали музичну виставу «Книга добрих справ» у міському Палаці культури. Дякуємо акторам за добрі та казкові хвилини.

У листопаді розпочався сезон олімпіад та конкурсів.


Щиро вітаємо учнів, які стали переможцями у наступних випробуваннях:

  • Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика ІІ місце - Лукаш Діна (3клас), ІІІ місце - Зайцева Дар'я (4клас) (підготували вчителі - Гайдаржа Л.В. та Демиденко Т.М.)
  • Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка І місце - Лукаш Діана (10клас), І місце - Бутенко Анна (11клас) (підготувала Середа І.В.)
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії ІІ місце - Пішта Катерина (10клас), ІІ місце - Гресько Дар'я (11клас) (підготувала Білошниченко Я.М.).

Пішта Катерина та Гресько Дар'я будуть представляти Лозівський район на ІІІ (обласному) етапі олімпіад з історії у м. Харків. Бажаємо нашим учасникам перемоги!

  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики ІІІ місце - Лукаш Данііл (6 клас) (підготувала Жилка О.В.)
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з німецької мови ІІ місце - Пішта Катерина (10клас), ІІ місце - Гресько Дар'я (11клас) (підготувала Скотаренко А.О.)
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики ІІІ місце - Горлатенко Вікторія (7 клас) (підготувала Жданей О.В.)
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови ІІ місце - Лукаш Діана (10клас), ІІ місце - Гресько Дар'я (11клас) (підготувала Середа І.В.)
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії ІІ місце - Пішта Катерина (10клас), ІІІ місце - Гресько Дар'я (11клас) (підготувала Білошниченко Я.М.).

Гресько Дар'я буде представляти Лозівський район на ІІІ (обласному) етапі олімпіад з географії у м. Харків. Бажаємо нашим учасникам перемоги!

Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття - синдром набутого імунного дефіциту, скорочено - СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми на превеликий жаль змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена.

На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще й цей рахунок вже давно не на нашу користь. Звичайно ж, завдяки численним дослідженням, вченим і медикам вдалося хоч якось медикаментозно приборкати її активність у людському тілі, однак дорожнеча цих методів і лікарських препаратів як завжди дає значний карт бланш її розвитку та поширенню.

Завдяки злагодженості методів і роботи медичних установ вдалося знизити показник розповсюдження і захворюваності ВІЛ-інфекцією і СНІДом через лікарські заклади, проте він і досі залишається досить високим: від 0,22 до 1,1%% від загального числа заражених.

Ми також сподіваємося, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено! Висловлюємо почуття глибокого співчуття всім, хто втратив своїх близьких і друзів від цієї віроломної хвороби. Бажаємо підбадьорення і надії всім, хто переносить цю хворобу на собі - залишатися в живих! Життя не відвернулося від Вас, воно лише нагадало про себе ...

25 листопада

«Запали свічку»

Так називається акція, яка відбувається у День пам'яті жертв голодоморів, тобто у 4-ту суботу листопада щороку. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня. У великих містах на головних майданах теж запалюють свічки. Ввести традицію запалювати свічку запропонував американський та український історик, дослідник Голодомору на Україні Джеймс Мейс у 2003-му році. Приєднаються до акції і учні школи та жителі Смирнівської сільської ради, адже ця чорна сторінка української історії накрила не одну сім'ю наших односельців.

22 листопада

Прощавайте, лелеки!

Щойно у нашій школі започаткувалася нова традиція - проводжати, а навесні зустрічати лелек. Ці великі гарні птахи є окрасою нашого рідного краю, символом нашого села.

"З кожним роком стає все більше незаселених лелечих гнізд. І боляче стає, коли усвідомлюєш, що цих гордих птахів на Україні стає все менше. Збережемо та захистимо пернатих жителів нашого села!" - так вирішили учні 5 та 6 класів разом із своєю вчителькою біології Ігнатенко Юлією Олександрівною.

Урочистий відкритий захід прощання з лелеками постукав у небайдужі серця глядачів - учнів сьомого та дев'ятого класів, адміністрації школи. Тужливо прокурликав словами поетів та письменників, прошелестів крилами виготовлених власноруч паперових лелек, продзвенів мелодійними піснями. Адже у заході брали участь і члени вокального гуртка, керівником якого є Колубатко Людмила Володимирівна.


21 листопада - День Гідності та Свободи

Україна - країна нескорених

Під таким гаслом пройшов щомісячний урок мужності. Відкритий захід підготували учні 5 класу із своїм класним керівником Жилкою О.В. Урок був присвячений Дню Гідності та Свободи. Із великою шаною учні згадують героїв України, її захисників та Небесну Сотню, з болем згадують події, що докорінно змінили історію нашої Батьківщини. Ми - вільні, ми гідні щасливого майбутнього!

Змагання з тенісу

Має наша школа і спортивні перемоги. Пішта Катерина (10 клас) та Грищенко Єгор (11клас) стали переможцями у районних змаганнях серед гуртківців з тенісу. Підготував медалістів вчитель фізкультури Багдасарян К.Х.

Бажаємо переможцям нових спортивних досягнень!

Сьогодні пройшли заходи до Дня української писемності та мови: інформаційна лінійка, конкурс ім.П.Яцика, Написання диктанту єдності та вікторина "Мовна скарбниця"

У написанні брали участь 33 учнів та вчителів.

осінні канікули план роботи.docx

Осінні канікули

конкурс плакатів "Здоров'я сьогодні і на все життя"

шаховий турнір

виставка малюнків "Вдячні нащадки пам'ятають"

Урок мужності

Спортивні ігри

змагання з тенісу

"Щедрість рідної землі"

19 жовтня

Екологічний десант "Чисте довкілля"


12 та 13 жовтня у дошкільному відділенні, початковій школі та серед 5-11 класів були проведені "Козацькі ігри". І хлопці, і дівчата мали змогу показати свою силу, спритність, та кмітливість.

Також на цьому тижні пройшли уроки мужності та заходи з вшанування пам'яті героїв - захисників Батьківщини.

12 жовтня - 0 13:00 відбудуться "Козацькі ігри" між учнями 5-11 класів

Запрошуємо до участі!

Увага! Акція "Діти - воїнам АТО"

Ви можете допомогти зібрати теплі речі та продукти для наших захисників. Усе буде передано 13 жовтня у БДЮТ с.Катеринівка для передачі українським солдатам.

6 жовтня - День посмішки

У цей день пройшов конкурс селфі "Наша класна усмішка" Погляньте, які класні у нас фотки.

29 вересня – День пам'яті жертв Бабиного Яру

День пам'яті жертв Бабиного Яру традиційно проводиться наприкінці вересня – у дні, коли почалися масові розстріли, і присвячується всім загиблим в роки окупації Києва, людям різних національностей та конфесій, військовополоненим, українським патріотам, мирним жителям міста. Під час німецької окупації Києва у 1941–1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистськими окупантами мирного населення і радянських військовополонених, євреїв та ромів за етнічною ознакою.

19 вересня 1941 року Київ захопила німецька армія, а через 9 днів окупаційна влада наказала євреям міста зібратися вранці 29 вересня в урочищі Бабин Яр на північно-західній околиці Києва. 29 та 30 вересня німецькі солдати розстріляли у Бабиному Яру понад 33 тисячі євреїв Києва. Десятки киян, ризикуючи своїм життям, переховували у власних домівках євреїв, що залишилися у місті.

27 вересня

Відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде кріз усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття»

(І. Федчишин) серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.

Анна Бутенко, учениця 11 класу нашої школи посіла ІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Дякуємо Інні Вікторівні Середі за підготовку до фестивалю та підтримку нашої учасниці.

Сьогодні, 21 вересня у школі відбувся флешмоб "Дзвони миру"

21 вересня, четвер

Міжнародний день миру

Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

З 18 до 22 вересня у школі проходить Тиждень Миру.

Учням пропонується взяти участь у виставці малюнків "Ми за мир", конкурсі колажів "Мир очима дітей".

19 вересня учні 10 класу провели відкритий захід "Урок мужності"

20 вересня усі бажаючі мали змогу відвідати майстер-клас із виготовлення "голубів миру" для флешмобу.

21 вересня 0 14-00 відбудеться флешмоб "Дзвони миру".

Приєднуйтесь до нас! Підтримайте мир на нашій планеті!

Голуби Миру

Уроки мужності

Проведення щомісяця "Уроків мужності" стало вже доброю традицією нашої школи. У новому навчальному році Першими стали учні 10 класу. Відкритий захід пройшов у теплому дружньому колі - гостями цього дійства стали учні 11 класу. Урок пройшов під гаслом:

"Ми українці - я і ти"

На уроці учні згадали видатних історичних діячів України, героїв минулого часу та сьогодення. Вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих за незалежність та гідність нашої Держави. Родзинкою заходу стала вікторина "Нащадки козаків", яка довела, що наші учні не тільки кмітливі, а ще й добре знають історію козацтва. Не залишив нікого байдужим і перегляд відеокліпу "Народжена вільною". Із захватом діти впізнавали і визначні події останніх років, і людей, які прославляють нашу Батьківщину своїми досягненнями - спортивними, творчими, науковими.

Фото учасників на згадку. Естафета "Уроків мужності" передається учням 11 класу.

З Днем визволення, Лозівщино!

Через роки й десятиліття

Ця дата у серцях зорить,

Коли скінчилось лихоліття

Й небес засяяла блакить.

Прогнали ми нацистів зграю

Із Лозівщини назавжди.

Зоря зійшла над рідним краєм,

Зоря свободи, не біди.


Виставка букетів до Дня визволення та малюнків "Моя рідна Лозівщина"

Мітинг, приурочений 73-ій річниці Визволення Лозівщини у ході ІІ Світової війни

День Знань

Ось і почався новий навчальний рік. Нехай він буде добрим та щасливим для учнів, вчителів та батьків.

Традиційна лінійка "Першого дзвоника"

І, як завжди - перший урок, присвячений рідній Україні.